Hop til indhold

Recommended Posts

justforfun skrev, for 13 minutter siden:

Da arbejdet har sendt mig til Amager søger jeg lige massage+ hvad der ellers tilbydes B) og overvejer dette sked

https://escortguide.dk/P/amazing-golden-thai-massage-ved-amagerport-22-kbh-s-45504.html 
 

nogen der kan sige noget om det, eller andre i samme område gerne med sene åbningstider 22+

på forhånd tak 

Det er MEGET gamle billeder, bare til din orientering, skulle du alligevel besøge stedet, håber jeg du giver en update..

Del dette indlæg


Link til indlæg
justforfun skrev, for 9 timer siden:

Da jeg var der for et par år siden, var det godt nok en sløj omgang. Så sløj, at jeg ikke engang gad at spørge til ekstra.

Overvej i stedet hende her, som er i gåafstand derfra (hun har åbent til kl 21): https://escortguide.dk/P/thaithip-wellness-best-relaxing-massage-for-you-in-amager-67888.html

Del dette indlæg


Link til indlæg
frisk fyr nsj skrev, den 10.6.2025 at 22:46:

Det er MEGET gamle billeder, bare til din orientering, skulle du alligevel besøge stedet, håber jeg du giver en update..

Det passer meget godt, de skulle arbejde 3 på stedet. 
jeg fik kroppen æltet igennem efter en hård arbejdsdag, og det var det jeg bad om. Jeg var for træt til andet
jeg har prøvet bedre men bestemt også værre,  hvis jeg tænker på prisen og tidspunktet, så er jeg ok tilfreds jeg betalte for en time og stod på gaden igen efter 65 min så det var ok

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...