Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Jeg har samtidig prøvet at få brændt mine hinder “pga mens smerter og en spiral dur ikke fordi min mand har en meget stoooor tissemand” så det forklarer jo nok noget for hende🤷🏼‍♀️🤣🤣.. FYI så dur den forklaring ikke😪😂.. Heller ikke selvom man nedværdigerer sig imens der er en lægestuderende med også🫣😂.. Da “den store tissemand” ikke duede “om han så var hængt som en hest” så prøvede jeg med at vi havde alternativ sex🫣🤣😂..
  3. Har du besøgt hende før, og nu? Er det nye sted godt? Kan du dele nogle oplysninger?😅
  4. skønhed ?? - hun har 100 % silicone bryster, og ansigtet ses ikke .......
  5. Hvad findes der der,??
  6. Søger_dansk_porno skrev et svar til Tombo's tråd i Hyggesnak
    Jeg er også meget interesseret, hvis der er nogen, der har mere? Taaaak.
  7. Fræk fyr44 oprettede sin bruger
  8. Er du ny herinde? Men prøv Pink Peach
  9. Beklager men dette gb er aflyst og vil blive flyttet til en endnu ukendt dato
  10. Du skriver det egentlig selv: “hvis man behandler hende ordentligt” Det gælder jo alle GPere man besøger. Behandl dem ordentligt og med respekt, så tror jeg de fleste piger også giver tilbage. Men Larissa er i en klasse for sig selv. Smuk og sød som bare pokker♥️ Sexen er dejlig og fantastisk😊 Vi havde ihvertfald en vild god kemi. Priserne er standard Flensborg priser, og hun er der som regel i et par uger, er væk et par uger og kommer tilbage et par uger igen.
  11. Tænk nærmere, at du har billet til toget 23:00, og så skriver du til DSB 23:05, at du først kommer 23:10. Så er toget vist kørt!
  12. Jeg kan kun stemme i med @Jamal97 . Har mødt Milena to gange, og hun er lige præcis utrolig sød, åben og ærlig, som det bliver beskrevet. Synes, det lyder meget interessant, at hun har tabt sig så meget. Det ville være virkelig fedt med nogle nye billeder, men jeg tænker, at jeg må forbi hende snart.
  13. https://sugardaters.com/da/profile/b8og4JOvzE Nogle som har haft held med at få en aftale, kan ikke se om hun sælger behandling/terapi eller hvad det går ud på Mener hun har haft profiler for nogle år siden , men kan ikke huske hvad hun hed der .
  14. Tak for at du tog den nu er hun i Aabenraa
  15. MandenKbh begyndte at følge Mis-kath
  16. I dag

  17. ½angel skrev et svar til Vixenida's tråd i Generel debat
    Jo, men tror selv den mest liberale læge ville sige at du skulle smide kæresten på porten, hvis du bruger den grund hver kvartal😉
  18. Altså jeg snakkede engang med en indisk mand på en FKK klub, og spurgte om mulighederne i Indien, han kom fra New Delhi, så en fra hovedstaden burde vide noget. Hans svar var klart og tydeligt "just, don't, it's all scams or trash". Så din oplevelse var måske endda en af de gode set på Indisk standard.
  19. ½angel begyndte at følge New Dehli Indien
  20. Savner er et fattigt ord 😁 Hun er i thailand. Men når du finder hende må du gerne skrive pm
  21. 8000 begyndte at følge Dee Day
  22. køb dansk skrev et svar til SiaUngQ's tråd i Generel debat
    Altså hvis vi snakker billeder, hvor ansigtet er sløret, så synes jeg da, det er en mindre ting, hvad der sker med håret. Jeg ser en pige, som bruger parykker, og så ved man jo ikke lige, hvad man møder ;-)
  23. Indvendig prostata-massage med hele hånden (ikke dildo) gerne thai evt trans. Hvem kan? Ideer?
  24. Jeg mødte hende for tre år siden og fandt en profil, der ligner hende. jeg kun mødt én person, der er ideel til dette; hun elsker analsex og giver perfekt deep throat. https://annoncelight.dk/showad/431821
  25. Annonce på AL https://annoncelight.dk/showad/469934
  26. Enig!!! Lækre lårbasser at begrave sig imellem ❤️
  27. Hej Savner hende på trøjborg. Nogle som ved hvor hun er nu ?
  28. Det er desværre helt korrekt, ihvertfald ifølge min erfaring 🙈 jeg plejer at have et fuldt hold samlet i løbet af planlægningen og oftest også når eventet starter, men det er sjældent jeg har fuldt hus når først vi går igang. Måske gør jeg noget forkert, og gode råd modtages med kyshånd 😘🙏🏼 Jeg gør hvad jeg kan for at få det bedste ud af det ❤️ 💋Electra
  29. Den er du lidt selv ude om. Du varsler ikke at du er forsinket, men skriver først efter I skulle have mødtes. Hun er i sin gode ret til at lave andre aftaler når du ikke har overholdt din.
  30. Hvem vil du anbefale til en seriøs analsex-session i PSE-stil i hovedstaden? Hun skal kunne håndtere en pik, der er lidt større end gennemsnittet – og kunne tage imod den dybt og længe i røven uden problemer; ideelt set vil jeg gerne have, at hun nyder det. Det er et stort plus, hvis hun er underdanig og er med på at få trukket i håret, blive kaldt en luder osv. Hvem leder jeg efter? Jeg sætter pris på alle tips. 😊

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.