Kære alle.
Jeg har igennem været sammen med en del glædespiger, både danske og kvinder fra Østeuropa. Jeg er mest til Danske kvinder, men er med tiden blevet mere “skuffet” end fået en god oplevelse, det hænger sammen med, at jeg oplever at flere af de danske glædespigers billeder, alder og især en profiltekst som beskriver en topmodel, men det man så møder, har tit været det helt modsatte.
Jeg har dog i sommers haft en Woow oplevelse med Nirvana fra Sexyclub i Søborg! Hun er høj, slank og virkelig lækker! En sød kvinde der ved hvordan man giver god service, og får en til at føle sig “hjemme” og tage sig godt af en, kæmpe anbefaling herfra: http://sexyclub.dk/girls/nirvana/index.php
Jeg vil gerne forkæle mig selv i aften og forhåbenligt få en god oplevelse, så tænkte jeg ville høre jer, om i for nyligt har besøgt en af nedenstående kvinder, og kan komme med en frisk anbefaling? så skal jeg nok kvittere med en anmeldelse i aften.
Mandy fra SG: https://seductiongirls.dk/pigerne/mandy/
Frække Frida fra PG: https://70210026.dk/frida
Milla fra Glostrup: https://escortguide.dk/P/-milla-best-experience-discount-30min-800kr.--70017.html
Zara fra Glostrup: https://escortguide.dk/P/-zara-high-quality-perfect-service-i-have-new-number--69987.html
Håber i kan hjælpe, god aften!