Alting skrevet af Navnnavn
-
Tina diskret i Aarhus centrum
@Kandenklappe enig! Det er nemt at spotte når pigerne ikke selv styrer deres telefoner.
-
Dansk latina / Esbjerg / "Sutte din pik op fra slap !!"
https://annoncelight.dk/showad/432652 Besøgte hende flere gange for nogle år siden, ser ud til hun er tilbage igen.
-
Weekendens...erfaringer
Holy shit har du nået alt dette på en weekend? Vildt nok, og tak for anmeldelserne.
-
Aby Vejle
https://annoncelight.dk/showad/428943 nogen der har besøgt aby? Hun ser jo piv fræk ud
-
Dansk ung pige tilbyder facefuck
Det er da helt fair at hun er streng omkring sine grænser. gad virkelig godt høre lidt mere om hende, ellers tager jeg en for holdet inde for nærmest tid.
-
18 årig babe tilbyder BJ (trekantsområdet)
Den er kun oppe når hun er aktiv
-
18 årig babe tilbyder BJ (trekantsområdet)
Stadig intet nyt?
-
Horsens
Har også luret i et godt stykke tid nu. Der er blandet oplevelser. Nogen siger det var godt, andre siger at hun er væk på stoffer… så derfor er jeg også interesseret i nye anmeldelser af hende.
-
Luana i Viby J - Fantastisk
Det er ikke translate. Selve bagmanden/pimpen (kald det hvad du vil) er dansk. jeg har bemærket at pigerne på de adresser, annonceopstillinger, og profiler allesammen høre under samme bagmand, eller bagmænd. De er i alle storbyer i Jylland og er rimelig velorganiseret. Gad vide hvem han/de er, og gad vide hvor mange millioner han/de har tjent på at hjælpe disse piger.
-
Ung dansk pige middelfart
@John41 fin analyse kan heller ik finde nogle røde lys, og hendes svar er ret normale, dog langsomme.
-
Ung dansk pige middelfart
https://annoncelight.dk/showad/431944 nogen erfaringer? Har svært ved at vurdere om det er fake eller ægte.
-
Supergod sutter med kom i munden, dansk kvinde, Esbjerg
Hun er skide dejlig og sød, perfekt til en hurtig udløsning.
-
VIBY, I am Salome
Jeg har besøgt hende. Fuldstændig luksus udseendemæssigt, altså 1:1 med billederne, intet fusk redigering.
-
Parsøgerhygge24 i Middelfart
Nej hendes annonce har ikke været oppe de seneste dage ser ud til at jeg har tøvet for længe
-
Parsøgerhygge24 i Middelfart
Tænker jeg tager en for holdet i morgen hvis ingen har nogle beretninger
-
22 årig dansk pige (Middelfart)
Tænker jeg tager en for holdet i morgen hvis ingen har nogle beretninger
-
Andrea i Struer
Hun er skide dejlig, grønt lys herfra.
-
Værste oplevelse - i Aalborg
Om jeg har været heldig eller du har været uheldig er underordnet. Ærgerligt at du havde en dårlig oplevelse, men du kan ikke klantre selve pigen for at hun ikke ved hvad der er aftalt. Det er bagmanden eller “telefondamen” som ikke har informeret hende på forhånd, så det er deres skyld.
-
27 årig petit dansk i din bil eller i det fri (Kolding)
Nogen der kan fortælle om det er et diskret sted? Selvfølgelig uden at nævne hvor det er:)
-
Værste oplevelse - i Aalborg
Du må have ramt hende på en virkelig dårlig dag, ellers må der have været noget galt kemi-mæssigt. Der jeg besøgte hende var det en helt anden oplevelse. Der var gode vibes, grin, og smil, selvom vi hun ikke kunne engelsk. Selve akten var upåklagelig, selvom hun virkede lidt begynder agtig. Eneste minus var at alt ekstra vi havde aftalt over telefon, havde hun ingen ide om. Vi fik det aftalt face 2 face i stedet. Har også vænt mig til at pigerne fra det “agency” ikke selv styrer telefonerne.
-
18 årig babe tilbyder BJ (trekantsområdet)
Dette er et langskud, og tvivler på jeg får noget brugbart svar, men prøver alligevel. Nogen der har været sammen med hende, eller været i dialog med hende? https://annoncelight.dk/showad/430362
-
Nøgent blowjob på bagsædet (5610)
Nogen der har erfaringer de vil dele? https://annoncelight.dk/showad/424638
-
Rosa i Kolding
For mig er det intet problem så længe hun ligner:) Ligger det diskret?
-
22 årig dansk pige (Middelfart)
Syntes ellers at det er ret standard priser for en dansk pige… det er ellers det med fyren der holder mig en smule tilbage.
-
22 årig dansk pige (Middelfart)
Intet nyt? Er det måske det med fyren der holder folk væk?