Hop til indhold

Recommended Posts

Jeg besøgte Dian i sidste uge i Aabenraa. Det er 100 % hende på billederne og hun er slank og har de dejligste store bryster. Jeg aftalte en time og startede med let massage. Men hun gik hurtigt over til blow job, hvilket fik mig næsten til komme. Jeg tog hende derefter bagfra, hvilket hun gav udtryk for gav hende en dejlig orgasme. Senere fik jeg også den dejligste orgasme. Hun er nem og snakke med og jeg kommer helt sikkert igen. Hun får karakteren 9 ud af 10 og kan varmt anbefales.

https://annoncelight.dk/showad/437189

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

De 49 kg det passer ikke. Derudover kan jeg se at brugeren af denne anmeldelse kun har lavet en enkel anmeldelse, samme dag som oprettelsen.

To the girl:

Please use correct information. You will get more customers by being honest :-)

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jeg besøgte hende for noget tid tilbage mens hun var i Vestjylland, kan genkende hende på tatoveringerne på armene. 
Første gang var lidt …mjaaa. derfor blev det til et genbesøg.

Jeg tænker ikke at de 49 kg er helt ved siden af, hendes bryster er blevet noget mindre på billederne ift. den gang og det var det som “fangede” min opmærksomhed dengang.

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...