-
Goja aalborg/nsb
Jeg er introvert og har også lidt aspergers så jeg har ikke lige kunne finde modet til det så hvis andre ved noget om hvordan hun er som person vil jeg sætte pris på feedback.
-
Goja aalborg/nsb
Hvordan er hun at tale og skrive med hvis man har særlige ønsker?
-
MaYa Aalborg - OBS
Kan du sige lidt om hvordan hun er at tale med hvis man ønsker noget specielt og hvor god hun er til engelsk? Tak for dine indlæg, de er meget gode.
-
Rosa Nørresundby
Hendes ansigt er altid sløret men jeg formoder hun er meget smuk. Tak for din besvarelse og god weekend.
-
Rosa Nørresundby
Tak for anmeldelsen. Jeg er selv interesseret i hende. Hvordan er hun sådan at snakke med hvis man har specielle ønsker og hvor godt er hendes engelsk?
-
Er det "gamle " Rosa
Jeg formoder at du har mødt hende angående beskrivelsen af hendes krop men har hun også et smukt ansigt da det jo er sløret på alle billederne? Tak.
-
Veronica / Wendy
De billeder er vist lidt gamle men hun ser måske stadig sådan ud? Ved du noget om hendes priser og engelsk niveau? Tak.
-
Lena 25 i Aalborg
Jeg spørger bare fordi jeg søger GPere der vil udføre en speciel fetish for mig som kræver en del forklaring først.
-
Lena 25 i Aalborg
Var hun god til engelsk?
-
Aalborg new kalder de sig
Hende der Larissa, Larry, Micheala i Ålborg skal man holde sig fra har jeg hørt tidligere.
-
Aalborg MaYa
Var det hende her? https://annoncelight.dk/showad/307273
-
Curvy Trinity Ålborg
Ja det lader til hun tilbyder meget men jeg tør ikke besøge kvinder ingen kender da jeg både er introvert og har lidt aspergers og ikke vil risikere at komme ud i noget helt forkert så jeg leder ikke efter sex men kvinder der vil udføre specielle fetishes for mig og det udelukker mange tror jeg.
-
Curvy Trinity Ålborg
Hej. Da jeg leder efter piger der er åbne for at udføre specielle fetishes fandt jeg hende her i Ålborg. Nogle der kender noget til hende? På forhånd tak. https://annoncelight.dk/profile/Curvy+Trinity
-
Student Lili og student Barbara i Aalborg
Mange tak.
-
Student Lili og student Barbara i Aalborg
Nogle der kender hende her? https://annoncelight.dk/showad/307273
Kim Sørensen
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg