Hop til indhold

Nightwish

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Nightwish

  1. Den er vist lige i øjet. TS har i andet indlæg brugt en engelsk oversættelse og har dermed nok ikke dansk som modersmål. Og på engelsk er forkortelsen GP ikke glædespige, men - praktiserende læge!
  2. Hvem, hvad, hvor? Et link ville godt nok hjælpe!
  3. Afhængigt af kemi og sympati kan alt være muligt eller umuligt. I den dette situation vil jeg mene det er muligt.
  4. Erfaring med - tjah, jeg har besøgt hende. Om hun har været andre steder ved jeg ikke men jeg tror ikke hun arbejder fuldtids her på stedet. Og hun virker sådan lidt ny i faget. Et lidt pudsigt sted men når man finder ind forekommer det rent og personligt indrettet. Briks hvor man har mulighed for at ligge på varmetæppe - lækkert. Anna selv er smilende og snakkesalig og lever ærligt op til sin annonce. Massagen måske lidt - tjah - planløs, men hun kan i alt fald give hvinende hård massage - advarsel hermed givet. Og hun har uimodståeligt flotte og ægte bryster - advarsel hermed givet.
  5. Der har da også netop været en meget positiv anmeldelse af Vordingborg https://escortguide.dk/annonce/61333 der gør at jeg ærgrer mig over at have 1½ times kørsel hver vej.
  6. Det har manden sådan set beskrevet: priser, de er rimelig standard synes jeg
  7. Jeg ved ikke om jeg forstår problemet rigtigt, men når man logger ind og samtidigt sætter hak i "husk mig" oplever jeg ikke at blive auto-udlogget.
  8. Jeg har tidligere besøgt stedet i Slagelse, hovedsageligt OK. Hvad er erfaringen nu omkring Eggerslevmagle? Der var nogle kritiske bemærkninger i begyndelsen. Så gerne nogle friske nyere erfaringer, både omkring sted og piger på stedet p.t. Ta.
  9. Enig - og dem der er, bl.a. skiftende, er på Annoncelight og Escortguide.
  10. Jeg er solidarisk og gør det samme. Men forbeholder mig ret til alligevel at besøge den underskønne❤️
  11. Tja, så havde vi en afsporing på en afsporing, og du kom yderligere med en afsporing. En afsporing på en afsporing på en afsporing. Du trak din afsporing tilbage, så tilbage står så en afsporing på en afsporing. I solidaritet trækker jeg også min afsporing tilbage, så der kun står en afsporing tilbage. Så må vi se hvad der sker med den. Nå, slut med vrøvl, jeg kan se at jog snart kommer til at besøge den lækre Peachy❤️
  12. Er det ikke et noget løst grundlag? Andre der har besøgt hende har været positive, og jeg ser en sund kvinde, der ikke er thai-airways ung, men som ser uafhængig ud og kunne se ud til ikke at være til at manipulere med. At hun flere gang har været her i kortere tidsrum med mellemrum mellem besøgene tæller også til at jeg har tiltro til hende og hendes gerninger.
  13. Nå, tak, jeg tænkte ikke over at vi var så lang tid tilbage.
  14. Nej, ikke for folk der ikke tager ansvar for eget liv og levned og indretter sit liv derefter fremfor at påtvinge andre deres tanker. Over and out for mit vedkommende (men sikkert ikke for TS der pt har bidraget med 47 indlæg i denne pseudo-debat).
  15. Med forbehold for at det forekommer mig at TS er en skammer der gerne og helst ser egne skriverier på tryk: Indrømmet, jeg har ikke læst det hele, men en klog bruger skrev et sted at hvis man påvirkes så slemt som beskrevet bør man holde sig fra sociale medier i vid forstand. Det kan vel ikke være andres opgave at rette ind hvis en enkelt ikke kan tage ansvar for eget liv og levned men tvært om prøver at tvinge omverdenen til at rette ind efter egne sygelige følelser.
  16. Ja, selv om det var sparsomt med oplysninger kan det vist kun være Gan på Slotsherrensvej, som ganske rigtigt er Thai og ikke hører til under Generel Debat, Og ja, milf det er hun, og ja, bad har hun selv om det passer dårligt til folk af hulebjørnsstørrelse. Og hendes bryster er ikke blevet mindre de sidste par år, omend måske lidt mere lavtsvingende.
  17. Tak for en god og brugbar anmeldelse.👍 Og så en ting jeg ikke kan stå for: Store areolaer! Jo større jo bedre! Det er lidt svært at se, men gemmer der sig et par solide nogen bag bh´en?
  18. Dette link virker bedre: https://www.escort-side.dk/SEXY-LADY?ad-id=24047#&gid=1&pid=5
  19. Tak for forslaget😄 Linket er https://escortguide.dk/annonce/26640 Jer der kender hende, har hun små hænder? Der er jo ikke helt plads til en Peter Schmeichel-pote, der hvor den skal hen og opmuntre. Og jeg ved ikke hvad jeg skal mene om hendes negle 😢, jeg synes da nok pigerne kan protestere hvis de mener man har lange negle ved fingerleg.
  20. Indvendig prostata-massage med hele hånden (ikke dildo) gerne thai evt trans. Hvem kan? Ideer?
  21. Jaja, men kun hvis your dick is not too big. For os andre is analsex ok if your dick is small. Begge dele citeret fra annoncerne.
  22. Nu drejer denne tråd sig om Sara, men et lille hint; Søgefunktionen flere tråde om hende, bl.a. https://www.eroguide.dk/forum/topic/202227-sofia-vallensb%C3%A6k-strand/#comment-1709705 Og lad os så fortsætte med Sara.
  23. Og hun er thai? Er hun på en af thai-klinikkerne i Roskilde?

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.