Hop til indhold
Ingenved

Charlotte (før Odense, nu i Kværndrup)

Recommended Posts

Var forbi hende i Odense i lørdags. Hun har store former, som dog er hjulpet. Men hvis man ikke har noget i mod det, så er hun ret fræk. Brysterne er ikke “hårde” men man kan godt fornemme de heller ej er ægte. Røven har fået et løft, men i doggy er det ikke noget man ligger mærke til imo. 
Hun er ganske flink, men måske ikke flydende på engelsk, så man skal nok kunne spansk for at få en dybere samtale med hende. 
 

Til 800 kr for en halv time og 100 kr for sorte kys til hende, så synes jeg de var fint givet ud. Ikke den største oplevelse, ej heller skuffende. 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...