Hop til indhold

gentlemanfromdenmark@gmail

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Brødre, jeg har brug for hjælp. Skal arbejde og bo de kommende dage i Kbh K. Og vil gerne have lidt adspredelse med en times god thaimassage kombineret med FP. Hvem skal man besøge, hvis man er til piger under 30 år med smukt ansigt og en god figur (gerne i rimelig afstand fra en metrostation). Naturlige bryster foretrækkes fremfor hjulpne, men begge dele fungerer. Hilsener fra Aarhus:-)
  2. Jeg havde et OK møde med den unge dame. Fik dog ikke de samme intense kys som trådstarter. Ikke så godt som håbet. Betalte f en time og fik en time. Gav en udmærket massage før og efter sexakten.
  3. Jeg har også været hos hende. Hun styrer ikke selv sin telefon.
  4. Det giver mening. Whiskey har jeg faktisk været hos (syntes også at hun virkede bekendt) Takker
  5. Jeg har kigget på Melon på Annoncelight, og synes hun ser fin ud. Når jeg søger på Annoncelight-ID: Aarhus C 🍉Melon 🍉66509638 only 2 days here 🍉Thai lady 153high/48weight 🍉SMS what App 🌹Professional massage cute and hot🔥Delicious like my name (Melon🍉)Real picture - Annoncelight Så dukker der anmeldelser op af en pige der kaldte sig Mint. Så spørgsmålet er, har Mint skiftet navn til Melon, eller har Melon overtaget en konto fra en GP der ikke længere er aktiv?
  6. Det er godt nok en lang ferie så, Cherry/Irene har ikke været aktiv i snart to måneder. Lange pauser kan jo også ofte skyldes, at GP har fået en kæreste.
  7. Tak for anmeldelse. Lige et par opklarende spørgsmål: 1) Hun skriver at brysterne er ægte. Kan du bekræfte? 2) Hvor gammel vil du vurdere hun er? 3) Har hun et kønt ansigt?
  8. Endnu en ny bruger med en utroværdig anmeldelse...
  9. Surfer man Annoncelight, så er Aarhus virkelig ringe repræsenteret. Det undrer mig en del, da byen jo burde være et mekka for yndige thai-piger, der kan give mænd i alle aldre en hjælpende hånd eller mere. Måske skyldes det at politiet i smilets by konsekvent laver razziaer på byens bordeller og thai-klinikker. Her er uddrag af politirapporten for den 20. januar 2026: "To udenlandske kvinder anholdt under bordelkontrol Betjente fra Østjyllands Politis Udlændingesektion rettede mandag aften henvendelse på en adresse i det nordlige Aarhus, hvor der – ifølge politiets oplysninger – blev drevet bordel under ulovlige forhold. På adressen traf politiet ved betjentenes ankomst kl. 18.20 to kvinder fra Thailand på henholdsvis 35 og 51 år, som begge blev anholdt og sigtet for både ulovligt ophold og for at udføre ulovligt arbejde i Danmark." Det er tredje gang på tre måneder, at politiet anholder thai-piger i Aarhus. Hvad tænker I, brødre? Er det derfor at udbuddet er så helt abnormt ringe i Aarhus lige nu?
  10. Takker:-) Havde ikke set hendes profilbilleder. Enig, ikke gudesmuk men ok almindelig thai-look kan også noget...
  11. Godt at høre, har hun et pænt ansigt?

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.