Hop til indhold
EPO

Monique en billig kvalitets oplevelse

Recommended Posts

Hun kan ikke et ord engelsk, så hvis det er vigtigt skal man kunne spansk.

 

Mutter er der dog og kan oversætte spørgsmål inden akten.

 

En sød flot pige, med en rigtig lækker krop. Nok nogle af de smukkeste bryster jeg har oplevet (c-d), 100 % økologiske og meget berørings venlige  :mrgreen:

 

Hun levere en meget nærværene  oplevelse, med god tid, variation og forståelse for mine behov.

 

Hendes blowjob er varieret og rimeligt dybt indimellem.

 

Mens hun gav blow kom hun jævnligt op og kyssede mig ikke dybe tungekys,  men dejlige nærværene kys.

 

Normalt er jeg ikke så meget for at blive redet, men det var hun godt nok god til, dejlig stram.

 

Et eksempel på at pris og kvalitet ikke nødvendigvis hænger sammen.

 

700 for en 1/2 time med øko fransk og 1200 for 1 hel.

 

Værd sød ved hende, det fortjener hun.

 

http://escortguide.dk/profile.asp?i_ProfileID=23157

 

De 10 første billeder er hende, 100% ægte, som så ofte ser hun bedre ud i virkligheden, især hendes bryster.

 

EPO

Redigeret af EPO

Del dette indlæg


Link til indlæg

På siden ser det sku ud til at der er tre forskellige damer efter hendes billeder at dømme..... :0/

Del dette indlæg


Link til indlæg

Hmm er ikke den store ass mand, men den var rund og flot, det med fastheden kan jeg ikke huske, men den var dejlig at røre ved.

 

EPO

Del dette indlæg


Link til indlæg

Kanon godt sted gemt lidt væk inde bagved. Har været der nogle gange. Sidst havde jeg en fed oplevelse der med Angie og overvejer at skrive en anm. om det! Men fint at høre om en af de andre der ligeså!

Del dette indlæg


Link til indlæg

Kan kun tilslutte mig EPO's ord. En helt fantastisk pige, nærværende og sindsyg lækker krop!! En ret unik oplevelse, vel sådan noget man oplever 1-2 gange ud af 100. Både væremåde, krop og sex. Hun må MEGET gerne komme tilbage.

Del dette indlæg


Link til indlæg
Gæst

Kan du sige lidt mere præcist - uden at være helt præcis, af diskretionshensyn - hvor i Vanløse skønheden holder til?

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest Jesper M.

Hej

Jeg har netop besøgt Monique og kan også istemme, at hun er en virkelig sød og flot pige som leverer en super god indlevelse og nærværende performance:).

Klart anbefalelsesværdig for dem som elsker unge, søde, slanke, bløde og dejlige latinaer:D.

Hun er her lidt endnu så....

Mvh Jesper

Del dette indlæg


Link til indlæg

jeg kan også kun bifalde at hun er superlækker og snakker det frækkeste og uforståelige - men hun er bare dejlig 

 

sødt smil og lækker krop

 

kysser og sutter skønt - det eneste sted jeg foretrækker øko  :D

 

jeg har kun 1 ting at sige MAMACITA

 

og det er 100% hende eller en enægget tvilling der er på billederne

 

      

Redigeret af Moderator
billeder fjernet

Del dette indlæg


Link til indlæg

Har også besøgt monique for 14 dage siden. Super service hele vejen rundt. Lørdag besøgte jeg nicole som også på stedet. Samme super service med hende tungekys i lange baner og superfansk der var godt vådt og dybt. Så denne uge må det blive jessica der også arbejder der...... 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Blot lige en kæmpe TAK til EPO for at bringe denne perle ind på min radar. Som andre har beskrevet, både sexet og sød og super lækker, og som Gammel rotte nævner, en af de sjældne oplevelser. Hun er i hvert fald strøget lige ind på min all time top 5 - og det er vel at mærke en all time der strækker sig over mere end 25 år!

Jeg kunne forstå på hende, at hun desværre nok ikke kommer tilbage, men man har jo lov at håbe!

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jag blir lite förvirrad kanske är jag för gammal. EPO den link du hänvisar till är de 10 första bilderna på pigen Conie på samma ställe. Så spörsmålet är mötte du Moniqe eller var det Conie ??

Del dette indlæg


Link til indlæg

Just a quick not from me to add my impression of this girl. First of, she and her friends seem to have their ads sorted out now - although I don't really understand why Monique now has 3 separate ads :grin:

Other than that, I can pretty much just confirm what the original reviewer said.Her English is pretty much useless, and my Spanish pretty much only amounts to ordering beers (...maybe I should have tried that ;-)) But, apart from that, communicating was easy. I pointed to a menu and got exactly what I asked for and expected - 30 mins of GFE.

She's a sweet girl. I might go for it again and if so, I would give myself a full hour to play with those wonderful breasts!

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...