-
Lilly i Randers/Hobro
🌸Lilly ( trans) Tilbage 🌸Active og Passiv og det hele, god pris 🌺🌺ved sød trans I Randers 💃💃 💦5️⃣7️⃣2️⃣0️⃣4️⃣4️⃣4️⃣8️⃣ - Annoncelight Så fik jeg hende besøgt, sikke en oplevelse! Det var sammenlagt med transport 3,5 timer af min tilværelse jeg aldrig får igen. Intet af det hun skriver i sin annonce står hun på mål for, massagen var i allerbedste bedste fald dårlig, ingen sex ingen kæresteoplevelse som var aftalen, det var en kedelig oplevelse. Så ingen anbefalinger herfra.
-
Nogen der har besøgt Lilly i Randers
Tak for svar :-)
-
Nogen der har besøgt Lilly i Randers
Hejsa, Er der nogle der har besøgt hende her, og vil berette lidt om det? 🌸Lilly ( trans) Tilbage 🌸Active og Passiv og det hele, god pris 🌺🌺ved sød trans I Randers 💃💃 💦5️⃣7️⃣2️⃣0️⃣4️⃣4️⃣4️⃣8️⃣ - Annoncelight
-
Bassemand193 begyndte at følge Nogen der har besøgt Lilly i Randers
-
Jenny Åkjærsvej Troldhede
Halløj, Er der nogle der har prøvet hende her, og vil fortælle om det? Jenny sexy new in town Åkjærsvej Troldhede Tlf. 71 43 03 58 - Annoncelight
-
Er der nogen der har besøgt hende her?
Nu kunne man jo også overveje at anvende en lidt anden tone, men det er jo nemmest på den anden måde fra starten af kan jeg godt se!
-
Er der nogen der har besøgt hende her?
Tak for et brugbart svar, det var netop derfor jeg smed et link med så man kunne se, point taken
-
Er der nogen der har besøgt hende her?
Nå der var da lige et surt opstød der, skulle du ikke bare scrolle videre måske
-
Er der nogen der har besøgt hende her?
Halløj, Er der nogle der har erfaringer med hende her? https://annoncelight.dk/showad/306966
-
Annabelle6
Har været der en gang, hun er godt i stand, men hold nu k... et blow jeg fik, efter jeg slikket hende til flere lækre våde orgasmer. Hende holder jeg i den grad øje med, hun er i den grad et besøg værd
-
Annoncør der kalder sig "Thyge" i Viborg
Jeg lavede en aftale med fyren i telefonen, og aftalte pris og ca. tidspunkt jeg ville ankomme hos pigen. Vi aftalte, at når jeg kom på adressen, skulle jeg ringe på et andet nummer end det der stod i annoncen, så ville han via telefonen guide mig til den rigtige dør. Jeg stiger i bilen, og kører en lille time, ankommer og ringer...……………………………….! Intet svar overhovedet, efter mellem 5-10 opkald måtte jeg så køre hjem igen med uforrettet sag https://annoncelight.dk/showad/281614 Så pas på denne her folkens
-
BorendeX - Advarsel
Sådan der, ud med plastikplagiater ;-D
-
BorendeX - Advarsel
Borendex2 er I den grad aktiv igen, bl.a. på annoncelight, er han helt igennem nisse, eller skal man tage ham lidt alvorligt?
-
Kvalitets fuldpakke, Herning / Ikast evt. escort
Hun er holdt
-
Er der nogen der har besøgt hende her?
Det er så ikke hende. I stedet møder man hende her: https://www.escort-side.dk/%B8%B8MAJA-COME-BACK-%B8%B8?ad-id=11643 Men hun er bestemt et besøg værd.
-
Er der nogen der har besøgt hende her?
https://www.escort-side.dk/BELLA-MEGAFRENCH-IN-PRICE?ad-id=12739
Bassemand193
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg