Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Jeg tropr helle ikke hun er særligt interesseret i besøge dig. Det er en meget lang og ensidig konversation. Glem hende og find en anden. Der er helt sikkert andre, der er lige så dejlig, som tilbyder de samme yedlser.
  3. Mon ikke vi forstod dit budskab allerede efter dit indlæg i lørdags.
  4. Bloker nummeret og glem alt om ham, det er et kendt svindel nummer. Her et et eksempel. Og der er mange flere https://www.eroguide.dk/forum/search/?&q=Vladimir&page=2&quick=1&search_and_or=and&sortby=relevancy
  5. Det er spot on. Indefra og ud så føler jeg stadig som en 30-årig - det er kun når jeg en stille aften går forbi et butiksvindue og opdager den gamle mand der går på gaden at det går op for mig. Selvom jeg er den eneste på gaden kan det ikke passe. Jeg griner lidt af det og snakker med mig selv - “dit gamle røvhul….” Griner jeg og skynder mig videre, væk fra vinduerne…
  6. Klarer du selv at gøre opmærksom på: Klik på de 3 prikker øverst til højre i dit indlæg, klik på rapport, klik på øverste linie og bed derefter om at få tråden flyttet. Og derefter kan du citere dit eget indlæg og angive et link til denne Nancy.
  7. vans oprettede sin bruger
  8. Der er en del Nancyer åbentbart, men er der nogle der har besøgt denne Nancy: 455736 Kunne godt overveje at besøge, men ville lige høre om nogles erfaringer inden. Edit: Kom til at poste i anmeldelse, skulle være i efterlysninger. Hvis en moderator kan rykke, ville det være fint.
  9. Hun har ikke været på i dag. Profilen er heller ikke længere aktiv :(
  10. Uha uha det skal du overhovedet ikke bestemme. Jeg har intet ondt skrevet, synes det var helt fint at se hele tråden.
  11. Jatak, vi har vist forstået, hvad du mener. @Jan Øster Gør som Havkatten og SirBK foreslår: Blokér nummeret og glem alt om det!
  12. Lidt blandede vurderinger, så det er nok derfor, der er nyt navn og annoncenummer. Jeg tror ikke hun er ladyboy. https://www.eroguide.dk/forum/topic/218176-nogen-bes%C3%B8g-hos-sexy-rose-i-randers/#comment-1791915
  13. Hun har ikke svaret dig siden starten af januar, og alligevel bliver du ved med at skrive og ringe?
  14. DXDC oprettede sin bruger
  15. Nova begyndte at følge GB i Aalborg
  16. Ved ikke om du gør noget galt som sådan. Tror bare hun blev træt af at kommunikere frem og tilbage. Og tænkte gider jeg ikke. Men ved det ikke
  17. Her får du næsten hele vores tidligere samtale - så ja, fortæl mig gerne, hvis jeg er forkert på den, for jeg forstår ikke rigtigt, hvad jeg har gjort galt?
  18. Hvis du aldrig har haft kontakt med pigen, er det nok fordi der slet ikke er nogen pige. Det er sikkert bare Vladimir, der har sat en annonce op, for at prøve, at presse penge ud af folk. Det udenlandske nummer er et engelsk/irsk telefonnummer.
  19. Men så er det godt du ikke bruger dit eget nummer i whatsapp .. men er taletidskort
  20. Hvorfor ringer du også hvorfor ikke skrive en besked om du har set en annonce og se om der kommer svar igen fra er helt 4 nummer der er nyt nummer hvergang der skriver til dig nemlig
  21. Men det er trods alt sket tre gange - og alle tre gange, har jeg forsøgt at ringe til Cecilia - så det undre mig, og det virker, som om, at hun giver beskeden videre til ham, hvergang jeg har haft ringet, går der nogle dage eller timer, så får jeg en besked fra Vladimir Så det kan næsten kun tyde på, at hun og ham har en eller anden forbindelse
  22. Hun har ikke sendt nogen efter dig. De spiller på at du er bange for at hun har sendt nogen efter dig. Bloker nummeret. Så sker der sandsynligvis ikke mere. Og så skal du nok også lade pigen være herfra.
  23. Enig men jeg har aldrig oplevet at mine beskeder ikke blev læst på noget tidspunkt. Desuden synes jeg det vil være fint at få hele linjen med hele vejen op. Da kan måske give et bedre billede af hvorfor han bliver kontaktet
  24. Lasse1111 skrev et svar til Damm160's tråd i Efterlysninger i Jylland
    Dygtig lille dreng. Troede du lige, manden søgte en skobutik? Der er ingen tvivl om, at der søges en kvinde til noget frækt, når overskriften er "Billund" og indlægget er i "Efterlysninger i Jylland" under "Piger og klinikker i Jylland" i et forum for købesex. Kom for en gangs skyld med en anbefaling af én du selv har besøgt. Ikke bare nogle link til piger, som andre har besøgt. Behøver ikke være Billund, men gerne i Danmark.
  25. Jeg vil ikke sige, at jeg har kimet hende ned - jeg har ringet et par gange i maj, og senere igen i august også nu her igen Så det er vel et par håndfulde gange, men ja - jeg forstod egentlig ikke hvorfor hun ikke har svaret mig igen, men derimod bare sendt en efter mig
  26. Men det er ikke at kime en ned ... Der kan jo være han prøver og få en aftale med hende og hun har haft travlt de andre 3 forsøg .. det sker trods alt

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.