Alt aktivitet
Seneste time
-
Thai Maya i Svenstrup ved Aalborg?
Nyere end i torsdags? 😀 /North
-
Hvorfor er danske mænd så glade for “skal vi gå en tur?” på første date?
Personligt går jeg ind for "netflix and chill" på første date, så kan man går en tur senere for at hente en pizza inden 2 runde. 😃
-
Wi er tilbage i Horsens
Skriv " Wi " i søgefeltet så kommer der en del frem kan jeg se..har ikke læst det hele
-
Rettelser i overskrifter - hold nu kæft er det en børnehave?
Det handler om helt unødvendige ændringer i overskrifter og altså ikke om der mangler et navn eller geografi. Ændringerne foretages for ændringens skyld fordi en ellers anden mener hans ego styrkes af at kunne redigere i andres opslag - anden forklaring kan jeg ikke finde. Det virker som om du har misforstået min anke.
-
Missemor Randers
Okay så holder jeg fingrene for mig selv Tak
-
Missemor Randers
Men kommentarer om svindel
-
Klopp begyndte at følge Missemor Randers
-
Nogen der har besøgt Thai massage "73030" i Næstved?
nike10 skrev et svar til Milner's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHar du besøgt hende ? Hun ser dejlig ud ;-)
-
Missemor Randers
Nummeret ser okay sikkert ud 90 pct
I dag
-
Ægte deep throat
Jotu skrev et svar til Jotu's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg kan se at Pink kan, men hun er ikke rigtig min type
-
Søger en fræk lille ultra tynd kvinde
Det lader til, at hun er i København nu. https://slady.vip/kris-18--178-53/ Hendes nympho profil har gjort knuder, så hun er på slady.vip nu
-
Miki i Århus, Tilst
Fantastisk histore! Og derfor syntes du at den skulle have en ny tråd. Bare en skam den er løgn fra ende til anden.
-
Wi er tilbage i Horsens
Jeg har aldrig hørt om hende før, så "Massagen og ydelserne er som de var før i tiden." hjælper ikke meget 😊 Så vil du fortælle, hvad det indebærer?
-
Miki fra Randers
Hold kæft hvor er det gennemskueligt🤦🏽 Den 4. august oprettes FluffyDaddy og der laves straks en forrygende anmeldelse af denne Miki! INGEN andre har en positiv beretning efterfølgende. Tværtimod! JustT fortæller om en elendig oplevelse hos hende!! Og så sørme om ikke der for en time siden oprettes en ny profil FestJyden for lige at fortælle os at der et nyt link og hun er flyttet til Århus nu! Og “han” beriger os sørme med et “review” af hende dog i et link til en anden tråd. “Han” slutter af med at konstatere “er enig med de andre, hun er helt sikkert ……… “ Hvilke andre? Altså udover FluffyDaddy? 2 falske profiler som må være alfonsen der står bag begge to. Længere er den ikke. Få dem fjernet herfra! Se på måden begge profiler er navngivet i opbygning. Meget ens, FestJyden og FluffyDaddy! 🤡🤡🤡
-
Ægte deep throat
Havkatten skrev et svar til Jotu's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og Københavnprøv @Pink Peach Jeg så ikke, at et var bland Thaipiger, du søger. Pink er stadig noget af en snablesluger
-
Missemor Randers
Tro lige at i skal tage et kig på https://www.180.dk/nummer/53804311
-
Sir&histallgirl / histallgirl Hjørring
Men hvordan ved du så hun ikke er i Hjørring og er i Virum .?
-
Ægte deep throat
Er der nogen der giver ægte deep throat, altså hvor den kommer rigtig ned i halsen eller i det mindste prøver ihærdigt?
-
Jotu begyndte at følge Ægte deep throat
-
Miki fra Randers
Tak til nyt medlem. Og så fik du også lige reklameret for hende i 2 tråde. Imponerende👏👏
-
Dejlige Kris i Sydhavnen
dabusta skrev et svar til drmabuse's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnWe know she is back
-
Oil Massage Søborg med kæmpe rookie mistake
Brønshøj skrev et svar til AGB's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnKært barn har mange navne.....;-), ikke unormalt hos thai-piger, ofte flere kælenavne, bliver sjældent kaldt det navn, de har papirer på. Kan også være der menes "Olie massage....", dansk stavning er ikke thai's pigers stærke side...... men hva'fanden skal de også bruge det til ! ;-)
-
Tanjafrække moden Nyborg
Hun svarer sgu ikke
-
Søger en fræk lille ultra tynd kvinde
Ja hun har vist større opbakning end det danske fodboldlandshold 🇩🇰😉
-
Missemor Randers
Det var den annonce jeg så tidligere Tak for at indsætte annonce Molle00902 👍 Jeg har skrevet med Missemor 😊
-
Silkeborg - 20-årig klar på sex i det fri
Den “kamp” bør du nok tage op i jeres fagforening. Jeg kan virkelig ikke se hvad det kommer os ved i dette forum, hvad du mener om jeres interne territoriale fnidder fnadder!
-
Ny kvinde hos Phan
Brønshøj skrev et svar til Khota43's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og Københavnhttps://escortguide.dk/annonce/72854 Hende her? Der ligger anmeldelser på hende. Hvis det er en anden, så er hun lige startet hos Phan i sidste uge..... mig bekendt ;-) Har du lavet en anmeldelse af Bee? (som bliver kaldt B i SMS korrespondance med Nuud...)