Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Jeg har selv haft bedst erfaring med at kigge online først, især hvis man gerne vil finde en bestemt type pige og ikke bare tage den første mulighed i byen. Jeg faldt over en side med ret mange profiler, da jeg ledte efter en female Bangkok escort, og det gjorde det lidt nemmere at få et overblik over mulighederne i Bangkok. Jeg synes faktisk, det er mere afslappet at vælge på forhånd og så skrive sammen, end at stå og diskutere alt muligt på stedet. Og selvfølgelig stadig med respekt for pigens grænser og hvad man aftaler.
  3. Men den medicin du nævner gør vel en sløv og træt ikke overgearet og overopstemt..
  4. Hun tar pregabalin og diverse andre for å komme seg gjennom dette. Ikke heroin eller noe så vidt jeg vet. Og hun er i midten av 20 årene. Hun har jobbet i Norge i mange år.
  5. nogen der kan fortælle om hende? https://annoncelight.dk/showad/411786
  6. Har også været forbi pigebarnet. Sødt og uskyldigt ansigt. Kroppen ikke noget exceptionelt, men selvfølgelig fast, nu hvor hun nok ikke er en dag over 20 år. BJ ikke noget at skrive hjem om. Men potentialet er der. Hun mangler dog erfaring. Cowgirl det samme. Manglende erfaring, men viljen var der. However, jeg fik indtryk af at hun enten var på stoffer eller noget medicin. Virkede lidt kunstigt overgearet/glad. Prisen bestemt rimeligt! Nærmest det bedste ved min oplevelse.
  7. @Amagerbro Så håber jeg at nogen vil skabe et nyt sted som det gamle Thai Corner, der blev ødelagt af det nye Thai Corner. Jeg tror at det kunne blive en succes. Tænk måske bare en klinik der holdt en Thai fredagsbar af og til, kunne da være fantastisk 😊 Venlig hilsen Rejsenetværk
  8. Check om der er noget som kan bruges her: https://www.eroguide.dk/forum/search/?q=mobina&quick=1&start_after=any&updated_after=any Kliniken ligger der stadig.
  9. Der var en Mobina, der drev forretning i Holbæk og Søborg, med skiftende piger, men kun ca. 2 uger ad gangen. Der var faktisk nogle rigtige gode imellem. Mobina selv masserede også tidligere, men vist ikke det seneste år til 1,5. Hun stammede fra Cambodia og havde nogle solide kunstige kasser. Pludselig var hun selv og hendes forretninger/piger væk, og rygterne gik at hun var blevet sent hjem til Cambodia med fuld musik sammen med de piger, der var i landet på det tidspunkt.. Hun var vist økonomisk meget kreativ, og skatteunddragelse/hvidvask spillede voldsomt ind i at man ikke vil se hende her i landet mere. Rygter og rygter, ja, men tidspunktet passer (sent forår) og navnet er trods alt ikke helt almindeligt. Stedet i Søborg kender jeg ikke; er der stadig forretning i denne branche der?
  10. Så har jeg også været forbi og kan kun tilslutte mig de fine ord. Lidt genert i starten, men det gik over, det er frækt at få massage og mærke hendes vorter på ballerne, hun har gode store naturlige bryster. kommer helt sikkert igen.
  11. GeekySexy begyndte at følge Smuk brunette
  12. I dag

  13. Jeg tænker også det muligvis går mod straffelovens § 262 a, men af hvad man lige så stille og roligt finder ud af så mange klinikker drevet ulovligt men der sker ikke meget i Danmark. Ham den ene der skrev driver nogen "bordeller" i Skive og har været i TV med det men han er stadig godt i gang.
  14. Hvor længe siden? Jeg tror ved noget men vil ikke udbasunere det hvis det ikke er den samme.
  15. Hej Odense, Jeg har overvejet, at det er på tide, at jeg prøver købesex for første gang. Og nu hvor turen går til Odense, tænkte jeg, at I nok er de rette at spørge 😊 Det vigtigste for mig er egentlig bare, at det bliver en god oplevelse og hvor man føler sig tryg og godt tilpas. Diskretion er også forholdsvis vigtigt for mig. Jeg leder primært i området omkring Albanigade og ud mod Østerlunden, Munkebjerg og Hunderup - og selvfølgelig alt det der ligger imellem. Hvis I skulle anbefale ét sted til en ven, som er helt grøn og kun er i Odense et par dage - hvor skulle det så være? På forhånd tak 🙏
  16. Det er på Søborg Hovedgade og mener, at de tidligere reklamerede på EG.
  17. Nogen tænder utrolig meget på og skrive med en GP, hvis du som GP i forvejen ved der ikke kommer noget ud af aftalen så ryger kommunikationen med det samme. Min kæreste havde en for to dage siden som lød meget som ham, fik aftale i hus det var faktisk holdt meget kort hvor han til sidst erkender han brugte beskederne til og rykke den af til så han var "kommet" og han ikke havde nogen plan om og møde op til aftalen.
  18. Det må da nærmest være ulovligt efter rufferiloven...
  19. Ja godt spørgsmål og som sagt selv naiv .men håber på at finde steder hvor man dele sådan nogen typer .
  20. Ja hun er savnet, men hun forsvandt pludselig og er ikke set siden.....
  21. Og hvorfor var han overhovedet så opsat på at italesætte det?
  22. Nah, jeg har ikke grund til at tro pigen er 14 år gammel, hvis hun skriver 18 eller 19. Det er mere de typer der besøger en pige, der ligner en 14 årig, der er problemet. Jeg har tidligere sagt at jeg håber Politiet/myndigheder holder øje med hvem der besøger disse piger, da det godt kunne ligne de har interesser der tangerer det ulovlige. Det er jeg blevet bekræftet i at de gør, heldigvis.
  23. Hun har annonce på annoncelight når hun er aktiv, vi fortrækker kunderne selv finder hende hvis det er den type man leder efter men hun er i start 30'erne.
  24. Nu faldt jeg sgu i igen, og blev fristet af den unge skønhed. Denne gang havde jeg dog lært lektien og bestilte kun 15 min. Jeg vidste også godt, at jeg ikke skulle forvente den store GFE, men det var om muligt en endnu mere uengageret omgang end sidste gang. Og så var der yderligere to minusser: 1. Hun havde ikke nær så flot make-up på denne gang, og så generelt ikke lige så sprød ud. Måske fordi jeg kom tidligere på dagen (men kl. 13 burde man da være stået op og klar til at modtage kunder?) 2. Og nu det værste: Der kom en ram lugt fra hendes fisse som spredte sig mere og mere i rummet efterhånden som vi knaldede. Jeg kunne også lugte det på mine fingre som havde været oppe i hende. Ligeledes havde hun konstant travlt med at tørre hendes fisse, og bunden af kondomet af, med vådservietter og tørrede også efter hvor jeg havde rørt hende, hvis jeg havde holdt om min pik eller haft hånden i nærheden af den nederste region. Ja alt dette, mens jeg prøver at knalde hende og forsøger at holde det nogenlunde intimt og erotisk 🙄 Jeg er ret sikker på, at hun har en eller anden form for infektion, og at hun prøver at skjule lugten ved at tørre af med vådservietter, så snart der kommer noget ud. Jeg gik direkte i bad efterfølgende og vaskede mig grundigt med sæbe. Det var sgu den sidste gang med Alice for mit vedkommende..
  25. Nogen der har besøgt hende?
  26. Tænke at det er OK, svar ikke på hemmeligt nummer, og så anmeld telefonsælgere, ghostere og andet godtfolk på 180.dk Jeg ved så fra andre GP'ere at de tager det sure slid med at lave deres egenliste / tjekker i deres tråde, når de har fundet en ghoster. Måske én gider svare dig i DM?

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.