Dette er min første anmeldelse og nok også den sidste.
Jeg har idag besøgt Tiffany.
Hendes udseende tiltaler mig utrolig meget.. Men jeg været sindssyg nervøs ved tanken om at besøge en gp. Især Tiffany. Dette blev ikke bedre, da jeg stod foran døren.. Men hun er så sindssyg sød og hun fik mig meget hurtigt til at slappe af..
Nu har jeg absolut intet at samligne med indenfor denne verden.. Men rigeligt, fra det virkelig liv og hun kunne ligeså godt have været en kæreste eller en pige jeg havde taget med hjem fra byen.
Hun har en fuldstændig fantastisk krop og hendes personlighed mindst ligeså dejlig. Hos Tiffany får du ikke bare sex. Men hun giver noget af sig selv. Igen jeg har ikke noget at samligne med. Men jeg synes personligt, at det er vildt man kan købe hvad hun tilbyder for penge.
Jeg tror ikke jeg kommer til at besøge en anden gp i fremtiden. Men Tiffany har nok ikke set det sidste til mig.
Hun er anmeldt massere af gange og tak til jer, som har delt jeres oplevelser. Dette gav mig det sidste skub, så jeg kunne besøge hende.
https://www.eroguide.dk/massage-escort/Tiffany/