Hop til indhold

Enfandenskarl

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Enfandenskarl

  1. Gode pointer der nævnes her jeg synes der er værd at tage med til trådstarter også: 1) Lad være med at tage en pige med hjem fra en Agogo bar til LT. De kommer som regel med dig, og efter i har gjort akten, så har hun pludselig en veninde eller noget andet hun gerne vil og spørger om det er i orden med ST i stedet. Hold det ST. 2) Hvis man er til at kneppe uden kondom (kan ikke anbefales, men..) så lær en pige at kende på en af de mange barer, som du stoler på og hun måske stoler på dig. 3) Det er faktisk kun lykkedes mig en enkelt gang at tage en pige på min balkon. Det er nemlig som du siger - meget svært at få pigerne til det. De fleste er meget sky omkring den slags. Undtagelser findes dog. Lyder desuden frækt med de to du har gang i der. Jeg har kun prøvet det med to søskende på en Gogo-bar ved LK Metro. FIk den ene med hjem den ene aften, og dagen efter fik jeg storesøster og hendes veninde med hjem. Det gav mig VIP status på baren åbenbart, og jeg har siden haft et 10% kort jeg kan bruge når jeg er der.
  2. Kan sagtens sætte mig ind i mange af de ting du nævner her at du gerne vil opleve, og efter jeg har været alene på tur i Thailand (Isaan, Chiang Mai, Pattaya og Bangkok) omkring en 8-9 gange efterhånden, så er mine oplevelser følgende: 1) Ping pong shows kan du finde særligt i Bangkok. Go til Soi Cowboy. Der står der nogen med flyers de deler ud. Det er ikke noget for mig, så har ikke oplevet det - lige den del siger mig ikke noget. 2) Lesbiske drømme. MEGET svært at finde. Det tætteste jeg er kommet på det er at finde to individuelle piger på ThaiFriendly som jeg introducerede for hinanden. De var begge med på idéen efter de havde set hinanden an, og jeg endte med at komme ud over ansigtet på dem begge, mens de sad på knæ foran mig. Med det sagt, er det altså ret svært at finde. 3) Du undgår ladyboys ved at have lidt almindelig sund fornuft. Jeg har aldrig haft svært ved at spotte dem. De er som regel meget overdrevet med deres make-up, hvor tynde de er, hvor høje de er, og deres stemmer. Og ellers spørg dem. De er altså søde og fortæller dig som regel hvad de er - hvis de er. 4) Hvis du gerne vil opleve 2-3 piger på samme tid, ville din bedste oplevelse, som også er nemmest, men desværre dyrest, være at tage til en soapy. Det du efterspørger her lyder for mig som en lidt "soapy" oplevelse. Jeg ville anbefale Cube-22 i Bangkok, og når det kommer til soapies kan du faktisk finde mange spændende muligheder over alt i Sukhumvit. Søg eventuel på YouTube, der er mange der vlogger om den slags. De store pornooplevelser, lesbiske shows, trekanter med mere har været nemmere for mig at finde i Bangkok end i Pattaya. Og hvad skal du være opmærksom på? - Behandel både piger og andre med respekt. Hvis man taler ned til en Thai, opfører sig arrogant eller gør dem sure, kan man nemt fortryde det. Nu har jeg været på en del ture efterhånden, så jeg plejer som regel at have et fast hotel jeg bor på, en fast bar jeg tager til og faktisk også et par faste piger i Pattaya jeg plejer at se. Mine rejser nu er meget mere nede på jorden end det var i starten, men jeg har stadig nogle fantasier jeg håber at kunne udleve. Blandt andet at leje en pool villa et sted i Pattaya og have fire-fem piger nøgne omkring mig i en hel weekend. Måske med en ven, hvis det kan lade sig gøre. Hvis jeg skulle til Thailand igen for første gang og skulle lave en "must-try" liste ville jeg nævne følgende: 1) Soapy massage 2) Gentlemans club i Pattaya (At få et blowjob bag gardinet, eller under bordet er bare noget helt særligt) 3) At hive en pige hjem fra en Agogo bar, og kaste mig om med Thai Baht derinde 4) Booke et luksus værelse på et hotel - bare en enkelt nat - og knep med udsigt over stranden på altanen. God fornøjelse!
  3. Jeg er i Pattaya og er frisk på at mødes til en øl, hvis andre ligesindede er friske. Et par besøg på ølbarene og måske gentlemansklubber. Er her til midt Juni
  4. Hey. Gammel bruger her opretter på ny. Jeg er i Pattaya fra på lørdag og 2 uger frem. Send mig en PB med din Line hvis du er interesseret i at mødes.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.