Hop til indhold

Recommended Posts

https://www.eroguide.dk/massage-escort/Lovely+Latvian+studentLaur/

Jeg besøgte Laura i en time her til eftermiddag og det var en meget dejlig oplevelse. Hun bor ved Gammel Strand i en ældre men velholdt bolig med et lille men pænt og funktionelt badeværelse. De tre sidste billeder på annoncen hvor hun er i rødt er nøjagtig som jeg mødte hende, ikke meget makeup men et helt naturligt udsende og en vidunderlig personlighed, hun er hele tiden på og har rigtig meget humor og smiler og er helt naturlig dejlig. Laura er rigtig petit 164 cm. og 50 kilo, ikke et gram fedt, små A-skål bryster og en super lækker lille pariser røv, og de dejligste øjne som hun kigger på en med i store dele af seancen. Det bedste er at hun heller ikke har tatoveringer eller piercinger  , så det er virkelig den søde nabo datter. Men hun er ikke den uskyldige pige, for på trods af hendes unge alder giver hun et fremragende deep Throat blow og sluger til sidste dråbe, det er selvfølgelig som tilkøb, men der var ingen slinger i valsen med de tilkøb jeg havde. Hun rider også meget entusiastisk og med fuld fart, og er bare helt med når man siger lidt langsommere eller hvilke ønsker man nu har. Der var ingen kommunikations problemer overhovedet og hendes indstilling til at please  var også helt i top. Jeg er ikke så meget til kys men dem jeg fik var dejlige og igen med stor glæde, hun virker som om hun godt kan lide sex og har ingen problemer med at give af sig selv hvis man behandler hende pænt.

 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Äntligen kom det ett omdöme om henne, min typ av tös, härliga tider!

Hon har legat på radarn ett tag, blir nog en julgåva till sig själv kommande vecka.

 

Hon sa inte när hon åker hem igen?

Mvh 

Del dette indlæg


Link til indlæg

Piger som enten hedder Laura på dåbsattesten eller blot som et kaldenavn, er altid en succes :wub:

"Laura non c'é" som den italienske musiker Nek synger om. Vil altid huske navnet Laura som noget specielt fordi det bringer gode minder frem om en ung pige, men ja, piger fra Baltikum er ofte sexede og meget feminine.

 

Redigeret af ppd

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest KingMats
50 årige skrev, for 25 minutter siden:

Skal man sende selfies for at at være kunde hos hende ?

følger lige med her   ... er virkelig træt af "send me a picture please" Jeg sender ingen billeder:shock:

Del dette indlæg


Link til indlæg
Guest BUC2610
KingMats skrev, den 30.11.2020 at 23:48:

følger lige med her   ... er virkelig træt af "send me a picture please" Jeg sender ingen billeder:shock:

Hun er for ut. desværre ikke kontaktbar. Har ellers prøvet alle kontaktflader og på en pæn og høflig måde. Enten kører hun faste kunder ellers har jeg på en eller anden måde skræmt hende væk?!? Andre som heller ikke kommer igennem?

 

BUC

Del dette indlæg


Link til indlæg

Deltag i samtalen

Du kan oprette et indlæg nu og oprette dig som bruger bagefter. Hvis du allerede har oprettet en bruger, så log ind her for at oprette et indlæg med den bruger.

Gæst
Svar på denne tråd...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...