-
Ren Nysgerrighed OF
Har du et link til de videoer?
-
Lebara skjult nummer
Det lyder meget usædvanligt — normalt skal man ikke kunne se skjulte numre, heller ikke via opkaldslisten hos ens teleselskab. Når et nummer ringer med skjult ID (altså med “hemmeligt nummer” eller “Skjul nummer” aktiveret), sendes nummeroplysningen ikke videre til modtageren. Teleselskabet kan teknisk set se nummeret, men det vises normalt ikke for kunderne, hverken på telefonen eller i selvbetjeningen. Hvis du kan se skjulte numre i din opkaldsliste på Lebaras hjemmeside, kan der være tale om: En fejl i systemet hos Lebara. Et internt testnummer eller et nummer, der ikke reelt var “skjult”. Et tilfælde, hvor opkaldet kom via en app eller VoIP-tjeneste, hvor nummeret alligevel blev sendt med. Jeg vil anbefale, at du kontakter Lebaras kundeservice og beder dem bekræfte, om det er normalt eller en teknisk fejl — for det burde ikke kunne lade sig gøre at se skjulte numre som kunde.
-
Hvem har førertrøjen?
Jeg elsker selv at tage styringen.
-
Dejligt besøg hos Eksotiske Selma
Johnny2022 skrev et svar til HøjenMast's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnOk og var det også i Ballerup at hun befandt sig? Kunne forstå at hun også gjorde det med en veninde
-
Dejligt besøg hos Eksotiske Selma
Johnny2022 skrev et svar til HøjenMast's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHvor ville du gætte at sine rødder i Mellemøsten at hun er fra? Passer alderen med 28 år?
-
Johnny2022 started following Tyrker i københavn dejlig tynd kvinde med fast patter
-
Tyrker i københavn dejlig tynd kvinde med fast patter
Er der nogle som kender til Tyrkersutter: https://annoncelight.dk/showad/427484
-
LilliNordjylland - i 2450 Kbh SV
Jeg kan ikke finde sin profil her? Kan du sende mig?
-
Araber i København party Isabella elsker fester og sex
Hej, Er der nogle af jer som kan fortælle om dette https://annoncelight.dk/showad/426700
-
Sex eller Blowjob RIMJOB SLIK VIP
Blev det til noget?
-
Sex eller Blowjob RIMJOB SLIK VIP
Hej alle Er der nogen af jer som kan har mødt denne person Bosnierelskerknep? https://annoncelight.dk/showad/424969
-
Hvor søger jeg udover Tinder og announce?
@Vixenida Man kan vel bruge Snapchat? Især hvis man skal sende hinanden billeder
-
Min Cuck som profil?
Jeg syntes at han er heldig at have dig til daglig, så ser helst at han ikke kommer på eroguide. Så vil jeg måske også hellere personlig or skrive med dig end en ham
-
Fræk og dejlig sex med en ung pige - Lulu Nunu
Hej Ja jeg har slået annoncen op herinde men ingen virker til at komme op med noget. Men har nogen mødt hende her? https://annoncelight.dk/showad/404395 Jeg har også prøvet at ringe 91687900 men intet svar.
-
LilliNordjylland - i 2450 Kbh SV
Kan man stadig møde hende i Nordjylland ?
-
Kan man spare op til god/bedre udløsning?
Jeg er også igang med kæresten men er der nogen resultater hos jer udover en større eksplosion.
Johnny2022
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg