Hop til indhold
Kinky fætter

“Valideret”

Recommended Posts

Besøgte Bella hot Girl. Som trods validering fra escortguide IKKE var pigen på billederne, men en lille bitte tyk trynte der så meget trist ud.... smuttede med et, hej hej ha en go dag....

men nu er en ‘valideret’ annonce så ikke længere et godkendelses-stempel... ærgerligt.

...https://escortguide.dk/P/bella-hot-girl-full-service--59645.html

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest Like a Stone

Rødovre-pigerne har en eller anden måde at blive valideret på, uden at det rent faktisk er dem på adressen. Måske de bruger Photoshop eller at pigen rent faktisk findes, men et sted I Østeuropa. Who knows…

Del dette indlæg


Link til indlæg
Øbo skrev, for 21 timer siden:

Findes der en eneste levende sjæl der har fået en god oplevelse ved at betale 1000 kr for en time i Rødovre

Mig mig!

... dengang Kineseren havde værelse derude :P

Del dette indlæg


Link til indlæg

Debora har jeg mødt i Rødovre før Corona. Måske er der en chance for at møde hende eller også er billederne valideret fra østeuropa. 

https://escortguide.dk/P/possible-everything-without-sex--60488.html

Dengang sagde hun nej til anal. Jeg fik et langt OK blow med slug

Redigeret af MandMedM
Fjernet felj link og rettet i tekst

Del dette indlæg


Link til indlæg
Mr Fuckabout skrev, den 8.9.2021 at 09:11:

der ikke kan linkes til Nympho.dk fordi de havde FAKE photos er sand

Det har vist aldrig været historien. Problemet var at "nogen" skrev anmeldelser med link til Nympho, tilsyneladende alene for at promovere sitet.

 

 

 

Del dette indlæg


Link til indlæg
TheBig skrev, for 5 timer siden:

Har gjort Escortguide opmærksom på falske Valideret flere gange uden held. i mine øjne er det helt til grin og ikke brugbart

 

Det ved de da godt.

Det er dog underligt at de bevidst undergraver deres egen troværdighed og produkt, men det må antageligt give dem flere penge i kassen (ellers gjorde de det ikke)

Del dette indlæg


Link til indlæg

Tråden er en anmeldelse, men den er formuleret som generel debat om validering. Derfor:

TheBig skrev, den 9.9.2021 at 22:26:

Har gjort Escortguide opmærksom på falske Valideret flere gange uden held. i mine øjne er det helt til grin og ikke brugbart

 

Flere brugere har stor succes med at anmelde og få escortguide til at slette falske billeder. Måske er din erfaring fra før guiden skiftede ejer? Ping @Lauersen

Del dette indlæg


Link til indlæg
Advarsel skrev, for 11 timer siden:

Tråden er en anmeldelse, men den er formuleret som generel debat om validering. Derfor:

Flere brugere har stor succes med at anmelde og få escortguide til at slette falske billeder. Måske er din erfaring fra før guiden skiftede ejer? Ping @Lauersen

Jeg kan ikke finde billederne med de søgemaskiner jeg bruger, og de skal da nok være unikke. Det er jo ikke en garanti, da baglandet jo bare kan bruge en pige til billederne og en anden til at være på vagt. Det er nok i det segment hvor pigen ikke engang kender sin egen annonce eller sit kunstnernavn. Jeg synes hende på billederne virker beklemt ved situationen, og ville ikke selv have taget kontakt til hende, "valideret" eller ej.

Del dette indlæg


Link til indlæg
Lauersen skrev, for 9 timer siden:

Jeg kan ikke finde billederne med de søgemaskiner jeg bruger, og de skal da nok være unikke. Det er jo ikke en garanti, da baglandet jo bare kan bruge en pige til billederne og en anden til at være på vagt. 

Der var andre billeder tidligere. Min pointe med at pinge dig var, at du har haft god erfaring med at anmelde falske billeder til guiden, som sletter billeder eller annonce.

Bait and switch er en kendt metode, hvor kunden lige får tilbudt stedets GPer, som ingen kunder ringer på, før man evt får tilbudt hende man kom efter, hvis hun er der og er ledig.

Stedet er det sørgelige sted i 2610, som ingen med forstanden i behold bør opsøge frivilligt.

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest Chock Dims

Måske skal valideringsprocessen beskrives.

Antagelsen om, at den der er i annoncen  markeret med validering også er den på stedet,  holder ikke.

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...