Hop til indhold

Recommended Posts

https://nympho.dk/n10689/3488/nina-back-to-copenhagen 
https://escortguide.dk/P/nina-back-in-sydhavn--66244.html

Jeg har for længe haft øje på Ninas annoncer, så nu skulle det være, skriver til hende og bookningen går nemt igennem, ingen besvær. Jeg booker 30 min med anal, og har på ingen måde fortrudt det.

Jeg ankommer til tiden, og lukkes ind i opgangen. Går op til hendes dør og lukkes ind af en smuk blond kvinde, med skønne, som i wow skønne former. Der er kemi for start af, hun er sød, smuk og dejlig. Efter det økonomiske ordnes og ydelserne lige en ekstra gang gennemgås, så der er klar linjer, hvilket altid er dejligt, bliver jeg vist ud til badet.

Hun tjekker lige, da hun har roommates, som vist også er GP’er med jeg ved ikke hvem det er, så hvis nogen kan oplyse mig?

Efter badet kommer jeg ud, hvor hun venter på mig, og vi trækker os ind i hendes soveværelse igen, derinde starter hyggen med kyssen og kælen, før oral til hende, som vi begge vist nød. Dejlig varm kvinde. Efter blow, røg regnfrakken på og hun begyndte at ride mig godt og grundigt, Fuck det var dejligt, ikke noget med et minut og så stillingsskift, nej, her var det bare dejligt at have en kvinde der vidste hvad jeg og hun ville have, det virkede så nemt og organisk. Efter en et god rid, var det til den anal dessert, først var det cowgirl og lige så skønt som tidligere, hun vidste bare hvad jeg havde brug for og hun leverede. Derefter var det tid til anal afslutning i Doggystyle, bare skønt. Derefter havde jeg brug for et bad og blev pænt lukket ud i byen igen, så jeg kunne gå en tur med et ordenligt smil på. Det var skønne 30 minutter med anal i selskab med en smuk og skøn kvinde. Ved ikke om jeg skal fremhæve hendes skønne, skønne formere eller hendes skønne personlighed som grunden til at jeg ved at jeg på et tidspunkt i femtiden skal besøge hende igen, men lige meget hvad så ved jeg at jeg skal se hende igen.

Klar anbefaling

Del dette indlæg


Link til indlæg
Gammel rotte skrev, for 1 minut siden:

Dejlig anmeldelse, hun ser virkelig lækker ud. Er brysterne ægte?

Jep, det er jeg helt sikker på, vil blive overrasket over andet.

Redigeret af ½angel

Del dette indlæg


Link til indlæg

Synes du skal skrive til hende om priser.

Det er lidt en uofficiel regel herinde, at hvis priser ikke nævnes, skriver vi dem ikke herinde, men kan sige det ligger indenfor normal ramme. 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...