Hop til indhold

Swarley

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Swarley

  1. Det kan vi godt lide at hun gør😉
  2. Kan kun give @SirCumaLot ret i, at det er ærgerligt at det er midt i ferien og man er ikke kan deltage. Håber @Miss Christina holder et igen, når ferien er overstået.
  3. Lyder som om @Lucy-denmark har slået sin rekord med alle de mænd🙂. Ærgerligt at jeg desværre ikke havde mulighed for deltagelse i denne rekord, har ellers været med til hendes GB en del gange efterhånden😊. @Refresh tak for en god anmeldelse og super du tog springet til at betalings GB, tror ikke du kunne have valgt et bedre til debut.
  4. @Massage-testeren Så man kan tilføje en ekstra anonym whatsapp bruger på samme telefon ved at have et taletidsnummer også? Hvordan
  5. For mig er det et must at slikke fisse, kan ikke besøge en GP uden at lige for lov at smage på hendes fisse❤️
  6. Måske @Gangbang-milf selv vil svare.
  7. Tak for en god anmeldelse, ærligt at man ikke kunne deltage, og tyder på at @Miss Christina sagtens kunne stå distancen og selv holde GB🙂
  8. Tak for endnu en god anmeldelse @Hr Lille Niels . Jeg må vist hellere få besøgt @Miss Christina efter min ferie. Med 2 gode anmeldelser kan man vist ikke andet.
  9. Tak for info, en god måde at få verificeret om man er så god som man selv tror 😂. Må hellere få tjekket mine evner ud i dette.
  10. Kan kun medgive @Lauersen at Lina BBW er perfekt til dette setup du ønsker.
  11. Swarley skrev et svar til anmelder's tråd i Hyggesnak
    Den var jo før Fisketorvet tid, hvor man kunne tage ned i havnen med pigerne og dengang gaden var mere skummel. Men også lang tid før jeg selv begyndte at besøge GP. Dengang var jeg kun i gaden med kammerater får at se, ikke smage en omgang fræk fadøl😁 Ak og suk, er man blevet så gammel😆
  12. Du har nok ret, men så kan han udvide det til andre fora også. Og nu den ene er flyttet så de ligger i samme fora nu burde den jo hør det. Han kan bruge mit vedhæftede som test.
  13. Jeg kan kun sige at den indeholdte meget spændende ting😈🥰, men lader fantasien råde.😂
  14. @Administrator Jeg tror systemet trænger til justering, dette er fra efterlysning i Jylland
  15. @Loppan @dhnmdst @Ubeskriveligt Jeg kan læse at der er spørgsmål ved Kris alder, og da i alle lige har besøgt hende, kan i bekræfte at 18 er retvisende.
  16. @Refresh Det var da godt du endelig fik taget dig sammen til at komme til fredagsbar, nu du har fået en svingom med denne dejlige kvinde 2 gange😄
  17. Hvorfor tror du ikke det. De andre anmeldelser nævner ingen tvivl
  18. Var det kalibreret, så det målte rigtig 😂
  19. Kan se annoncen er fra i dag, så nok en der har læst denne tråd og set der er penge i opmåling 😂
  20. Indbetal og se om tid og adresse kommer retur😉. Vil I til et event med søde GP, så gå til fredagsbar
  21. Har du et link til eventet
  22. Men det kræver at superbruger for besked ved rapportering for at de kan gøre det, og som jeg kan læse af flere kommentarer i tråden gør de ikke men skal selv være opmærksom. Så er det vil kun admin som modtager disse.
  23. Jeg kan se at @Dieve IV. - New Hope og andre af hendes profiler har citeret mig flere gang, men er væk når jeg går ind på dem. Måske spam filter trænger til justering.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.