Hop til indhold

yasmin

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af yasmin

  1. Nu skriver jeg! Og han er en der rent faktisk prøvet at hjælpe mig efter alt det her sindssyge pis mad allan18764! Det er beskeder mellem mig og allan18764. Det er sku da ikke Ai 🤦‍♀️ jeg har lånt 500 af idioten, og fordi man ikke svarede ham i en dag, så begyndte han at sprede alle de her løgne. Jeg har beviser på at alt det han siger ikke er sandt.
  2. Alt han skriver er ikke sandt, jeg har alle beviser. Det handler om jeg har lånt 500 og ikke svarede ham i en dag, og så har han valgt at gøre alt det her. Selvfølgelig kontakter jeg hverken han børn eller kone.
  3. Hej alle sammen. Det er selveste yasmin der skriver 😘 Jeg beklager at Allan18764 skirver alle de ting. Det er selvfølgelig ikke rigtigt. Alle må meget gerne kontakte mig, så kan folk se screenshot er vores samtaler. Jeg ved så nu at det er meget dumt at låne 500 af en hvor man ikke lige svarer på en dag, så mener vedkommende at det er i orden at prøve at ødelægge ens liv for sølle 500 kr. Jeg er blevet truet og jeg ved ikke hvad. Manden vil ikke have 500. Han vil have ja nok 5000 nu, for der kommer renter på, som han skriver. Please kontakt mig, hvis I vil vide hvad der rent faktisk er op og ned 🙏😘

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.