Nu har jeg lige kommentere et anden tråd, der efterspurgte om L Star, var pornostjerne og hvad hendes navn i så fald var. Men et er ikke mig bekendt. Dog synes jeg alligevel at min anmeldelse er sin egen tråd værd, trods rigeligt positive anmeldeser af hende. Her var mit svar:
Kommer lige med min seneste oplevelse med hende (inden for 24t);
Alt det kedelige foregår mht. tid, dag, adresse, service osv. Jeg møder op sen eftermiddag på det aftalte tidspunkt, hun ringer mig op og dirigere mig til hendes lejlighed. Meget let at finde. Jeg kommer ind i opgangen, går hen til hoveddøren på klem og bag, står en meget energisk og frisk kvinde. Hun har sort undertøj og lange sorte højhælede, glossy/skindende pudelæber (og nej det er slet ikke overdrevet, meget tilpas str) og indsugende øjne. Døren lukker og jeg bliver ført ind til hendes værelse ( det er ikke en bollefabrik med andre mennesker i lejligheden der også hugger igennem, fornuftig omgivelser) og allerede der, har hun læberne i hovedet på mig og hånden nede i bukserne og har travlt med at få mærket hvad der var at arbejde med og få bukserne af. Derudover gav hun gentagende komplitmenter af seksuel- og fysisk karakter, stemningen er god og det føles som gensidig liderlighed.
Meget frækt, betydelig mere forførende og passioneret end normen. Rigtig godt førstehåndsindtryk og meget pænere ansigt end jeg kunne forestille mig, rent ‘fuck-me’ look. Jeg bliver spurgt om hvad jeg ville have af ydelser, penge og så [Vi havde aftalt det på forhånd, men det er nu meget godt at forventningsafstemme f2f så man undgår misforståelser] bad mig om at tage et bad, og indsparkede at tiden først ville begynde når jeg kom ud igen ( hun formulerede det selvfølgelig på pænere måde end min middelmådige storeytelling kan retfærdiggøre) . Jeg hopper i bad, og da jeg kommer ind på værelset igen sidder hun på sengen med hendes ben på kryds og armene bagud. Jeg er en smule langsom på 1. Sal da hele hendes udstråling og meget velporportioneret falske krop, er utrolig pæn. Jeg går når knap nok at komme hen til sengen før hun får vendt sig om og vist hver balle individuelt bevæge sig op og ned. Jeg går hen til sengekanten hvor hendes røv er stadiget under at hypontisere. Jeg mærker hendes talje og baller klaske mod mig. Hun vender sig om får revet håndklædet væk og tag fat i min pik, spytter på den, sætter kondom på og langer benene på mine skuldre. Det føles ikke som der gik meget mere end 30sek før vi stod i en stående 69’er. Hun siger at jeg skal ligge ned. Jeg ligger ned og hun sidder på mine lår mens hun får kastet bh’en af, hun langer efter en lille taske hvor hun tager er kondom frem. (Jeg mindes ikke hvorfor jeg ikke havde kondom på inden, 69 var med kondom nemlig) Spytter mig sjask våd og sætter kondomet på med munden. Sutter mig, endnu mere spyt og hun tager den helt ned i bund. Hun ber mig vende mig mod spejlet hvor hun sidder i en slags reversecowgirl med hælende i sengen hænderne plantet tilbage i sengen mens hendes ryg buger tilbage. I spejlet ser jeg en tro kopi af en brazzers video. Hendes ben spredt med pikken stangende hendes lille krop. Brysterne prikkende ud til nord og syd og langt hår der snitter mine skuldre og mave. De absolut bedste små 20 min jeg har oplevet fra en gp’er. Akten går videre og vi skifter mellem missionær, doggy liggende 69 osv. Når vi når til doggy hugger jeg så hårdt jeg kan. Knoglerne under ballen stikker gentagende gange mod mit skræv, røven klapper og hendes hovede er begravet ned i sengen. Osv. osv. sådan forsætter det. Jeg kommer én gang og havde svært ved at komme trods en 10/10 krop og attitude. Jeg havde tømmermænd der måske indebar lidt mere end alkohol, så det finder jeg til at være den mest plausible forklaring. Jeg ender min afslutning på hendes bryster og mave. Hopper endnu en gang i bad, kommer tilbage og vi har en 10 min samtale hvor vi spørger ind til hinanden. Og nej det var heldigvis heller ikke kun de klassiske spørgsmål som: “ What do you do for work” “do you have gf” “ what are your plans for tonight” etc. Jeg har langsomt taget tøjet på under samtalen og er klar til at gå.
Alt i alt den bedste oplevelse jeg har haft, en hel del mere energi, liderlighed og betænksomhed end normen. Friske kommentarer og proaktiv interaktion, både seksuelt, inden og efter. Det er de færreste der har personlighed og ved hvordan man kan være kæk uden at det falder dårligt til.
Uden tvivl et visit der for mig er enestående og en gentagende tur. Andres anmeldelser af hende matcher og overgår mine forventninger til hende.
https://escortguide.dk/P/slim-juicy-l-star.-anal-expert-deepthough-facefuck-passion-for-dick-100-service.-61241.html
Klasse gp!
-CC