Hop til indhold

Kontant

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Kontant

  1. De er hjulpet, hvilket også tydeligt ses på hendes billeder synes jeg Men hendes vægtforøgelse gør at de er kommet til at hænge.
  2. https://escortguide.dk/annonce/61078 Jeg har nyligt besøgt Bianca. Det er da hende på billederne, men de er mindst 15 kg gamle. En solid kuffert og store hængepatter. Jeg købte Øko blow med CIM Det gjorde hun ok, men heller ikke mere end det. Konkurrence dygtige priser. Kommer ikke igen.
  3. Det vrimler med piger/damer der vil det hele. Start fra en ende af, og gør jer jeres egne erfaringer. Go’ tur 🙂
  4. Er der noget der kender til et sted, med milkingtable? Har søgt, men har ikke fundet noget der er ret godt.
  5. “Franske kys” er egentlig kindkys. Men tænker der menes “tante kys” i denne forbindelse.
  6. Kontant skrev et svar til et svar i en tråd i Falsk markedsføring
    For det første. Intet link. For det andet. Hvorfor vil du have en ny aftale?
  7. Hun er en gammel traver, der er tættere på 59 en de 39 hun skriver. Ikke at der er noget galt med det. Det skal man bare være med på, inden man booker. Hun er ok uden at være fantastisk. Det gælder både massage og evt ekstra tilkøb. Men efter hende annonce at dømme, er hun vist klar til det meste. Turist guide og alt muligt hejs. Lidt af en multi kunstner…….
  8. https://escortguide.dk/annonce/71751 Jeg lavede en aftale med ovenstående. OWO med Cum on tits. Prisen var sat til 600 kr. Fair nok. Jeg blev modtaget af en telefondame som parkerede mig i et venterum. Efter 10 min. blev jeg hentet af Mia. En lille småfed tyttebøvs, med et gigantisk bryst parti. Af med kludene, for nu skulle der hives i de patter. Nå, men hun forsøge at gemme dem lidt væk, hvilket hun ikke havde meget held med. For de var satme store. Samtidig bad jeg om at stå op. Så hun måtte sætte sig på sengen, og så fik jeg fat i dem. Pludselig opdagede jeg at der var gummi på “drengen” Det var ligesom ikke aftalen, hvilket jeg påpegede. Så gik hendes sløje engelsk, pludselig til af være totalt ikke eksisterende. Men en forhandling gik i gang på “skraldespansk” for tøsen forlangte 300 ekstra for ØKO blow. Jeg fik hende ned på 200. Hvad fanden skulle jeg ellers gøre? Jeg var stang liderlig, og kunne nærmest ikke få mine bukser på igen😂 Nå men jeg fik mit blow, og slap modvilligt 200 ekstra. Hun var såmænd sød nok, bortset fra hendes gangster medtoder. Hun har KÆMPE nødder, men også en stor kuffert Jeg kommer selvfølgelig ikke igen.
  9. Jeg tror at hun tilbyder sex, når det passer damen……😊
  10. Det vil jeg gerne høre lidt om. Er det mand/mand eller kvinde/mand? Kan man få en nærmere lokation? Evt noget Google map info.
  11. Jeg spurgte ikke efter sex. Men mon ikke hun kan overtales……
  12. Jeg har flere gange besøgt en GP som kalder sig Katalin. Mener at hun kommer fra Ungarn. Hun plejer at holde til på Frederiksberg. Det er snart 4-5 måneder siden hun har været i DK. Nogen der ved om hun er stoppet, eller evt kommer tilbage?
  13. https://escortguide.dk/annonce/71128 Jeg har for nylig besøgt Mai. De anmeldelser jeg kunne finde af hende, var positive men også af ældre dato. Derfor smider jeg lige en frisk på bordet. Hun er nem at komme i kontakt med, og bestilte en halv time B2B. Mai er en rigtig flot og utrolig sød dame. Hendes alder er lidt svær at skyde sig ind på, men ifølge vores samtale tænker jeg at hun er 50 ish. Ifølge hendes krop, er hun ikke en dag over 40. Fantastisk lækker kvinde, og med et imponerende brystparti. Hvis de bryster ikke er ægte, er de satme godt lavet. Men jeg hælder til at de er ægte. Hun modtog mig i øvrigt i en stram kjole og ingen brystholder. Og de sad der bare. Jeg er fan. Jeg kunne næsten ikke vente på, at hun skulle kravle nøgen rundt på mig Den halve time jeg havde bestilt, blev vekslet til en time. Heldigvis. Op på briksen, til en fremragende massage og lidt snik snak. Er man kun til massage, er jeg helt sikker på at hun er et godt valg. Hun har styr på det. Ikke det der oliesjask man oplever mange steder. Om på ryggen og så gik det løs. Mai var nøgen, og jeg var SÅ klar. Hun gned sig rundt på mig, og jeg ragede løs på hende….. Olie (parfume fri) alle de rigtige steder. Det føltes af og til, som om hun inviterede mig til at jage dolken i hende (hvilket hun selvfølgelig ikke gjorde) men frækt det var det. Det holdt jeg ikke til ret længe. Desværre. Jeg blev sendt i bad bagefter. Masser af parfume fri sæbe til rådighed.. Jeg stod på gaden efter en go time, med en følelse af at jeg lige var ankommet. Tiden fløj afsted, og jeg kunne nemt have brugt 2 timer. Bare for selskabets skyld. Hendes pris var en smule over markedsprisen, men hendes præstation var langt over det niveau, jeg har oplevet andre steder. Ja, jeg kommer igen. Og jeg glæder mig til se, om der er gensynsglæde. Hun kan godt blive mig et dyrt bekendtskab 🙂 Damen 10/10 Stedet 10/10 privat og hyggeligt. Pris 8/10 Samlet meget tæt på 10
  14. Det er den vildeste sammenligning, jeg nogensinde har læst om.
  15. Kun et rimeligt ønske. Jeg står i nogenlunde samme situation. Men hvis man ikke tildeles flere latterlige straffe, og karantæner er problemet jo egentlig løst……. 🙂
  16. Du får måske hjælp, hvis du spørger i det rette forum.
  17. Prøv at spørge i det rette forum.
  18. https://annoncelight.dk/showad/301908 Her er et link
  19. https://annoncelight.dk/showad/364918 Nogen der kan fortælle lidt om Julia? Er det udstyr mon i overensstemmelse med virkeligheden….? Man ku’ godt tvivle 🙂
  20. Hvad har købesex med størrelse at gøre?
  21. Fuldstændig korrekt. Har selv prøvet det en enkelt gang, hvor en moden kvinde satte sig, og belærte mig om hvor fed man bliver af for meget sukker……
  22. Et link ville gøre det nemmere at hjælpe dig.
  23. Kontant skrev et svar til sn57's tråd i Generel debat
    Dominans.
  24. Eller også er det “dovent” ikke at indsætte link. Det er i hvert fald go’ stil, at afslutte en fin anmeldelse med den “service” Det er i øvrigt også anbefalet af Eroguide. Så stik bare politiskiltet i lommen.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.