Jeg har tænkt på at designe en Discord server kun for folk der tilbyder ydelser til mænd. Uden om deres øjne så det bliver et sikkert sted for hvor alle kan dele på præcis den måde de føler sig tryggest ved.
Hvor man netop kan dele erfaringer både gode og dårlige, farlige, skadelige eller vigtig viden at dele med nogen der måske lige er startet.
Da jeg selv har lavet sexarbejde i ti år både udenfor og indenfor sd.
Jeg kan dele den herinde, og håbe på at den kan sprede sig så vi kan samle os og støtte hinanden. Det kan være enormt ensomt, især hvis man ikke føler man kan dele med sin omgangskreds hvad man lige går og laver med fremmed mænd engang imellem
Lad mig endelig vide hvis der er nogle der er interesseret, eller om der er nogen ideer til at gøre det på en anden måde?
Hilsen