Hop til indhold

Recommended Posts

Nogen der har været hos Anna fornyligt? Kan hun stadig holde formen, eller er hun ved at være kørt træt af danske mænd og tissemænd?

(jeg kan ikke lave links men der er vist ikke andre thaipiger end "min" Anna på AL

Del dette indlæg


Link til indlæg

Hej @stein

Anna er stadigvæk godt valgt , var sidste uge hos hende, hun er lækker og venligt  som hun plager ,

Del dette indlæg


Link til indlæg

Tror du skal skynde dig, hvis du skal nå endnu et besøg. Tror hun snart hun rejser hjem, efter mindst 6 måneder i DK

Del dette indlæg


Link til indlæg
Mr1time skrev, for 49 minutter siden:

Tror du skal skynde dig, hvis du skal nå endnu et besøg. Tror hun snart hun rejser hjem, efter mindst 6 måneder i DK

Jeg har skam været der, men hos bofællen. Det var også godt! Men Anna skal nu være velkommen tilbage selvom rygterne fortæller at det ikke sker. Hun har nok fået fyldt sparegrisen (bl.a.) op

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...