Hop til indhold

Tungedykkeren

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Tungedykkeren

  1. Jeg har været forbi, det var alle pengene værd, pigen er ægte på billederne, og helt naturlig, jeg var tilfreds fra start til slut. Jeg vil gerne komme forbi igen
  2. Jeg har besøgt hende i Aarhus. Meget køn pige, langt hår og et dejligt smil. Jeg bestilte en time og var utrolig godt tilfreds hele vejen igennem. Dejlig massage og resten der følger med. Hun kan varmt anbefales fra min side, pas godt på hende. Hun er her i de næste tre uger. Hun er en jeg kunne besøge igen og igen. Billedet er helt ægte. Intet falsk over hende.
  3. Jeg er enig med Puk. Jeg har også haft gode oplevelser hos hende. Og skal besøge hende snart igen. Måske er det en anden kemi. Hun har ikke kigget på sin mobil under mit besøg og jeg er gået derfra meget god tilfreds.
  4. Jeg har besøgt hende da hun var Frederikshavn og i Aarhus. Jeg har ikke besøgt hende i Hjørring. Jeg er på ingen måder nogen bagmand, jeg siger blot jeg har haft bedre oplevelser end end disse.
  5. Jeg må sige at jeg har haft hele tre gange med hende hvor jeg kommer rigtig godt ud af det med hende. Jeg kunne sagtens besøge besøge hende igen.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.