-
Lækker sex med petite Angela P- Århus
Damn, profilen er allerede væk...
-
Cherry i Aarhus
MisterDaddy skrev et svar til MiAarhus's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandHun lyder spænende, måske et besøg værd... Hvad pris klasse ligger hun i, der står ikke noget på hendes profil, ud over "60 min fuld pakke".
-
God massage, god oplevelse i Randers
Fik ikke hendes navn, og det står ikke på profilen, men havde en rigtig god oplevelse, so here goes. Har gået noget tid med ondt i musklerne og tunge kugler, så besøgte hende tidligere i dag. Prisen var utrolig fin, bestilte en time, vi hyggede og derefter fik jeg lang og dyb massage der hvor jeg havde brug for det. Hun æltede mig grundigt, og havde egentlig regnet med det normale overfladiske massage man plejer at få, men det her var rigtig godt Sexen var glimrende, og hun var frisk på nogen lidt mere frække ting, uden at jeg skulle betale mere, hvilket altid er dejligt. Hun er lidt ældre end på billederne, men så stadig rigtig godt ud. Samt hun var engageret, venlig, frisk og fræk (kæmpe plus for mig). Dog snakker hun ikke dansk og ikke meget engelsk. Stedet var pænt, rent, diskret og nemt tilgængeligt. PS: Brysterne var skønne! Link: https://annoncelight.dk/showad/426800
-
KIND ESCORTE I Randers
Virker lidt for godt, at hun kun tager 1000.- for en hel time. Har selv kigget lidt på hende, overvejer at give hende et besøg, bare for at se Vender tilbage, hvis jeg får gjort det
-
Dixie Randers
Hej, jeg tog chancen med Dixie. Har skrevet et review her: TLDR: Ikke en god oplevelse...
-
Dixie fra Randers
Min først post, og desvære en dårlig oplevelse... Dixie fra randers: https://annoncelight.dk/showad/403496 Jeg besøgte Dixie i Randers, under hele besøget virkede hun meget uintereseret i alt andet end at få mig til at betale mere end jeg allerede havde. Hun ville ikke give det vi havde aftalt, medmindre jeg gav flere penge. Hvilket bare er bondefangerrig. Det er ret svært at leve sig ind i oplevelsen, når hun konstant snakker om at hun mangler penge, og at jeg burde betale mere. Billederne er ægte nok, dog var hun mere behåret i virkeligheden. Det er der nogen der er til, men jeg synes bare det kradser. Var ude før tiden var gået, den del var min egen beslutning og den bedste beslutning jeg lavede den dag. Kan ikke anbefales.
MisterDaddy
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg