Hop til indhold
herfordig

Selena the best service. København

Recommended Posts

1000 for en time...  æder min gamle hat, hvis ikke de billeder er af en anden pige, end hende der møder op  ... Hahahaha :-)

Venligst

French

Del dette indlæg


Link til indlæg
herfordig skrev, for 6 timer siden:

Er der nogen der har været sammen med denne pige eller ved om billeder er ægte?

 

 

frenchlover1 skrev, for 5 timer siden:

1000 for en time...  æder min gamle hat, hvis ikke de billeder er af en anden pige, end hende der møder op  ... Hahahaha :-)

Venligst

French

Link til søgeresultat fra Google: Link

Det billede jeg har søgt på er brugt i adskillige annoncer fra Rusland. Det mest fantastiske ved søgningen er dog at det første resultat er link til en webshops der sælger samme slags tapet som er på billedet  

Tapetet hedder iøvrigt ZOFFANY VILLIERS CHOCOLATE ZNUP01003 og koster 101,66 € for en rulle på 10 m x 52 cm hvis det skulle have interesse.

 

Skærmbillede 2018-01-16 kl. 07.25.39.png

Del dette indlæg


Link til indlæg

Skal man så vælge at betale 750 kr for en rulle tapet? Og have 250 kr. til overs til en bøtte tapetklister og en god gang sushi efter endt arbejde?

Eller skal man satse 1.000 kr på en time med Selena?

Jeg ved godt hvad jeg vælger...

:-)

Venligst

French

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest tvr

Hun er så kedelig at hun går i et med tapetet, og så kedelig at selv google kan se det....... Jeg ville nok vælge en anden

Redigeret af tvr

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...