Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Smag og behag. For andre kan det være en anbefaling. Kig forbi en fredag eller en lørdag aften fra tidligst kl 22. Så kan man være heldig at møde nogle kønne modeller, både med og uden tap. Byd gerne på en lady drink, men vær skarp på hvad I tilbydes til prisen for den tid I aftaler, hvis I vælger at forlade baren for at afvikle en aftale et sted i nærheden. Det er ikke ny viden, men længe skulle det have været helt umuligt at træffe aftaler af under 1 times varighed, måske for 2000 kr mindst? Venlig hilsen Rejsenetværk
  3. Da jeg startede tog jeg ekstra for forskellige ydelser som fx anal, rimming og fist. Men for mig fjernede det en del af intensiteten og nærværet at skulle holde styr på, hvad der var bestilt fremfor bare at leg frit og gøre det, vi begge har lyst til i situationen. Så jeg ændrede det til en lidt højere time pris, hvor der eneste jeg tager ekstra for, er urinsex for det efterlader altid en hel del rengøring og vasketøj 😅
  4. Jeg blev også bedt om at sende eroguide verificering, det har jeg intet problem med, hvis det gør dem tryggere ved besøg, ellers gik aftalen let og hvor var det bare et fantastisk besøg, mega sød og fik en time jeg aldrig vil glemme
  5. I am definitely not coming back. This is the worst experience I have ever had.
  6. Nu er Radisson Blue et meget vidt begreb. Held og lykke med at tage derind og banke på alle værelserne for at se om man kan finde en af de 3 nævnte kvinder som formentligt alligevel er enten væk eller på et nyt hotel om en uge.
  7. anmelder skrev et svar til Cornell's tråd i Generel debat
    Det er sjovt, som en banal diskution kan stikke i alle mulige retninger med forskellige vinkler. Når man begynder, at rode turister ind i ligningen, så er det noget rod. Hvis en turist kommer til Danmark og bor på et hotel til 1000 kr om dagen, så er det da ok. Det betaler jeg også for et værelse i udlandet. Når vi taler bolig, så taler vi om faldefærdige rønner, som bliver leget ud til pigerne. Vi taler om værksted i Herlev eller Vanløse, hvor der hverken er 24/7 roomservice eller daglig rengøring :) Når vi taler piger, så taler vi ikke om stærke piger, men om de 18-19-20 årige piger østfra, som kommer til Danmark og så kun taler deres modersmål. DE er på en eller anden måde blevet hjulpet og skal betale for den ydelse, samtidig med at de betaler formuer for et værelse/hus af bekymrende standard og måske også en provision til mama som passer telefonerne. Det er dem, som jeg er bekymret for og ikke turisterne...
  8. Der er da rigtig mange dejlige GPer, der kun tager timebetaling. Dem foretrækker jeg, men kan godt forstå, hvis der tages extra for forberedelse til anal, det koster jo extra tid.
  9. Fake - Det er billeder af Rose Hart. Originalt billede kan findes via TinyEye https://tineye.com/search/03f98e50d5803de044ad2b139d044d08a24951ee?sort=score&order=desc&page=1 Som leder een til ->https://vipergirls.to/threads/14970359-Rose-Hart
  10. I dag

  11. Fedt med al den respons der er kommet! godt at se svar fra både forbrugere og GP'er :) Det er meget lærerigt at høre fra jer alle!
  12. Den må jeg lige tage med Anna, ved lejlighed.😂
  13. Slowman skrev et svar til Cornell's tråd i Generel debat
    Skat, regnskab, revision, administration, lokaler ( der lever op til arbejdsmiljøloven) ansatte, arbejdsgiver eller fagfor3ning, sygesikring, forsikringer og beklædning. Det løber op, men det kunne jo være interessant at få et svar på.
  14. Sharks er den største klub. Målt på antal piger. Mange tyskere siger det er den bedste også.
  15. Der ligger en lille gyde ikke så langt fra havneområdet i chania. Var der for en del år siden hvor der var et flertal af rumænske og russiske piger. Hvis du søger på Kreta, kommer der flere tråde frem.
  16. ja 75 hex, det svare til 117 decimalt. problemt er løst 🙃
  17. Hvad der er mest utroligt/foruroligende, er at @Administrator ikke er til megen hjælp. Idet mindste så ville det ikke have stået særlig lang tid, under de forrige Moderatorer.......
  18. Du gør det jo 1 gang efter jeg allerede havde advaret dig, så man kan virkelig ikke bruge dit "Sorry" til særlig meget.
  19. Så må I bare angive jeres alder i hex, så har I lang tid tilbage 🤣
  20. Fyldt med ladyboys. Min en kammerat sagde vi skulle derind, fordi han havde været der før, og hypede stedet op. Blev slemt skuffet da jeg så udvalget, og at stedet var fyldt med ladyboys.
  21. Nej, der er vist for meget manager over det. Hun er jo ikke handlet, men det lyder til, at der er gribbe, der tjener på hende - det er no-go i min verden. Og hun tager måske ikke selv beslutning om, hvem hun lukker ind?
  22. Jeg synes godt nok det er foruroligende at der lige nu i en tråd omkring en meget populær pige skrives som om der er en person - en mand - der styrer pigernes telefoner😬.. Hvad fulan er det for noget😅.? Kalder sexkøbere det for selvstændige.? Jeg ville ikke afsporer.. Men jeg mener at den der “selfiebande” blev afsløret som nogle ubehagelige typer overfor pigerne og jeg synes det virker som om den her gruppe er på vej henimod noget af det samme med selfies og eroguide bekræftelser osv gad vide om det er de samme bagmænd😝..
  23. Mong begyndte at følge Lady Cherie
  24. Har hørt lidt ind til priser og ydelser .. i den dyre ende ..
  25. ToxicWaste begyndte at følge Anja-Lilje
  26. Ja, sådan har jeg det også lidt. De bestemmer selvfølgeligt selv, hvem de vil tage imod. Det virker bare lidt arbitrært. Jeg havde planer om at besøge flere af dem, så jeg sparer da en del penge 😅
  27. Lite tips från coachen här (undskyld venner men nu bliver det på svensk) 1) det är mycket lättare att slappna av, när du inte bjuder hem en helt okänd person till dig. Dels är det billigare men samtligt så är det lättare att gå till en escort än vara osäker på om personen som du släpper in i ditt hem är trovärdig eller inte. 2) du nämner väldigt många på en gång. Fokusera på en. Dra en runk. Skriv till personen efteråt och gå ”all in”. Du blir snabbt blockerad om du skriver fram och tillbaka och tvekar. 3) besök en thai istället som ger skön GFE. Starta med att få lite massage och slappna av i musklerna. Sen hör du orden ”turn around” och det blir action på gång. Bygg ditt självförtroende så och så kommer det att gå fantastiska nästa gång.
  28. Hej StormHat! Jeg har besøgt Nicole som en gang i mellem er i Holbæk! Jeg besøgte hende i hvert fald der. Jeg havde en fantastisk oplevelse med hende en rigtig GFE. Hvor hun virkelig gav mig det opmærksomhed som jeg nyder! Skriv til hende.. hun er rigtig sød og nem at kommunikere med! https://annoncelight.dk/showad/427858 God fornøjelse derude!☀️

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.