Hop til indhold

Recommended Posts

Amazing!

Lad bare det ord stå alene et øjeblik.

Smag på det.
Tænk over, hvad det indebærer.
Tænk over, hvad der skal til, for at noget eller nogen er ‘amazing’.

Det er Cecilia. Amazing Cecilia.

https://escortguide.dk/S/1/0/6/0/Cecilia

Det var faktisk lidt af et tilfælde og et held, at jeg mødte hende.

Jessica Serrano og hendes ‘sister in crime’ Karinna var på shoppingtur, og de kunne derfor ikke besøges. En duet med dem havde ellers været tiptop:

https://www.eroguide.dk/forum/topic/129992-super-duet-med-karinna-og-jessica-serrano/?tab=comments#comment-1221197

Men et kik på EG førte mig på sporet af en relativt ubeskreven guldklump, Cecilia, som kun brødrene @Nemt, @Bobwhite og @Bingoplayer havde anmeldt, og uden at deres anmeldelser havde affødt de helt store kommentarer eller lange tråde her på EG.

Men Amazing Cecilia er simpelthen bare dejlig.

En rigtig guldklump. Og en overset en af slagsen.

Slank, petite, naturlig, rigtig god til engelsk, åben, lyttende og en rigtig dejlig pleaser.

Billederne er 100 procent af hende. Nogle af dem er endda fra Danmark. Og efter min mening ser hun faktisk bedre ud i virkeligheden.

Jeg nappede et lille bad med hende som en start. Meget tiltrængt i dette forfærdelige decembervejr, og bestemt Ikke uden indflydelse på de ædlere dele.

Derpå et blow i den store dobbeltseng, hvor hun lyttede til mine lyde og anvisninger og leverede til et rent 13-tal efter den skala, jeg er opvokset med.

Wow Wow Wow. Amazing.

Det kunne jeg nyde i timevis.

Vi elskede lidt. Ret lille var hun dernede, og jeg måtte passe på ikke at komme for hurtigt. 

Retur til afslutning med hende mellem benene og et blow, som blev udført til endnu et rent 13-tal - for pokker hun kan det der blow-værk :-)

Verdensklasse. Amazing.

Jeg kunne sagtens være blevet hos hende i timevis og natten med. Så dejlig er hun. Tænk at ligge i ske med hende !!! :-) 

Det kan måske nok være svært at få en aftale med hende, da hun siger, at hun kun tager 4-5-6 aftaler om dagen. Men det er bestemt værd at gøre et forsøg, synes jeg. Men hun bliver her til engang ind i januar, så stress ikke.

Parkering kan ske uden for døren, mod normal københavner P-afgift. Ellers er der blot få minutters gang til Vesterport S-tog station.

God jul og et amazing ;-) nytår til jer alle.

Venligst

French

Redigeret af frenchlover1

Del dette indlæg


Link til indlæg
Dokteren skrev, for 16 minutter siden:

Hej

Tak for dit skriv. Hun lyder jo som en ren blowjob Queen! Du fik vel ikke testet hendes evner udi deepthroat? Eller slug? 
 

Mvh Doktoren

Jo, begge dele :-) 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Super nice!! Begge dele godkendt ser det ud til jvf din anmeldelse..

Jeg må vist forbi selv... Er kææææmpe fan af deepthrout og slug!

Mvh Dokteren

Del dette indlæg


Link til indlæg

I think she is a good mix of Hessica Serrano and Aishia in Valby. Willing to do anything and always attentive! Only draw back for me was she isn’t attractive. Caked on makeup hiding a not so attractive lady. Services top notch.

Del dette indlæg


Link til indlæg

Hun bruger en del make up, ja, Det er jo en smags sag.

Til gengæld har hun rigtig mange plusser.

Indstillingen, erotikken og sexen, synes jeg er rigtig god.
Ligeså er prisen.

Plus hun er en slank, lille pige med dejlige bryster og lille røv. Og med hygiejnen i top.

Samtidig tager hun kun få gæster, så hun kan have sig selv med.

Og stedet er superrent og fint - En nyistandsat lejlighed. Og temmelig diskret, synes jeg. 

Parkering lige udenfor for 25 kr. pr. time. 

Venligst

French

Del dette indlæg


Link til indlæg
Bicycle Repairman skrev, for 18 timer siden:

Så har priserne, ramt et mere normalt leje, der skal lægges nogle extras, i forhold til 4-5 måneder siden.

 

https://escortguide.dk/P/-hot-cecilia-best-services-outcall-and-incall--56330.html

Synes det ser ud til at hun har hævet priserne...mener jeg gav 1400 for en times gfe med ALT inkluderet

Dejlig pige iøvrigt :D

Del dette indlæg


Link til indlæg

Ok man skal godt nok være til fake piger, hvis man kan få gang i regnormen med hende der. Men jeg støtter jeres rejse, og takker for anmeldelser uanset set om det er noget for mig eller ej. 

Del dette indlæg


Link til indlæg
skunken skrev, for 10 minutter siden:

Ok man skal godt nok være til fake piger, hvis man kan få gang i regnormen med hende der. Men jeg støtter jeres rejse, og takker for anmeldelser uanset set om det er noget for mig eller ej. 

Ja hun kan godt synes noget fake på hendes billeder...udover tatoveringer er der nu ikke noget fake ved hendes krop

Dog bruger hun alt for meget makeup imo

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest Bicycle Repairman
skunken skrev, for 6 minutter siden:

Ok man skal godt nok være til fake piger, hvis man kan få gang i regnormen med hende der. Men jeg støtter jeres rejse, og takker for anmeldelser uanset set om det er noget for mig eller ej. 

Tvært imod, hun er en ret så sød, stille og rolig  pige, slank, silikone-fri bryster, gået lidt overbord mht. læberne.

Dejligt selskab, super super blæs, altid velsmagende mis, delikat lille røv, lige til at guffe.

Det er noget andet at have hende sidende på sit ansigt, end at glo på en annonce.

Del dette indlæg


Link til indlæg

Dejligt at nogle piger holder deres bryster silikone fri.  Jeg savner virkelig pre corona udbud af gp'er og her kan vi virkelig se hvad der sker når udbuddet mindskes. Priser stiger, kvaliteten daler og mange gp'er svarer ikke engang fordi de overrendes fuldstændig. Jeg vil overveje et besøg hos Cecilia mens jeg venter på de "gamle" gp'er kommer tilbage 

/Butterflyman 

Redigeret af ButterflyMan
Fejl

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest Like a Stone
ButterflyMan skrev, den 3.4.2021 at 08:58:

Dejligt at nogle piger holder deres bryster silikone fri.  

Det gælder vist ikke længere - de ser særdeles pumpede ud på nye billeder. Så nu er både barmen og læberne ved at eksplodere i silicone.

Del dette indlæg


Link til indlæg
Dokteren skrev, for 2 timer siden:

Hendes blow er sublimt! Fuld opmærksomhed til boller og skaft og så kan hun gå pænt dybt og holde den der. Det er klasse blow!

Var det blow med eller uden Kondom?! ;)

Del dette indlæg


Link til indlæg

Var hos hende idag, super super blow med deepthroat og slug, sex var ok uden og være prangende, lejlighed deles med flere som sad i køkkenet og stor røg, misstanke om en romænsk pimp, stod i en kælderdør next door og en Porsche på romænske plader på parkeringen, om jeg kommer tilbage, tror det ikke, men om cecilie fik sin egen lejlighed, ville jeg absolut, hun er sød og rar og tale med. 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Hi

I'm sorry I couldn't make you completely happy :(

I just want to say that I have nothing to do with the people who live in that building 

Now I live alone in a nice apartment :)

Maybe we'll see each other again :)

Redigeret af Cecilia3

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...