-
TS Isabella i Sydhavnen
Der ligger en fin anmeldelse af hende🙂 Tænker sagtens du kan besøge hende selv om du ikke har erfaring med TS. ellers kan jeg anbefale Jade, når hun er her. Eller Carolinaxlspain.
-
Angelina - Herlev
https://escortguide.dk/annonce/76019
-
Sweet Cecilia, København
Quack skrev et svar til HappyGuy's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHun er tilbage nu
-
-
Angelina - Herlev
Er der nogle der har prøvet denne lille nips? https://escortguide.dk/annonce/-new-angelina-beautiful-girl--75009.html
-
Ung smuk trans
Har også kigget på hende. Tror jeg prøver lykken mandag.
-
Når pigerne ikke svare…
Hej folkens. Jeg ville høre om jeg er den eneste der oplever at pigerne slet ikke svare tilbage på forespørgsler?? Eksempelvis har jeg prøvet at få fat i Baby Maria, Nadia, og Kamila https://nympho.dk/n9546/3196/baby-maria-incall-outcall-city-center/#profile-prices https://nympho.dk/n6952/2544/nadia-vestamager-i-m-back-my-dears/ https://nympho.dk/n9011/3037/kamila-sweet-amp-gorgeous/ Det skal siges at jeg bare skriver noget i stil med: hi xxx are you avaiable anytime today? best regards/ xxx
-
Melissa er tilbage
Jeg mødte også Melissa med succes på Nørrebro. Hold nu op hvor er hun bare lækker. Det er helt åndssvagt. men… hun snor sig så man ikke kan bolle hende ordenligt, og hendes blowjob er mere et handjob.
-
NYMPHO!.. falsk anmeldelses-system.
Nej. Men det er Jenny det drejer sig om. Der ville jeg holde mig væk.
-
NYMPHO!.. falsk anmeldelses-system.
Halløj. Jeg skriver dette opslag, for at informere om at det anmeldelses-system der bliver brugt på Nympho, langt fra holder stik. Jeg har forsøgt at give en pige en dårlig udspecificeret anmeldelse, da jeg havde en rigtig uheldig oplevelse med hende. (Jeg giver også gode anmeldelser til de gode piger) Jeg skrev til Nympho support, hvor jeg spurgte hvordan det kunne være at de dårlige anmeldelser bliver fjernet? Her blev jeg bare mødt med et svar om at de anså det for spam eller chikane. Langt fra sandheden. Så gør jeg selv den tjeneste at lade være med at besøge en gp, på baggrund af anmeldelser fra Nympho.
-
Michelle Ørestaden WAUW OMG
Det tror jeg nu ikke. det var bare mere om lige slikker på den og den så får med hånden for resten. Eller at hun kun lige sutter hovedet meget forsigtigt. det magter jeg ikke man ved efterhånden hvem der er gode til det, men man vil også gerne prøve nogle nye jeg må tage chancen og se om hun er god til det.
-
Michelle Ørestaden WAUW OMG
Hvordan er hendes franske?? Er hun god til det?
-
Michelle.
Hej brødre. Ville høre om der er nogle der har prøvet hende Michelle her, og evt kan berette lidt om besøget? https://escortguide.dk/P/michelle-63567.html
-
Facefuck
Ja, det er mig der tager fejl af de 2 piger. Sorry
-
Facefuck
Det er mig der har byttet rundt på pigerne. Sorry. My bad.
-
Facefuck
Du kan bare google: Linda Leclair porno☺️
Quack
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg