Hop til indhold

Hughie

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Hughie

  1. Forstår ikke helt din pointe? Det er vel heller ikke en personlig besked der bliver lagt op på nymphos social club? Så endnu engang. Kan ikke se forskellen fra at få den i indbakken eller der. Man kan enten vælge at læse det eller scrolle videre.
  2. Der er vel i bund og grund ikke den store forskel i nymphos social club opslag, hvor pigerne spørger efter at folk skal besøge dem og så at lægge en besked i en bestemt brugers indbakke… Synes ærlig talt, at du burde droppe det her. Det er en tabende kamp du af en eller anden årsag har valgt at tage op. Godt nok er forumet blevet mere åbent, men det her nærmer sig spam, fordi dine følelser er blevet såret (eller hvad grunden til din heksejagt er)
  3. seeing some girls offering “studierabat” gave med a good chuckle
  4. Kunne godt ligne, at hun er her https://escortguide.dk/P/-young-thai-girl-in-amager--75318.html
  5. @TheSecondCuming mon ikke det skyldes, at det foregår på hotel. De ukrainske piger, der tidligere var her fandtes på hotel nær Ørestaden.
  6. @Erotikeren havde egentligt bestemt mig for at besøge en anden pige, men efter endnu engang at have læst rosende ord om pixie ændrede jeg mening. Det var fandme en god beslutning. Startede ud med helt almindelig massage og har ikke prøvet noget lignende. Tror jeg kommer tilbage blot for massagen fremover. Det er hun i den grad god til. Det mere sjove fejlede heller ikke noget, men føltes næsten overflødigt efter den tidligere omgang. 10/10
  7. Samme billeder. Så enten samme pige med nyt navn/profil eller en der bruger hendes billeder
  8. Hvordan med kys? Nu beretter en anden bruger, at hun ikke var til det, men måske et spørgsmål om kemi?
  9. Er det kvinden på første billede eller hvem drejer det sig om?
  10. Kan være hun kommer tilbage til vinter som var hun en lille julegave
  11. Der er en tidligere anmeldelse, der melder at der stinker af cigaretrøg. Er det noget du kan genkende? Og ligner hun billederne eller er de pillet ved? Kan se der er filter på i det mindste, så alderen kan snyde lidt
  12. @Nightwish jeg skal have pudset brillerne, kan jeg se
  13. Er der tilfældigvis nogle, som har hørt noget fra Jessy?
  14. @Gløden Plausibelt. Under alle omstændigheder er det vel underordnet. Trænger hun bare til en pause, så gør hun da også bare det
  15. @dhnmdst annoncen var deaktiveret i går. Måske hun bare tager nogle dages pause
  16. @dhnmdst Ser ud til, at jeg gik glip af muligheden. Synes ellers bare hendes annonce nævnte, at hun ville være her i 14 dage. Skulle have lavet plads i kalenderen tidligere
  17. Sad og kiggede på hende i går aftes, men var blevet for sent. Deler hun lejlighed med andre piger og har du en idé om, hvor hun er fra?
  18. Den er god nok. Hun har været der før og kan virkelig ikke anbefales. Ingen grund til at sige for meget omkring min oplevelse end, at hun har været mit eneste dårlige besøg hos en gp. Derudover var der et utal af dårlige anmeldelser af hende efterfølgende. Jeg faldt desværre bare i, før disse var givet. Hun har endda skruet priserne op siden sidst.
  19. Hun nævnte sidst, at der ville gå lang tid før næste besøg, hvis der overhovedet ville være et

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.