Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. De har fået lidt dejlig hjælp til fylde. Du skal nok være lidt til porno looket for at tænde på hende. I min optik er hun dejlig.
  3. Tror mange misser prisen på nympho fordi den er gemt under et faneblad eller hvad fanden man kalder det🤷🏼‍♀️.. Jeg har i hvertfald mange der skriver at de ikke kan finde mine priser men de står der altså😅😂..
  4. Der var engang en på Frederiksberg der solgte tid med disse dukker , de så sindsyg realistiske ud , men hun var med i legen så imens du kneppede dukken så kunne hun finde på af lege med dine boller imens ellers fake sidde på dukken så det lignede hun fik slikkede fisse af dukken imens du kneppede den osv .. fik aldrig prøvede det selv da jeg var fint tilfreds med hende alene .. 😆 men dukkerne var realistisk men de er alt for dyre til man kan lave en forretning ud af det i Danmark
  5. Er der et sted, man kan se billeder af hende?
  6. Hun er legendarisk! Har haft fornøjelsen af hendes 30min connoiseur-behandling flere gange, kan anbefales! Her er en af de nyere tråde med ros til hende: https://www.eroguide.dk/forum/topic/216231-millena-herlev/#comment-1778446
  7. Dinhemmeligeven oprettede sin bruger
  8. Jeg har lige været på en tysk bordel med sexdukker, hvilket var virkelig frækt og en meget anden oplevelse. Stedet har travlt, egentligt sjovt ingen tilbyder det i DK. Stedet har også VR-Porno, men prøvede det ikke. Er der nogen der har prøvet VR-sex med nogle rigtig gode briller? Håber nogle vil dele lidt erfaringer.
  9. Sexy And Hot Bella - Escort-Side.dk Bookede en tid hos hende her, og troppede op lidt før, i nærheden af Bella Centeret. Der gik imidlertid 30 minutter før hun svarede (sagde hendes tlf. var på lydløs, nå pyt), hvorefter jeg kom op på den rigtige etage og stod i gangen et minuts tid, mens jeg kunne høre hun snakkede løs inde i lejligheden. Døren blev åbnet, og det blev klart at det overhovedet ikke var hende på billederne, hun så ret slidt og kedelig ud. Jeg valgte at sige at jeg gerne ville gå. Det var hun ikke tilfreds med - når man har booket en tid skal man holde den, mente hun - det syntes jeg var ret sjovt. Så begyndte hun at true med at dele min information på diverse forum, men lod mig gå, da jeg ikke reagerede på det. Pas på jer selv.
  10. Det er da en pris struktur som gør et 30 minutters besøg helt meningsløst, men dejlig ser hun ud 😀
  11. I dag

  12. Jeg troede, der var sorte penge i den kommode 😆
  13. Det kan jeg helt generelt sige om de fleste piger, jeg har set - i hvert fald dem, jeg ser mere end én gang. Nå, det må vi selv finde ud af ... så er der måske én, der skriver en anmeldelse 😜 (eller henviser til evt. tidligere anmeldelser) 🤗
  14. https://escortguide.dk/annonce/46203 Link til den skønne Milena, der dog er inaktivt, hvilket jeg også synes er en kvalitet hos Milena- hun er altid meget omhyggelig med at opdatere hendes annonce, om hun er på ferie, har weekendlukket eller andet, så man ikke kommer til at spilde sin tid med at forsøge at lave en aftale med en kvinde, der slet ikke er i landet. Det kunne flere lære noget af. Ellers fuldstændig enig med TS, Milena er uden sammenligning den gp jeg har været flest gange hos.
  15. en for holdet med Diana https://annoncelight.dk/showad/242925 Tog 60 min , velvidende at billeder kunne være falsk, da nogle af billederne på profil kunne være AI redigeret ud. Billederne er hende - kun to af dem er med filter. Hendes figur er helt naturlig. Der er ikke lavet bryster og de er dejlige i størrelse og ikke hængende. Hun har en dejlig rund numse. Som hun gerne lokker med hun ligner mere en kvinde på 35 end 29 år. Dog stadig relativ slank og fræk Vi startede med massage og der gik ikke længe inden hun blev pirrende efter at jeg var blevet bedt om at ligge mig på ryggen. Det var en pænt lejlighed med en diskret indgangs. Fik mulighed for bad Hendes figur er helt naturlig. Der er ikke lavet bryster og de er dejlige i størrelse og ikke hængende. Hun har en dejlig rund numse. Som hun gerne lokker med hun ligner mere en kvinde på 35 end 29 år. Dog stadig relativ slank og fræk Sex var lækker hun er god til at sutte og sætter jeg på knæ og går dybt. Hun holder gerne øjenkontakt mens hun sætter. Hun ridder ganske godt. Der var masser af hygge og snak både før og efter alt i alt en meget sød og fræk pige Kvinde 8/10 Lejlighed 8/10 Sex 7/10 Jeg kommer igen https://annoncelight.dk/showad/242978
  16. Refresh skrev et svar til landRover100's tråd i Hyggesnak
    Bare en heads up.. Klubberne tillader IKKE købesex, så hold det tæt ind til kroppen, så i undgår at blive smidt ud. De vil ikke risikere at kunne blive beskyldt for rufferi, hvilket desværre er en reel risiko, så vær søde og kloge ikke at skilte med det.
  17. Refresh begyndte at følge Swingerklub
  18. I går

  19. Siger hvem? Tænker ikke håndværkere, sælgere og andre mennesker der lever af at levere en ydelse/produkt, bliver begejstret hvis de ikke selv bestemmer en evt tilbudspris.. Nej. Hvorfor skal vi bruge tid på det? Vi tilbyder ikke “penneveninde hygge” men seksuelle ydelser for penge 😉
  20. Hvis du var gået ind på nogle af de links, som jeg lagde ind i mit review, så havde du fundet det her ling "Liras". Der kan du se hendes priser. Hvis det er Adelina faste du leder efter, så nej, det er de ikke. Mere som Elsa Solace's, hvis du har været forbi hende.
  21. Hun lyder simpelthen så fristende. Hvordan er hendes læber? Er de naturlige eller godt fyldt op? :-)
  22. Tak for din anmeldelse. Hun hedder Milena Big Boobs, så hvad kan du fortælle om hendes bryster? ^_^
  23. https://annoncelight.dk/showad/416493 Hej, jeg er blevet lidt fristet af den annonce og vil lige høre om nogle har en erfaring med denne kvinde?.... Tak 🙂
  24. https://annoncelight.dk/showad/416493 Jeg vil hører om nogle har erfaring med denne escort pige?... jeg synes det lyder spændende...🙂
  25. Er der andre der har taget chancen i Aarhus N?
  26. Nogen de har besøg hende eller været på adressen; https://annoncelight.dk/showad/469816

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.