Den første tråd om Annika Sofia Abildskov (ASA) er lukket, så jeg snupper denne i stedet for.
ASA argumenterede for brugen af depositum. Jeg har ikke tidligere været udsat for dette krav med andre GP, men svarede blot i tidligere tråd, at jeg har brugt det med ASA, og at hun mødte op.
Jeg kan fornemme en vis skepsis og mistro bland nogle brødre og man kan åbenbart let få en over næsen, hvis man laver indlæg.
Men nu vil jeg så placere røven i klaskehøjde, med den fare det indebærer, og give mit bidrag.
ASA og MKR svinger utvivlsomt godt sammen, men desværre fik jeg ikke den oplevelse, som MKR beskriver.
ASA er smuk, sød og nem at snakke med, så fejlen ligger hos mig.
Hvad angår diskussionen om prisen, så er det et vanskeligt emne. Bruger vi penge på det, der giver livet værdi?
De fleste af os har nok begrænsede midler, men det vigtigste er, hvad vi bruger dem til. Selvfølgelig er prisen høj, men hvis det havde været en magisk oplevelse, havde prisen været underordnet.
Fuld tilfredshed eller pengene er spildt.
Håber det giver mening og ikke fornærmer nogen.
Og husk så, at påskønne de dejlige kvinder, der gider at være sammen med os.