Hop til indhold

Recommended Posts

Jeg har besøgt Mia, #69738, for 2. gang i København K, 60 min GFE. Mia har rigeligt med fans og gode anmeldelser, men jeg er nødt til at melde mig i koret af småforelskede fans :-) I skrivende stund er hun taget hjem, så disse links fører pt ikke til noget:

https://escortguide.dk/P/beauty-mia-the-best-real-gfe-super-fransk-big-natural-tits-3-indre-by-until-16-05-69738.html

https://annoncelight.dk/showad/329550

Kontakt/booking/adresse: Mia svarer ret hurtigt og aftalen kommer i hus. Kommunikationen er let forståelig. Det er kæresteoplevelse med samme, så mit blodtryk og forventning stiger voldsomt. Adressen er i centrum, så det er ikke diskret på den klassiske måde. Men man forsvinder i mængden, bliver anonym og det er en privat adresse, ikke et bordel ;-) Jeg bliver lukket hurtigt ind

Mia: Mia er lige så hamrende smuk IRL som på hendes fotos. Det er Mias og hvis der er redigeret, er det ikke meget. Der er jo tydeligvis noget aldersspredning på de fotos, så jeg synes, det giver bedst mening at kigge på hendes video på annoncelight, hvor hun slanger sig på lagnet. For en babsoman som mig, er det lidt trist at brysterne med alderen har mistet noget fyldighed (der er jo ikke meget overflødig fedt på en 50 kg’s dame :-) ). Men de er stadig store, dejlige og 100% berøringsvenlige. Hun ved hvordan de skal bruges - lige op i mit fjæs (hvor de vil slikkes) eller rundt om “Lille-Jens”. Mia er glad, afslappet, nærværende og imødekommende.

Mia’s program: Jeg har læst at Mia er meget kreativ fra gang til gang og det har jeg fået lidt af. Første gang var ekstremt intens og frådende. Som hvis vi havde haft gnister imellem os i 14 dage - lige lidt for høj hastighed til mig :-) Anden gang var mere afslappet med fokus på nydelse. 2 helt forskellige oplevelser med den samme fantastisk dejlige dame. 

Jeg havde bedt hende om at klæde sig i en sexet kjole, som vi kan tage af hurtigt… Det gjorde hun så. Den sorte kjole hun har på et af hendes fotos (hendes ynglings…). Nam, nam… Da vi så vil have den af, starter den med at komme af af sig selv… ;-), hvorefter lynlåsen går i baglås. Så står vi der 2 mand høj og kæmper med en lynlås på hendes ynglingskjole… Ikke specielt hurtigt og det er både frusterende og morsomt på samme tid. Hun tager det helt afslappet med godt humør og ender med at bruge saksen. 2 sekunder efter er hun mere end nærgående igen

Jeg nåede det meste af hendes program igennem. Virkelig lækkert. Jeg vil fremhæve 2 ting: hendes “spansk”; nogen gange kan det godt blive lidt pornoagtigt, men med Mia er det 100% nydelse for øjne og Lille-Jens. Hendes “mega-fransk”: hun kigger op på mig med hendes store brune øjne. Jeg er helt solgt

Selv med “pillow talk” er der kæresteoplevelse. Det er suverænt den bedste afslappede og nærværende “pillow talk”, jeg har oplevet, hvor hendes krop er flettet ind i min, mens vi hygger os.

Genbesøgelsechance: Den er jo på 100%. Jeg har “meldt mig ind” i hendes “fanklub”, og jeg drømmer om den “dinner date”, hun tilbyder, men som os alm dødelige aldrig får råd til. Men drømmen er der :-)

Del dette indlæg


Link til indlæg

Det lyder legendarisk! Det er ikke mia milou tilfældigvis der er tilbage under lidt andet navn?

kan du beskrive hvordan hende her så ud?

Del dette indlæg


Link til indlæg
Skrevet (edited)
TellIT skrev, for 23 minutter siden:

Det lyder legendarisk! Det er ikke mia milou tilfældigvis der er tilbage under lidt andet navn?

kan du beskrive hvordan hende her så ud?

Beauty Mia er bestemt legendarisk og har mine store anbefalinger! :-)

Jeg tænker ikke at “min” Mia er den samme som Mia Milou… og “min” Mia er ikke i DK pt - for så ville mine links virke, det er jeg helt sikker på.

Beauty Mia er fra Spanien (Barcelona) og når hun er i DK, er hun sædvanligvis residerende i centrum. Hun er meget solbrun, har store brune øjne, har mørkt kraftigt halvlangt hår. Hun ynder at klæde sig klassisk, som også hendes fotos bærer præg af. Der er intet filter på hendes fotos og hun skjuler intet. Så man er ikke i tvivl om hvem hun er.

Redigeret af GlJens71

Del dette indlæg


Link til indlæg
GlJens71 skrev, for 5 timer siden:

Der er intet filter på hendes fotos

Ja, det er i hvert fald ikke rigtigt. Mange af hendes billeder er så tydeligt redigeret, at jeg synes det er pinligt du ikke kan se det. Det kan jo selvfølgelig godt være hendes krop er så dejlig, at den skaber et form for tyngdefelt rundt om hende, så ting i hendes baggrund bøjer unaturligt.

Del dette indlæg


Link til indlæg

Skulle nogen være I tvivl, så ligner Mia sine billeder rigtig godt og hun er simpelthen den skønneste GFE man kan møde i Danmark.

Del dette indlæg


Link til indlæg
Petit_Hughie skrev, den 29.5.2025 at 23:17:

Ja, det er i hvert fald ikke rigtigt. Mange af hendes billeder er så tydeligt redigeret, at jeg synes det er pinligt du ikke kan se det. Det kan jo selvfølgelig godt være hendes krop er så dejlig, at den skaber et form for tyngdefelt rundt om hende, så ting i hendes baggrund bøjer unaturligt.

Det er rigtigt at hendes billeder er redigeret , i sær i ansigtet . Hvilken jeg kan ikke forstå hvorfor hun gøre det ???. Hun er gud smuk , og mega sexet . En af de beste jeg har prøvet ,og er en af mine top 5 .  Jeg har  besøgt flere gang da hun var i Århus , men desværre nu hun er kun i kbh . 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Kan du beskrive hendes kys? 

Følelsen af tungen (hård, blød, smidig, energisk, sulten)? 

Mundens smag? 

Naturlige eller fyldte læber?

Ånde?

På forhånd tak

 

Del dette indlæg


Link til indlæg
Skrevet (edited)

Den dejlige skønhed er i byen igen. Gæt hvem, der har en aftale:wub:

Jeg vil anbefale alle de nysgerrige, at besøge hende. Hun er smuk, fræk, dejlig, superkysser, superknepper og så er hun bare en rigtig sød ung kvinde.

Redigeret af Oldtimer

Del dette indlæg


Link til indlæg

Jeg har længe gerne ville besøge hende, men hun måtte desværre aflyse sidst, jeg prøvede. Kan du sige noget om det nye sted i København Ø. Ca beliggenhed? Er det diskret?

Del dette indlæg


Link til indlæg
19517 skrev, den 2.6.2025 at 09:36:

Kan du beskrive hendes kys? 

Følelsen af tungen (hård, blød, smidig, energisk, sulten)? 

Mundens smag? 

Naturlige eller fyldte læber?

Ånde?

På forhånd tak

 

Hendes kys er dejlige, ivrige og tungen er sød, blid og stigende til det grådige. 
Hun smager dejligt alle vegne og dufter af kvinde. 

Del dette indlæg


Link til indlæg
Peepee skrev, den 3.6.2025 at 08:15:

Jeg har længe gerne ville besøge hende, men hun måtte desværre aflyse sidst, jeg prøvede. Kan du sige noget om det nye sted i København Ø. Ca beliggenhed? Er det diskret?

Det ligger i det nybyggede område ikke langt fra Oslo båden. 
Har altid besøgt hende i lækre lejligheder, hvor man selv gerne flyttede ind. 
 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Endnu en uforglemmelig oplevelse med den skønne Mia.

jeg kan ikke afstå mig fra endnu engang at fremhæve dette vidunderlige væsen.

efter en mindre ferie er Mia atter i byen, denne gang i en fin lejlighed i Nordhavnen, Østerbro.

jeg fik en aftale istand i går søndag - som altid 1 times GFE.

Alle som har besøgt hende ved hvor uimodståelig smuk hun er - men det er lige toppet med en fantastisk solbrun glød fra hendes ophold under mere sommerlige himmelstrøg - wauuu hun er bare SÅ lækker.

allerede i døren fik jeg et kæmpeknus og nogle dejlige kys imens hun smilende/ grinende smøg sin sexede krop omkring mig. Vi talte ganske kort , fik afregnet og jeg tog en hurtig skylder. Da jeg trådte ud af badet blev jeg mødt af grådige lidenskabelige kys - hurtigt fik jeg ekstremt lidenskabelig respons på mine berøringer ikke mindst da jeg slikkede og æltede hendes vidunderlige store bryster - som altid prompte reagerer. Jeg blev skubbet ned isofaen og kysseriet fortsatte en stund inden Miia startede sit legendariske blowjob - meget intenst - helt til roden - masser af spyt og lyd - det endte i en omgang regulær facefuck efterfulgt af våd spansk mellem de flotte bryster. Jeg var konstant tæt på eksplosionen - men Mia forstår at forhale - da hun ved jeg kun kan komme en gang på en time. Efter sofaøvelserne var det ind sengen - mere våd fransk. Ingen kan sutte pik som Mia. Efterfølgende fik jeg endelig lov at smage hendes dejlige fisse - hun var stangliderlig og plaskvåd.

jeg nyder at give hende en omgang rundt i hele manegen - godt med slik både for og bag en smule dril og forskellige stillinger - Mia ved at jeg bliver ved til hun kommer og i går blev det en sand ekskplosion - alting rystede og hun var helt i ekstase - det er fantastisk!!

Mia sundede sig ganske kort og jeg var totalt klar til at kneppe skønheden - hvilket foregik hårdt og intenst på spisebordet ( selvfølgelig med gummi)- hun fik den både forfra og bagfra og vi kom begge samtidig i et stort grineflip - kors jeg elsker den kvinde.

Der var også tid til at snakke og drøfte stort og småt. Mia er et meget nysgerrigt og reflekterende menneske - som altid giver samtalerne værdi.

Jeg er nød til et se hende et par gange endnu inden hun drager på sommerferie og kan kun anbefale jer alle at gøre det samme.

Mia er den støste - smukkeste - mest intense - mest sexede og absolut mest vanedannende - vær sød og respektfuld - det fortjener hun

Del dette indlæg


Link til indlæg

Hej igen gæve læsere.

efter mit seneste indlæg var jeg så tændt at jeg simpelthen måtte se Mia igen.

som altid en kæmpe fornøjelse hvor hendes service niveau til stadighed overrasker ligesom hendes opfindsomhed og evne til at læse mig når nye højder hver gang.

jeg kan simpelthen ikke få nok af denne sexede og appetitlige kvinde!

i går prøvede jeg noget helt nyt - jeg blev beordret til at placere mig på gulvet og holde hænderne i ro - herefter startede det mest fantastiske stripshow henover mig - alt imens hun legede med selv - spændingen steg og vi var begge meget liderlige  - da Mia havde varmet grundigt op placerede hun hele sit underliv på mit hovet og jeg kunne nu slikke og kæle alt det jeg lystede - hun blev vildere og vildere og kom til sidst i en kæmpe eksplosion.

kors hvor var det frækt!!

efterfølgende en kæmpehit til mig - blow, facefuck, spansk med bunker af spyt - på med kondomet hvorefter jeg gennemkneppede Mia på spisebordet, op af væggen, i sofaen og til sidst i dobbeltsengen.

Mia kom en gang til og jeg fik ligeledes min forløsning.

alt i alt endnu engang nye højder!!!

som sædvanlig sluttede vi af med en masse snak og grin 

I guder hun er vidunderlig 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...