Hop til indhold
Oldtimer

Escort i det sydlige Jylland

Recommended Posts

Hej brødre.

Skal en tur til Esbjerg med arbejde (alene) og kunne måske tænke mig at få taget min escort-mødom. Men hvor finder man escortpigerne? er der nogle bureauer i området?

Jeg er helt grøn på dette område, selvom jeg ser mig selv som en fuldbefaren glædespigebesøger, men escort har jeg aldrig prøvet.

Gode anbefalinger modtages også gerne.

Venligst OT

Del dette indlæg


Link til indlæg

Der er ingen bureauer i Esbjerg/Vestjylland, og skal man have dem fra andre områder så koster det en bondegård i transport, hvis de da gider at køre hertil.

Denne profil har jeg kun læst og hørt godt om http://www.rikkesolskin.dk/ her bliver du ikke bondefanget.

Redigeret af BigDick

Del dette indlæg


Link til indlæg

Sabrina

Får mine allervarmeste anbefalinger. Der er flere meget positive anmeldelser her på EG.

Hun er ind imellem i Varde, men holder ellers til i Aabenraa. Kører også escort.

[email protected] tel:81660881

 

Del dette indlæg


Link til indlæg
Gæst

med rikke så får du solskin hele dagen, vær go ved hende, husk at tage skæget, hun kysser helt vildt godt mm

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...