Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Ja hvad med at prøve og læse anmeldelsen?
  3. Jeg har også oplevet flere gange at møde op i god tid, uden at der er nogen der åbner eller svarer på beskeder, spilde en time af min tid og køre hjem. Ikke lige hos hende her, men mange andre. Det er lige træls, om det er den ene eller den anden vej, der ikke bliver overholdt aftaler. I dette tilfælde er det trådstarter som ikke har respekt for gp’ens tid ved ikke at varsle forsinkelsen i rimelig tid.
  4. Jeg besøgte frække diamond fornyligt. Forinden havde jeg fundet hendes profil og den gav ikke andet en store forventninger og udsigt til en fantastisk oplevelse. Og hun skuffede på ingen måde. Hun var imødekommende, let at snakke med, charmrende og ikke mindst fandens fræk. Man blev hurtigt tændt af hendes sexede krop og udstyr. Både forspil og efterfølgende sex med dertil hører var perfekt. Især hendes bj hvor hun varierende og pirrede med hendes tunge længe var i særklasse. Og hun serverede efterfølgende en dejlig kold cola til sidst. Jeg vil ikke tøve med at besøge hende igen når jeg får chancen Igen. https://annoncelight.dk/showad/454196
  5. @McAllister ved du om der er okay med folk de to steder sådan en onsdag eller torsdag
  6. hahaha! ❤️ Det er sådan set også min forestilling om det, men hvis man ser Eurogirlsescort, så er der næsten 11000 aktive annoncer i Dubai, langt flere end noget andet sted. Bangkok har ca 1000 og Berlin ca 2400, så måske kan det alligevel lade sig gøre uden at rykke direkte i fængsel? Lad os få nogle erfaringer postet, for der er virkeligt mange spændende piger dernede og det er en destination, som er let at komme til - evt også med et lay-over.
  7. Prostitution, ligesom spil og betting, er forbudt i Dubai og resten af UAE. Dvs, du risikerer at blive snydt i bedste fald, og en tur i brummen plus mange penge i værste fald. Det er selvfølgelig kun forbudt hvis du er en almindelig person. Hvis du er multimillionær så har du ikke en prostitueret men du har en flot lejlighed i et af de dyreste hoteller med havudsigt, din egen Bentley med privatchauffør, og så har du en fast "girlfriend" under hele dit ophold. Men det er et dyrt setup på alle måder. Mest for at prale til dine andre rige venner, fissen du får er kun en lille del af det hele. Hvis du bare er almindelig dansker så er der bedre måder at bruge dine fisse-penge på. Brug pengene på at knalde en GP hjemme i Danmark hver dag en hel uge før du tager afsted, og igen hver dag i en uge efter du kommer hjem. Meget billigere og meget bedre. Og så har du stadig penge tilovers til GP i Danmark hver dag i de næste par måneder. Med mindre du selvfølgelig har den fetish at du kan lide at blive snydt for både fisse og penge, så go for it. Vi har allesammen forskellige nydelser. Selvfølgelig er det muligt at lykkes med noget mindre i Dubai, men chancen for at blive snydt for tid, penge og måske en snak med det lokale politi er mere end 80%. Hvis du alligevel lykkes at undgå det, så vil det koste dig 5-10 gange mere per time end i Danmark. Økonomisk ligner det lidt som at gå på stripbar i København, afhængig hvor meget du lader dig narres inde på stripklubben, men altid dårligere og dyrere end almindelig GP.
  8. Kan ikke huske prisen, men det var ikke så galt mener jeg. Og nej. de kysser ikke hinanden. Eller de gjorde det i hver fald ikke mens jeg var der
  9. Kan godt se det du beskriver Men når man tilbyder noget fra absolut nederste hylde, må man regne med den slags kunder.
  10. Noget der var noget ved eller ?
  11. 😂😂 “nyser glitter” …jeg var helt færdig af grin…. 🤭
  12. lkt1981 oprettede sin bruger
  13. Hej Har prøvet at søge men uden held, nogle der besøgt Patty, og kan fortælle om massagen? https://annoncelight.dk/showad/468930
  14. Har besøgt hende en del år tilbage. Hun tilbyder alt hvad der er normalt.Hun er en bestemt dame. Men fin service
  15. thaijyden begyndte at følge Nana i Vejle
  16. Kære jydske brødre. Jeg prøver lige igen og modtager allerhelst svar privat, så ingen bliver hængt ud. Nogen der ved om alle de grønne steder i Vejen er fuldt grønne, eller om der skulle være lidt lysegrønt i blandt. Jeg skal afsted på lørdag og ved jeg kommer til at få brug for massage og skulle der være en sidegevinst gør det ikke noget. Det kunne også godt være et sted imellem Vejen og Fyn, men med samme prædikat. Så til jer der har været der og kender til stederne, skriv endelig. På forhånd tak.
  17. De Herrer Der var noget ved annoncen der tiltalte mig, så skriv til hende. Hurtigt svarede hun tilbage og det hele virkede endnu mere tiltalende. Af en eller anden grund besluttede jeg, lige at ringe og tale med hende inden jeg bookede en tid. Telefonen bliver taget, af en kvinde der taler dansk. Dejligt tænker jeg, men undrer mig samtidig lidt over, at annoncen er på engelsk. Hun forklarer noget med at det var “lettere at sætte den op på engelsk” - lidt mystisk synes jeg. Hun fortæller mig lidt om prislejet, blandt andet kan du få uden kondom, for 500,- ekstra Det var det helt afgørende, no way !! Det gik fra kæmpe ja tak, til at jeg nu bringer denne “advarsel”. Kvinden du møder ( hvem hun så end er) tilbyder uden kondom, hvilket i min verden, er fuldstændig uansvarligt.
  18. Jeg ved ikke om det er alle på bkk der tilbyder det. Spørg diskret hende du besøger. Jeg har ikke været i de nye lokaler så ved ikke om man stadig kan få ekstra 😊 Her er en tråd om Bkk wellness.
  19. Nå. Priserne er steget lidt. Stadig billigt men ikke det slagtilbud, der var i Aalborg
  20. I dag

  21. @Briaso prøv at søg på den sidste 6 cifre i det link du har lagt op her 260927 eller "LEENA" Jeg synes det er ret klart, hvad hun tilbyder: "Hello gentleman I can give you the best oil massage, erotic massage, body to body and full service"
  22. Tak for forslaget😄 Linket er https://escortguide.dk/annonce/26640 Jer der kender hende, har hun små hænder? Der er jo ikke helt plads til en Peter Schmeichel-pote, der hvor den skal hen og opmuntre. Og jeg ved ikke hvad jeg skal mene om hendes negle 😢, jeg synes da nok pigerne kan protestere hvis de mener man har lange negle ved fingerleg.
  23. Dillerm4nd begyndte at følge Yellowsalt88
  24. Fyrenfrisk oprettede sin bruger
  25. Det er umiddelbart også min holdning, men der er da nogle fristelser.
  26. bjbrah oprettede sin bruger
  27. Ingen der har været der? Jo underligt hun ikke selv vil sende billede.. Men vil have af mig..
  28. Jeg har besøgt hende mange gange også i Sandved og i Næstved og det er den samme pige bare nyt sted og det er hende på billederne du ser og en lækker kæreste hun er lige det du søger efter

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.