Hop til indhold
StolteP

privat diskret hannover bremen moden milf

Recommended Posts

Lige en god oplevelse fra et besøg ved denne modne dame

https://www.kaufmich.com/p/sensual2018?from_place=user_tile

Aftale kom i stand dagen før. De fleste på dette forum (kaufmich) foretrækker at et besøg er planlagt. Min erfaring siger at en dag før passer bedst. Damen skal logge ind for at se beskeder, så der går som regel et par timer før svar. Længere tid før bliver ofte aflyst har jeg bemærket. Kalender i kaufmich for booking fungerer ellers fint. nogle ønsker telefonisk kontrol.

Lidt skriveri frem og tilbage og en telefonisk kontrol. Ankom t et privat hus i en lille landsby. Blev lukket ind. Så ud som foto og data angav. Kønt ansigt og slank krop. Rank og stolt men os lidt genert eller noget. Lidt stille og kærligt væsen.

Jeg startede med et bad. Og vi tog en kop te sammen.

Hun forklarede at hun ikke ønskede at vise sin mave pga et ar. Fint for mig. Vi kælede og nussede til stigende begejstring for os begge. 

Hun var helt glat, så jeg måtte give hende en ordentlig tur med tungen. Ikke dårligt for nogen af os. Hun var stram og fuld af energi da det kom t de stillinger vi prøvede indtil jeg måtte give fortabt.

Sikke en tur. Ægte amatør med et job ved siden af. Fræk tante. En man aldrig ville tippe t at være så fræk.

Jeg tog derfra med et lumsk smil på læben

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...