Alting skrevet af JClaus
-
Juliemusen fra Århus - helt perfekt
Det gør jeg faktisk også. Jeg tænker om aldersforskellen var for stor. Det skrev jeg. Har du tænkt indad i dine indlæg når du har fortalt om dine dårlige oplevelser ? Det ser det ikke ud til. Men hvis nogen ikke har samme oplevelse som dig så er det dem der skal kigge indad og når skriver noget kritisk om piger så kigger du ikke selv indad. Jeg har som sagt tænkt over det. Fordi jeg har besøgt andre piger som gav mig gode oplevelser. Men de var ældre. Er det svært herinde at acceptere at vi er en tre stykker der havde en dårlig oplevelse hos hende ? Jeg læste i en anden tråd om en chokoladebrun pige at nogen ikke kunne komme i kontakt med hende, andre kunne. Jeg har kunnet. Er det pigen eller dem der er problemet. Jeg har læst om nogen i dag hvor nogen havde en dårlig oplevelse og jeg har haft en god. Skulle jeg så begynde at skrive til dem at det må være dem der har et problem. Det kunne jeg da ikke finde på. Der kunne da også være pigen havde en dårlig dag eller sådan. Det ved jeg da ikke noget om. Almkndelig pli og god opførsel. Det har jeg overfor alle, piger, mænd. Ja jeg har haft eb dårlig oplevelse, den første rigtige dårlige oplevelse. Jeg har haft mange andre gode oplevelser. Mit eget gæt er aldersforskellen var for stor. I der ikke var der ved ikke noget om det.
-
Juliemusen fra Århus - helt perfekt
Jeg besøger da kun de piger, hvis jeg er i det rigtige dansehumør. Du tror aldrig at pigens dansehumør ikke kan være godt ? Eller har du noget i klemme med den her pige ? Jeg er jo ikke den eneste med den dårlige oplevelse. Underligt at de skal forsvares mod dine udfald om noget du ikke var en del af, troede stedet her var til at fortælle om de oplevelser man fik. De gange du har skrevet negativt om en pige har det været din egen skyld helt og aldeles ?
-
Juliemusen fra Århus - helt perfekt
Tæt på Harald Jensens Plads besøgte jeg hende på 4 sal. Det var godt nok en underlig oplevelse, hun starter straks med at gribe fat i pikken og hive løs, så kort blow og så helt passiv ved samleje betalte 1200 for 30 min, stod på gaden efter 10 min https://annoncelight.dk/showad/271419https://annoncelight.dk/showad/271419 Ja. Jeg havde taget et langt brusebad inden, var venlig, mødte til aftalt tid, havde kun ønsker om blowjob og samleje, gik ikke over hendes grænser med det Enten havde hun en dårlig dag eller også kunne hun ikke lide mit udseende, synes jeg var for gammel eller sådan noget, jeg var renlig og venlig. Jeg synes bare at hun burde afvise mig så eller skrive i annoncen hvis hun ikke ønsker mænd over 55 år hvis det er det.