Hop til indhold

RouwdyCouple

Glædespige
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Om mig

Gå ikke glip af en fræk oplevelse med os, RouwdyCouple  - ægte kærestepar, der tilbyder straight trekant (dvs ingen mand/mand kontakt)🔥

Vi er åbne over for alle og har meget erfaring med både mænd og kvinder som par, og vi nyder og tænder på at tilfredstille andre. Så går du med en fantasi om at have sex med et par, være voyeur eller lignende, har du endelig fundet dem, som med garanti vil kunne få virkelighed til at overgå din sex fantasi ;)

Vi har selvfølgelig en høj hygiejne og forventer du er nyvasket når du besøger os - ellers er du velkommen til at få et bad før og også efterfølgende, hvis du har brug for det. Q er glatbarberet og hun foretrækker, at du også selv er glat. M er trimmet/glatbaberet. Q er altid iført lækkert undertøj eller fræk lingerie - hun sender ikke billeder forinden, du må vente og se når du møder os, men vi tvivler på at du bliver skuffet. Du må gerne komme med ønsker, men vi kan ikke love at vi kan opfylde dem, men vi vil selvfølgelig gøre vores bedste.

Q har langt mørkt hår og de frækkeste brune øjne (Hun har linser - så øjenfarven kan ændres ). Hun er dansk, har en lækker slank figur med ægte store bryster (B) og en stor fyldig røv. Hun tænder på at tilfredsstille -  en ægte pleaser  og hun stopper ikke før du er tilfreds!  

M er mørkeblond med blå øjne og et frækt blik, der er sulten - og som elsker at se Q bliver brugt og tilfredsstille andre :twisted: Han er dansk, pæn normal/slank af bygning med en lækker stor pik på omkring 20cm. M har mange tatoveringer - også en fræk en på den ene side af hovedet (ikke ansigt). Lad dig ikke forskrække af hans tatovering(er). Han er super imødekommende og altid sød og rar overfor alle han møder og nem at snakke med (og har god far-humør, til tider lidt plat-humør haha..og det har Q forresten også -  vi elsker begge at lave lidt sjov og få et smil frem i folk)

Henvendelser KUN via Telegram eller sms! Kontakt os på en af de følgende medier, hvis du ønsker at booke tid med os (InCall og OutCall)Telegram er det eneste sted, hvor vi poster tilbud en gang imellem, så det kan bestemt være en fordel at følge vores kanal derinde som hedder “Rouwdy Life” 

 

OBS: vi tilbyder ikke cam/telefon sex eller at vi skriver frækt eller lignende - vores nummer bruges kun i forbindelse med bookinger og/eller spørgsmål vedr. escort. Det er primært Q, der sidder bag telefonen (men M ser alle beskeder og er altid med på sidelinjen… og tager nogengange lidt over for Q)

M elsker at se Q blive kneppet men især når hun giver hendes pirrende, våde og bløde blows.  

Inden vi mødes, skal vi nødvendigvis ikke se et billede af dig, for udseende, alder, køn, seksualitet, kropsvægt, nationalitet osv er ikke vigtigt for os, men vi forventer selvfølgelig at blive behandlet pænt og med respekt af alle vi mødes med. Og selvfølgelig 100% diskretion fra os alle. Vi tænder på den seksuelle energi der opstår (eller kald det liderlighed) og derfor tager vi også kun bookinger på selve dagen - for vi gør kun det her når vi har lyst (har vi heldigvis næsten hele tiden haha), da det ellers ikke bliver en fed, lækker eller fræk oplevelse for nogen af os. Derfor booker du ved at skrive til os et par timer forinden (hvor lang tid ønsker du + hvornår har du tid) og så vender vi tilbage så snart vi er på og ledige, og aftaler nærmere og finder et tidspunkt der passer

SEX MED OS: 

  • Vi foretrækker in-calls, men kan også komme til dig for den rigtige pris 

  • Vores priser er tidsbestemt og altid inkl. soft sex: kæleri (ikke kys) bj, hj, slikke fisse/røv på Q, penetration i fisse. Du må sprøjte så mange gange du kan indenfor tidsrammen og afslutning på Q’s krop er inkluderet i prisen. Anal, DP og afslutning i mund (CIM) kan tilføjes, men koster ekstra. 

  • Vi tager også imod par og venner par (om i så er to fyrer, to kvinder eller en af hver køn er I velkommen) Derudover kan I også kommer flere fyrer ala Gang Bang set-up - bare skriv, så finder vi ud af noget 

  • Vi tager i mod bookinger på alle tidspunkter af døgnet.

Vi glæder os til at høre fra dig <3

 

IMG_8732.jpeg

IMG_5434.jpeg

IMG_5527.jpeg

IMG_5444.jpeg

IMG_1824.jpeg

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.