Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Stor lovprisning fra 2 profiler med meget få skriverier på bagen, og sikke de begge har savnet hende i de 2 år. På trods af at den ene kun har været herinde i 1 år, og den anden lidt over 2 år. Nå men, det er nok bare min mistanke overfor pigen, der ikke står af vejen for at pynte på virkeligheden.
  3. Enig med @Asian_lover, Anna Pranee er den måske bedste massør i Storkøbenhavn, og håndjobbet mestrer hun også. Kan du leve uden happy ending, så er Pao også at finde i Brønshøj (https://escortguide.dk/annonce/71010) , og hendes massage er også super.
  4. Jeg har besøgt denne og andre piger. Hvis man forventer alle billeder passer er man en smule naiv. Tænker hvis man er positiv og forkæler en pige så får man også en god oplevelse. Fortæl gerne i pvt besked.
  5. Nogen af jer brødre der kender hende og vil dele deres erfaringer med os andre? https://slady.vip/maya-21--170-52/
  6. Helow begyndte at følge Maya 21
  7. Sexbabe /Pornomodellen har tidligere arbejdet fra klinikker. Ved ikke om hun er aktiv, men gætter på hun er ca 70 idag.
  8. Lidtafhver skrev et svar til Kontant's tråd i Generel debat
    Jeg kan godt lide at skrive til pigerne, at jeg er 49, hvilket også er min rigtige alder. Det er altid en fornøjelse at se, hvor overraskede de bliver, når den flotte fyr tropper op. De havde nok regnet med en småfed med høje tindinger, og så skal de forkæles af mig 🥳😍😍😍
  9. Tianaq begyndte at følge Sexevents
  10. Så det gør du ALDRIG mere. Hvis du bliver bedt om at købe PaySafe eller de der Apple kort, der skal du holde dig LANGT væk. GØR DET ALDRIG
  11. Jeg skal slikke hende til orgasme - jeg skal spille pik - jeg skal betale 700 kr. Topmål af dovenskab. No - no Yasmina.
  12. Gøgleren skrev et svar til Kontant's tråd i Generel debat
    Det er hun helt sikkert. Og ja præcis vi er på eroguide siden hvor vi anmelder prostitueret piger. Ikke en datingside eller scor. Dk. Eller en brevkasse i vi unge. Vågn dog op.
  13. Det kan næsten kun være MrKing, den ukronede konge af støj 😊
  14. Forleden dag var jeg forbi Margo, hun er helt sikkert et besøg værd. Hun tog imod mig smilende og nøgen! Det er pigen vist på billederne. Hun har et virkelig flot cute ansigt og en fin slank krop med store bryster. Det startede med BJ og det gik ikke lang tid før vi havde sex med en del forskellige stillinger. Jeg kan godt lide at hun små stønner på en lækker måde og hun var meget til stede i den tid vi var sammen. Alt i alt en god og meget lækker oplevelse! Margo https://annoncelight.dk/profile/Margo.dk https://annoncelight.dk/showad/472093
  15. Hvem af dem, synes der var flere brugere som støjede i tråden
  16. køb dansk skrev et svar til Kontant's tråd i Generel debat
    Og vi er på Eroguide, bare til info - og hun er forresten super sød
  17. gez3 skrev et svar til Mike56's tråd i Efterlysninger i Jylland
    Ser godt ud. Men også lidt forvirrende.
  18. Jeg vil råde dig til at besøge kvinder der giver ÆGTE tantra massage - der er målet netop IKKE at komme . men at bevare nydelsen
  19. victora begyndte at følge Debut - Hulya Frb.
  20. hvis du kigger den pyramidestruktur af ejerkreds der er reelt er det simpelthen umuligt og få et overblik over, det er sikkert også intentionen skuffe selvskaber og delt ejerkreds
  21. Jeg håber at du uanset hvad kommer igennem din depression ! Hvis en GP kan løfte dit humør og din livskvalitet så er det da rigtig fint !
  22. Det er min oplevelse at det er blevet accepteret i tråde, hvor andre annoncesider bliver nævnt, og der bliver linket til dem,. Hvor min side også er blevet nævnt, at jeg selv har kunnet deltage i de tråde med reference til min side, hvilket jeg derfor også fortsat gør. Jeg har den oplevelse, efter at EG ikke længere selv optager annoncer. At der har der på trods af at EG og Annoncelight har den samme ejer, udviklet sig en accept af at konkurrenter til Annoncelight kan og må nævnes og linkes til. At det forbliver sådan synes jeg egentlig også er i EG's egen interesse, fordi at det er et forum for anmeldelser af og omtale af købesex. EG er ikke selv en portal til annoncer for købesex, den leder bare trafik til portaler der har annoncer for købesex. Herunder Annoncelight. Så længe det forbliver sådan, så er det mig også inderligt imod at der er annoncesider der prøver på både at blæse og have mel i munden. De ønsker både at opnå omtale i forum på EG, at opnå trafik herfra, samtidig med at de prøver at tiltrække både anmeldelser og brugere til fora på egen side til annoncer for købesex. Jeg er af den mening at det er i glædespigers og gæsters interesse, at alle anmeldelser skrives i forum på EG. Her kan alle opnå max afledt trafik til annoncer, uanset hvilket site det er. Derfor vil jeg ikke have hverken anmeldelser eller fora på min side, derfor henviser jeg i stedet til at skrive i forum på EG. Du kan klikke på! Lokation: Nyt netværk for nye ideer Website: Besøg mit website Under mit nick i debatten. Venlig hilsen Rejsenetværk
  23. I dag

  24. Den er god nok. Det flugter helt med det gamle råd om at standse udløsningen ved at klemme hårdt om roden eller trykke op i mellemkødet.
  25. Godt at du kom forbi hende og fik en TUR ... ;) Efter 2 år er hun tilbage vi må bare alle være glade for hun kommer til DK, hold kæft hun har været savnet. Jeg fik hurtigt ordnet en aftale med hende ;) så i aften bliver et glædeligt genbesøg.............. Håber hun kommer igen jeg må spørge hende senere.....;)
  26. Det må være i de gamle italienske lire.
  27. så hellere proppe pjovert i et hvepsebo, man ska satme være liderlig for og tænde der
  28. gez3 skrev et svar til onezero's tråd i Efterlysninger i Jylland
    Jeg har forsøgt at skrive nogle gange men har desværre aldrig fået svar.
  29. Nu bliver jeg jo nysgerrig. Hvad mon dit site hedder, Rejse? Men det er måske sådan noget man ikke må skrive herinde? Det skulle vel ikke være www.annonceportalen.dk ?

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.