Hop til indhold

Recommended Posts

Indimellem har jeg nogle arbejdsdage, hvor jeg starter dagen med et møde ude hos en kunde. Dernæst har jeg så nogle timers ventetid, hvor de arbejder med problematikken, hvorefter vi mødes igen over middag. Her plejer jeg jo at få en stol i et mødelokale, så jeg kan sidde og arbejde ved min computer mens jeg venter. Men det har lige været sommerferie, så der var ikke så mange bunker med arbejdet på mit bord, så det kunne blive en lang ventetid. Så jeg aftalte med min chef at jeg ville afspadsere et par timer og tage ude at shoppe. Det var nemlig ganske tæt ved Randers Storcenter.

Jeg fortalte ikke lige chefen at det var købesex jeg ville shoppe.

Men jeg havde fundet en sød pige både på annoncelight.dk og escort-side.dk. Cassandra hed hun og var 22 år. Jeg skrev til hende, god kommunikation og vi aftalte en time med kys her til formiddag. 1500 for en time og 200 for kys.

Jeg fandt frem til adressen inde i centrum af Randers, fik parkeret bil og gik hen til døren. Hun havde skrevet at dørtelefonen ikke virkede, så jeg skulle bare gå ind og banke på lejlighedsdøren. Det gav lidt udfordringer for yderdøren var låst, men heldigvis kom der nogen, der skulle ud, så jeg kunne smutte ind.

Får banket på døren og den åbnes af en køn, men ikke særlig høj pige. Vi siger hej og hun fører mig ned gennem en gang med lukkede døre til alle sider. Bortset fra værelset nede i hjørnet, hvor der kun er et forhæng for. Her skulle vi ind. Stor dobbeltseng.

Så begyndte problemerne. Pigebarnet talte ikke et ord engelsk. Så det var med google translate. Selvom vi forud havde aftalt 1 time med kys, så blev det forsøgt aftalt igen. Hun fik de 1700 kr.

Men ... det viste sig hurtigt, at der bestemt ikke var nogen kys. Det er bestemt ikke fordi jeg er særlig uhygiejnisk eller noget, men nærmede min mund sig hendes hoved, drejede det nærmest helt automatisk væk. Men jeg fik da lov til at kysse kroppen og brysterne, som var en ganske lækker håndfuld.

Der kom et kondom på og jeg fik et ganske udmærket blowjob. Kun kort da jeg faktisk ikke er så meget til blowjobs. Så fik jeg lagt hende på ryggen og gik på opdagelse i hendes krop. Endte mellem benene, hvor jeg fik lov til at smage en dejlig mis. Men det var ikke noget der gav den store reaktion hos hende. Så tænkte jeg at det var tid til trænge op i hende. Der kom lidt glidecreme på pikken og så trængte den store tykke pik ellers lige så langsomt op i hende. Dejlig stram var hun.

På nuværende tidspunkt kunne jeg godt mærke, at hun nok desværre var en af de piger, som i virkeligheden overhovedet ikke har lyst til at blive kneppet af fremmede mænd, men bare har behov for pengene. 

Når man sidder der hen over hende med pikken oppe i hende og kan se, at hun i bund og grund bare venter på at jeg skal blive færdig, så er der egentlig ikke meget lyst til at blive ved. Så kan jeg ligesom "slippe bremsen" og blive hurtig færdig. Selvom det føltes dejligt for pikken i den stramme mis, så fik jeg gjort mig færdig og kom i kondomet oppe i hende. Trak mig ud, af med kondomet, pikken blev tørret af.

Så ville hun gerne give mig en omgang massage. Der var jo sikkert rigeligt tid tilbage af min time og hun følte nok, at hun skyldte mig noget. Så jeg lagde mig på maven, og så fik jeg en omgang massage. Man kan dog knap kalde det massage, for det var mest af alt blide berøringer på ryggen.

Det måtte også have en ende, så op og i tøjet. Lidt vanskelig kommunikation, hvor hun dog fik oversat "you are a very kind man" fra spansk til engelsk. Og så sagde jeg farvel og tak.

På vej ud så jeg ganske kort en anden pige i lejligheden. Højere og meget mørkere.

Pigen: Sød og køn, lækker krop. Lidt curvy, som hun også skriver i annoncen, men ikke meget.
Kommunikation før: Nem og ligetil
Kommunikation under besøg: Stort set umulig, da hun ikke kunne et ord engelsk, men kun spansk.
Stedet: Rimelig diskret sted i sidegade til en større vej. Lidt grænseoverskridende at der kun er et forhæng ud til gange, når man kan høre, at der rumsterer andre derude
Sexen: Havde hun bare forsøgt at virke, som om hun havde bare lidt lyst, så havde det nok været bedre. 

Jeg kommer helt sikkert ikke igen. Kunne jeg spansk, havde vi i det mindste kunnet kommunikere, men jeg tror ikke, at hun havde været gladere for at sexe med mig af den grund.

https://annoncelight.dk/showad/434631
https://www.escort-side.dk/I-want-fine-gentlemen?ad-id=35547
 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...