Hej har mange år brugt eroguide(ikke som medlem men med på en kigger) for at undgå de damer der ikke bringer nogen glæde kun skuffelse og har været rundt på besøg på tværs af Jylland lige fra Esbjerg til Århus men det sidste års tid har jeg kun været "besøgsven" hos denne ungarske skønhed en gang hver måned måske to hvis budgettet passer. Kan kun tilslutte mig hvad der tidligere er blevet skrevet om hende hun er en ener.
Bliver altid mødt af en smilende dame når man træder ind af døren og man bliver mødt som en kæreste hun ikke har set i flere måneder med dejlige kys. Bliver tilbudt drikkelse(væske er der også brug for med hvad man bliver udsat for) og et bad før man møder ind i soveværelset der i de nye omgivelser inkludere udsigt ud over vandet og så bliver man endnu engang overvældet med kys og kram. En dejlig kvinde med den blødeste hud, dejlige struttende bryster og en ende der strutter lige så flot.
Er altid 90 min hos hende for en gang med denne kvinde er bare ikke nok(første gang er også hurtigt overstået med alt den kærlighed man bliver mødt af) Hun er fantastisk til at modtage og man kunne næsten bruge alle 90 min mellem hendes ben mens hendes underliv dirrer i ansigtet på en. Efter første omgang får man en dejlige massage til at restituere sig på som på samme tid er afslappende og dejlig pirrende. Derefter anden omgang med ny tur mellem benene, dejlig blowjob og derefter diverse stillinger som hun virker til at nyde lige så meget som en selv. Efter når man helt forpustet og træt vælter om i sengen bliver man ikke hurtigt jaget ud i bad nej man ligger og bliver nusset og får flere kys lige indtil man næsten er ved at falde i søvn.
Håber virkelig at hun altid vender tilbage til Århus for disse oplevelser kan man bare ikke får nok af. Tak for dig Hottie