-
Bolle på Kredit !
Det er da bare afsted, ud af døren og så hen over isen. Tænk ikke så meget, just enjoy 😃😃
-
Roleplay i Hong Kong – hvor finder man en, der virkelig går ind i rollen?
Det lyder interessant - skriv meget gerne on det lykkedes…..
-
Linett fra Rødovre - hold jer væk!
pricie1039 skrev et svar til Samsammy's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnPamela som er der nu ser godt nok “sprød” ud….. er det samme pige eller “tør” man tage en for holdet ?
-
Kondom vs. Femidom
Jeg synes det er en rigtig god ide og personligt ville jeg hellere end gerne dække den ekstra omkostning (og mere til)….
-
Hvilken musik boller I til?
Enigma …
-
Moden dame Aalborg.
Nu er hun på Sjælland, så som opfølgning på “Vestjydes” post, er der nogen som kan dele lidt info ?
-
Laura Latina
Så faldt jeg lige over Laura Latina mens man sad scrollede over de dejlige damer der er noget over hende jeg er vild med - og Brasilianer siger hun at giner så detttttt (selvom man ikke altid kan stole på nationalitetsbeskrivelsen i mange af annoncerne ha ha)…… er der nogen so kender denne (i mine øjne) smukke dame ?? https://escortguide.dk/P/laura-latina-74363.html
-
Shanghai
Slet ingen hjælp ?
-
Shanghai
Jeg er på vej til Shanghai senere i dag og kunne vældig godt tænke mig at boltre mig lidt med de lokale glædespiger - men hvordan gør man bedst det ? jeg skal bo på et af de store hoteller i Pudong, og har søgt på nettet efter bedste måde at find en dejlig GP, men på trods at det er en kæmpe by som mange af os vel har besøgt er det egentlig meget lidt man kan finde synes jeg. Jeg har læst om forskellige sites til både incall og outcall og også diverse massage steder, men jeg arbejder for et meget stort firma som helt sikkert har “styr på” både hvad jeg bruger min telefon og computer til - eller jeg ville i hvert fald gerne undgå det. Så kender nogen til: - hoteller (nævn venligst ved navn hvis muligt) hvor man kan møde GPere i baren - barer som frekventeres af GPere hvor man kan lave en aftale og tage dem med hjem jeg håber på at høre tilbage og ønsker alle en dejlig uge i Danmark mens jeg (forhåbentlig) “morer mig” i Kina ….
-
Kinky roleplay - mor/søn rollespil
Tak Hughie - kunne være et godt alternativ
-
Kinky roleplay - mor/søn rollespil
Tak for indspark Plastic - det kunne nemt være en mulighed. Jeg ser dog hun huserer i Nordjylland p.t., så jeg håber der findes andre alternativer også
-
Kinky roleplay - mor/søn rollespil
Jeg søger ovenstaaende kinky rollespil ..... Nogen der kender en der kender en ? Nogen der har "hørt" noget ?
-
Beauty jenny anyone ?
Jenny er efter min mening den bedste GP i København - jeg har besøgt hende mange gange - hun er virkelig sød og giver fantastisk service. hendes bryster ER naturlige men det er rigtig hue er blevet opereret - hin har fået lavet dem mindre…. De er dog stadig store….
-
Nesrin fra iran
Er der virkelig ingen der kan bekræfte om man kan møde denne smukke kvinde samt om hun er “kundevenlig” ?
-
Eimy - first time in Herlev
Hej gutter, kan det virkelig være rigtigt der er sådan en dejlig kvinde i Herlev og er der nogen som har besøgt hende og kan oplyse om det er en “tilstedeværende” service og god stemning ? https://annoncelight.dk/showad/432118 på forhånd tak
pricie1039
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg