Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Flyveren oprettede sin bruger
  3. Jeg er i vildrede nu. Har jeg været så top charmerende at damen har været erotisk og seksuelt tiltrukket af mig i en sådan grad at hun ikke har kunnet holde sig tilbage, for bagefter at nævne den almindelig pris på den ydelse hun har leveret, for blot at dække over hendes store skam ved at lade sig rive med - eller er vi ude i en situation hvor en dame bare tilbyder noget forskelligt til folk baseret på dagsform, charme, hygiejne osv. osv. Jeg føler pludselig at jeg har skrevet mere end jeg burde. Jeg må lukke denne med at jeg aldrig lyver og at i må se indad og overveje om I selv har en aktie i at jeres output af besøget hos LL blev som det blev. Måske har i ikke aktivt nok opsøgt det i ville opnå, eller ganske enkelt ikke udsendt de vibrationer som gjorde at I fik mere tilbudt. Måske kræver præcis jeres energi/udseende/lys et besøg mere før I får tilbudt noget. Måske er LL stoppet med at tilbyde diverse ting til nye kunder, men kun til velkendte kunder.
  4. Fandt ud af hun er fake...kan ikke slette
  5. Er der nogen der har erfaring med hende? https://annoncelight.dk/showad/460493
  6. Hvis hun bruger navnet Lily … nej Jeg er enig i PG’s beskrivelse ….
  7. Er ikke Ida der tilbyder anal :-) Nok et par andre piger
  8. Jo det er skam billigt nok og også nærmere det jeg ville forvente. Hellere nogenlunde ordnede forhold og betale lidt mere end at havne i en beskidt baggård 😉 Til sammenligning kan jeg nævne, at jeg sidst var i Hua Hin, Thailand i 2019. 1 times massage med BJ i en pæn "Highstreet" massage bix kostede 1200 bath. 1 times all inclusive massage (1 shot) i en lækker fish bowl soapy bar kostede 2400 bath. (Det var i øvrigt en rigtig fed oplevelse!) Ser ikke ud til at inflationen har ramt Thailand så hårdt på sex fronten.
  9. Jeg har prøvet at sende en sms til honeybun et par gange men høre aldrig noget. Er det bare mig? Synes ikke jeg kan læse af hendes anmeldelser der er andre der har samme udfordring? Kunne nu godt tænke mig at lege med de bryster! https://annoncelight.dk/showad/424638
  10. Sirmixalot99 oprettede sin bruger
  11. Clickable link https://nympho.dk/n34308/sweet-elektra#profile-prices
  12. I dag

  13. What service did you ask for ?? And for how long did you stay whit Linda?
  14. I forhold til fuldt legaliseret og skat... Der skal jo ikke betales skat af omsætningen (det beløb kunden betaler), men fortjenesten (omsætning minus omkostnnger)
  15. For fuld musik begyndte at følge Zarapetite
  16. For fuld musik begyndte at følge Anja-Lilje
  17. Tak for at dele dine oplevelser. Jeg er lidt på en lignende spring ind på det danske GP marked. Jeg har aldrig prøvet det I Danmark, men i rigtig mange lande I Asien, Afrika, syd amerika, nord amerika og Europa. Dem deler jeg gerne en anden dag. Efter mere end 20 år I udlandet er jeg kommet hjem til skattefar. 😁. Ser gerne at min første oplevelse her hjemme er helt unit. Jeg tænder dog meget på mørke kvinder, og kan læse mig til at der ikke er den helt store success. Rejser gerne langt for den rigtige opkevelse. Er der nogle som har gode iplevelser eller anbefalinger I Odense eller Sjælland. Ser from til at bruge dette site, det havde jeg gerne haft I udlandet. Nyd nu sommeren mens den er her. Tak for at læse dette og for jeres anbefalinger.
  18. Jeg har ikke fået nej til noget ;-) har do ikke spurt efter sorte kys
  19. Til dig eller til Jin ? Tror hvis du betaler kan næsten alt klares ;-)
  20. Ja jeg tænkte det samme 😅 Hvis man er 42 så skriver man vel ikke 40+.
  21. https://annoncelight.dk/showad/444325 Hun lyder spændende, men eventet varer max 1½ time, så man risikerer fx at det stopper efter 45 minutter. Har nogle af jer prøvet hende og vil fortælle om oplevelsen?
  22. It costs 600 sek one way across the bridge by car, that's why I'm wondering :)
  23. https://www.escort-side.dk/IN-AMAGER-THE-REAL?ad-id=41458 nogle der har været her og hvad er jeres oplevelse?
  24. pecto oprettede sin bruger
  25. @Rejsenetværk aaaaltsåååå da vi ankom første aften (sent tænker ved en 23 tiden) kom en 6-8 kampklædte betjente slæbende ud med en mand😬😂😂.. Tror de er bevidste🤣.. Dog så vi samme mand næste morgen😂.. Anden gang uden betjente🤷🏼‍♀️😂.. Og de ændrede regler på et tidspunkt ved jeg for en kollega ville booke værelser men så var der lige pludselig en klausul man skulle skrive under på at hvis man havde gæster på værelset så kostede det 500 euro pr gæst eller sådan noget🫣.. Så jeg tror de fra stedet side af prøvede at stoppe det..
  26. Faktisk tror jeg også de fleste af os piger var villige til at slår halv skade eller noget der ligner hvis vi fik noget ud af det i sidste ende😜.. Hvilket vi jo ville gøre hvis det var et legitimt erhverv som alle andre i Danmark☺️..
  27. Soegerspaending208301 begyndte at følge Line c
  28. Evt her https://annoncelight.dk/showad/275865 Ser frækt ud i dag, 2 damer og med slug af Mille 🫠 bare man var i nærheden
  29. Kan man besøge dig i Århus snart? 🤞🏻 det har jeg drømt om længe 🤩
  30. Hej vixen Virker din hjemmeside ikke? 😊

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.