Hop til indhold

Pregman

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Pregman

  1. Fin anmeldelse hvor jeg genkender flere punkter., Jeg har besøgt Amelia een gang på Frederiksberg og har kun rosende ord. Hendes krop er enorm lækker synes jeg og hun er sød og dejlig.
  2. Det tror jeg nu ikke du skal være bange for. Hun gider bare ikke at udsætte sig for noget og føler en form for sikkerhed hvis du sender billede. Det har jeg selv prøvet flere gange uden problemer. Du Du kan også overføre 1kr. til hende på MP. (Sjovt nok har hun mobilepay tilknyttet hendes tlf.nr.)
  3. Hej Brødre Her fra en varm anbefaling til Lucy på Amager. https://www.escort-side.dk/Hi-guys-I-am?ad-id=30241 Jeg sms'ede en lille time før planlagt besøg og hun svarede med det samme og jeg fik en aftale i hus. Lucys body og bryster er pænere i virkelighede end på billederne. Det synes jeg er enormt positivt. Hendes alder gætter jeg til at være omkring 30år ud fra at hendes krop er meget velholdt og pæn. Jeg fik hvad jeg skulle til aftalt rimelig pris. Vil ikke gå i detaljer. Det er mit indtryk at hun har et varierende udbud af ydelser, som jo også fremgår af hendes annonce. Stedet ligger på en nogenlunde stille anonym sidevej i en almindelig ældre opgang med dørtelefon. Jeg sms'ede da jeg landede ved opgangen og hun svarede mede det samme hvor jeg skulle ringe på. Så alt i alt held og lykke til Lucy og hendes kunder. Bedste hilsner til alle fra jeres ven, Pregman.
  4. Spændene. Glæder mig til at høre om det. Hun skrev til mig tidligere at hun tager imod besøg hjemme hos hende selv mandag - torsdag og køreer Escort i weekenden.
  5. Jeg har skrevet med hende flere gange nu. Hun er en af dem der altid har undskyldninger for at der ikke kan aftales noget. Enten er det for sent eller også for tidligt eller noget helt tredje. Undrer mig over at hun overhovedet er på AL.
  6. Når man er liderlig og har fået den idé at man skal prøve noget af kører man gerne langt. Har haft kig på Honeybon selvom jeg kommer fra Sjælland. Tak for god anmeldelse som ikke har skræmt mig.
  7. Jamen det jo skønt at kunne bidrage. Jeg har besøgt hende her flere gange og har gode erfaringer. Good luck https://www.escort-side.dk/Back-in-town-baby?ad-id=41312
  8. Hej Brødre. Er der nogen der har erfaringer med Ornella i Kbh? Bedste hilsner Pregman https://annoncelight.dk/showad/462927
  9. Hun er lige rykket til Søborg Hovedgade hvor jeg havde en fantastisk oplevelse for nylig.
  10. Nå ja. Jeg kan så tilføje at hun stadig ikke har svaret her et døgn efter. Så er det vel ikke useriøst længere at brokke sig?
  11. Hej Brødre Er der nogen der har erfaringer med hende her? Hun svarer ikke på mail. https://annoncelight.dk/showad/449239 Hendes annonce er opdateret søndag, så hun er vel være til at komme i kontakt med? Har ventet en time nu. Bedste hilsner P
  12. Hej Brødre Er der nogen der har erfaringer valery01 i Lyngby? https://annoncelight.dk/showad/410737 Bedste hilsner Pregman
  13. Tak til Disco Stu for et meget seriøst indlæg til stor hjælp fra os babsomaner. Kan du sige noget om oplevelsen hos Mayi og hvad var prisniveauet? Bedste hilsner Pregman
  14. En anbefaling her fra. https://annoncelight.dk/showad/445387
  15. Yeps. Tilbyder også alm. Sex. Hun er dog rejst hjem til et eller udland, men kommer igen...... er min erfaring.
  16. Herligt at læse. Jeg har selv gode erfaringer med Medeya og kan varmt anbefale et besøg hvis man er babsoman.
  17. Så har jeg været forbi og testet hende. Fuldstændigt rigtigt at man bør holde sig væk. De første 5min af besøget forløb nogenlunde fint. Der efter løb kommunikationen af sporet. Hun begyndte bare at rive lynhurtigt i dilleren, selvom jeg frabad mig det. Så lå hun og filede på sig selv mens jeg hyggede med hendes bryster. Hun kom meget hurtigt i det jeg vurderer til en fake orgasme. Derefter måtte jeg slet ikke røre niplerne som jo var det jeg kom efter. Jeg prøvede at rive den af mens jeg bare kiggede på hendes babser. Jeg gav hurtig op da hun hele tiden tog mit hoved og pressede hårdt og helt ind i barmen, som jeg jo ellers syntes var dejlig. Jeg afbrød seancen og sagde jeg ikke kunne koncentrere mig og nyde det. Jeg vidste at besøge var risikabelt mht. at få en lang næse, men som babsoman blev jeg jo nødt til at teste hende. Tænk nu hvis hun var alletiders. Da jeg forlod stedet prøvede hun at være sød ved at give et kram og et kindkys. Hun egner sig ikke til at være GP. De fleste andre GP jeg har besøgt har været søde og imødekommende. Håber I kan bruge anmeldelsen. Bedste hilsner her fra.
  18. Er du sikker på at brysterne er ægte og uden silicone i? Jeg synes ikke de ser ægte ud på billederne. Håber jeg tager fejl. Bedste hilsner P
  19. https://annoncelight.dk/showad/438671 Prøv hende her. Kan varmt anbefales.
  20. Ups ja. Beklager meget. Kort fortalt er jeg mødt op to gange og oplevet at det ikke var den pige på billedet, selvom vedkommende jeg skrev med havde bekræftet at det var det. Det var to andre som var meget slanke og ikke kunne dansk eller engelsk. De var ellers søde nok, men ikke det jeg kom for.
  21. Hej Venner En anmeldesle her: https://escortguide.dk/P/-n-hvidovre-roedorve-lola-best-suck-30-min-500-kr-with-cash-or-revulot-mobilpay--72932.html
  22. Jeg har selv forsøgt at besøge hende flere gange, men har kun oplevet der var nogle helt andre piger som ikke talte dansk og så dårligt engelsk, at man ikke kunne kommunikere ordentligt. Pigen på billedet har optrådt i flere andre opslag gennem de sidste 1,5-2år. Tror det er samme bagmænd. Kan også ses på AL. https://annoncelight.dk/showad/428225
  23. https://annoncelight.dk/showad/398023 Kan ikke anbefales. Lejligheden var meget rodet, ja nærmest bumset. Dog ikke "arbejdsværelset" hvor der kun var en bred seng med en god madras og dyne. Hun lugtede desværre også af øl. Ikke den lugt af frisk øl ud af munden, men dunst fra kroppen som om man generelt får lidt for meget. Hun var egentlig sød nok, men begik den kæmpe brøler som en GP ALDRIG må, nemlig at sende mig en sms et par dage efter vedr. om jeg havde lyst til noget frækt. Den går bare ikke.
  24. Prøv evt. hende her. Har ikke selv været der endnu, men overvejer positivt og hører gerne hvis der nogen der har erfaringer. https://annoncelight.dk/showad/419779

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.