Hop til indhold
hatten

Hvor mange modbydeligheder skal GP'er leve med?

Recommended Posts

Guest Danske Nanna
AmatørMILF skrev, for 8 minutter siden:

Det for langt for en Københavner synes jeg, men festen lyder kanon :-P

Pjat, det kan du godt :lol: 

Det er en aftale så!

Del dette indlæg


Link til indlæg

Amatørmilf og Nanna.

Kan man komme på besøg i sommerhuset hihi.

Jeg er ret god til at give massage så hvis I mangler en til det er jeg frisk.

P.s. Og lidt hygge også:-)

Del dette indlæg


Link til indlæg
Cagetheelephant skrev, for 3 timer siden:

Aha - ja den havde jeg ikke luret...... Troede I måske både havde nogle klamme stønnere og nogle der bare blev væk. Der er ikke noget at misunde jer i denne del af jeres vigtige og dejlige arbejde - som man bare må glæde sig over at nogen påtager sig :-P

Jeg har søde kunder i Kbh, på Fyn (mangler desværre et sted) og i Jylland. Men jeg pikspillerne er mega træls. Nogen kan du hører stønne og den slutter hurtigt. Men andre taler og taler. Stiller folk mange spørgsmål er de ofte en fuser så godt råd til fyre i Kbh. Lav aftalen hurtigt da i ellers kan blive taget som meget useriøse. :x:unsure:

Del dette indlæg


Link til indlæg
Nanna Copenhagen skrev, for 40 minutter siden:

Pjat, det kan du godt :lol: 

Thehorny skrev, for 22 minutter siden:

Amatørmilf og Nanna.

Kan man komme på besøg i sommerhuset hihi.

Jeg er ret god til at give massage så hvis I mangler en til det er jeg frisk.

P.s. Og lidt hygge også:-)

Ja helt sikkert 8-)

Del dette indlæg


Link til indlæg
TrineMuz skrev, for 11 minutter siden:

Jeg fester også gerne med.:-D

Så må du sku lære mig og lave et GB søde TrineMuz, for det ville jeg meget gerne.

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest Danske Nanna
Cagetheelephant skrev, for 35 minutter siden:

Altså A-milfen, Nanna og TrineMuz i samme sommerhus.. Hell I'm coming too.

 

Haha, det her tegner godt!! :lol: 

Del dette indlæg


Link til indlæg
TrineMuz skrev, for 51 minutter siden:

Jeg fester også gerne med.:-D

Jeg tror det kunne ske at jeg fik lidt mindreværdskomplekser pga jeres unge alder :?

Del dette indlæg


Link til indlæg
AmatørMILF skrev, for 40 minutter siden:

Så må du sku lære mig og lave et GB søde TrineMuz, for det ville jeg meget gerne.

Gør jeg gerne. Det bliver fedt. Jeg er frisk! Sommerhus, sol, dansk sommer, Jylland, dejlige mænd og masser af PIIIIK. Hvem kan ønske sig mere. Vi laver et kæmpe GB. Tre lækre kvinder. 

Uha, vi skal vist have en hjælper den dag.

Del dette indlæg


Link til indlæg
TrineMuz skrev, for 8 minutter siden:

Så må du lege vores mor;)

det bliver super fedt. Det fedt vi ikke er 100% ens. Så tiltrækker vi forskellige typer gæster:wub:

Jeg er så kun 40 år men en mor der var ung dengang hun fik jer....:-D

Del dette indlæg


Link til indlæg
TrineMuz skrev, for 8 minutter siden:

Jeps meget ung. Men det er muligt at få børn som 15 årig. :D

Det bliver fedt. Og frækt:wub:

Uha det må du ikke sige. Min pige er 15 og sover lige nu med sin kæreste....og mor her har prædiket omkring det med kondom osv...:-D

 

Del dette indlæg


Link til indlæg
TrineMuz skrev, for 9 timer siden:

Har du også givet hende nogen? Jeg synes det var pinligt at gå på tanken og købe kondomer i den alder. Men pøj pøj, jeg vil også sove. Små piger har brug for deres skønhedssøvn;)

Søvn hvad er det ? :-D Du kan sove når du blir gammel smukke. Nope, det skaffer hendes kæreste skam. Tror vi har talt om andet end det tråden handler om så slut fra mig.

Del dette indlæg


Link til indlæg

Søde @Cagetheelephant

hvis du læser tråden så er der beskrevet hvornår. Slut juli/start august mener jeg det var. Så der er længe til så du kan stadig nå at planlægge ferie;)

men enig, det bliver frækt. Men som @AmatørMILF skriver. Vi må vist have tråden tilbage på sporet:D:D:D

Del dette indlæg


Link til indlæg
Cagetheelephant skrev, for 40 minutter siden:

Vi er vist flere,:-P der må oplæres her

Mit er kun i GB for det andet kan jeg godt klare med lidt god vilje og et skub bagi :-D

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest Playful
RIKKE - GFEscort skrev, den ‎22‎-‎03‎-‎2016 at 04:32:

 "den adr. man fik ved bookning tilhører en sød ældre dame, og når man panikken ringer til pigen, viser det sig at man skal 3 døre længere hen og igennem en forretning med kunder og ansatte, og ned i en kælder. " 

Den er bare for sjov. Minder mig om noget lignende jeg engang oplevede. Rikke, du er bare en ener.

 

 

 

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest Catja
RIKKE - GFEscort skrev, den 22. mar. 2016 at 11:22:

min chauffør er gammel i gamet, og kørte i tidernes morgen rundt med nogle dejlige damer i KBH ( jeg gætter på max 10-12år tilbage), han elsker at fortælle en skræk historie om, hvordan man kunne risikere et lag tæsk, hvis andre "working girls" i området hørte man tilbød tungekys til besøgende. måske er historien det pure opspind/delvis overdrevet -, men er sku bange for jer  hehe.

Hvis jeg møder jer KBH-ero-duller en dag, forestiller jeg mig jer stå hele kliken lænet op af min hoteldør i de der orange fængselsdragter, mens i harker snot ud af det ene næsebor.  Jasmin tager så teten, og udøver lidt "positiv klikkertræning" bestående af, at fylde min mund op med brugte kondomer fra dagens toiletspand, mens hun råber "KAN DU SÅ FATTE HVOR GRÆNSEN GÅR DIN LILLE MADRASLUDER...... OG VIS MIG SÅ DIN STRAFFEATTEST!"

Men måske jeg overdriver ...

Hahahahahaha :D;)

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...