Hop til indhold

Kontant

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Kontant

  1. Kontant skrev et svar til sn57's tråd i Generel debat
    Dominans.
  2. Eller også er det “dovent” ikke at indsætte link. Det er i hvert fald go’ stil, at afslutte en fin anmeldelse med den “service” Det er i øvrigt også anbefalet af Eroguide. Så stik bare politiskiltet i lommen.
  3. Hun er 50+ og ikke 39 som hun skriver. Ansigtet er rigtigt nok, men resten er i den grad fake. Jeg fik et blow, og knaldede hende. Kedelig omgang.
  4. https://escortguide.dk/annonce/74741 Er der nogen der har besøgt ovenstående? Kan ikke finde noget om hende. Hun forlanger 400 euro for 1 time. Så har billederne bare at være ægte, og servicen helt i top.
  5. Du går ikke galt i byen med hende.
  6. https://escortguide.dk/annonce/67430 Har besøgt ovenstående. Nem kommunikation via Watsapp Hendes billeder er lidt gamle. Nr 20 er tættest på at være retvisende. Men skide være med det, for hun er virkelig en dejlig dame. Glad, venlig og imødekommende. Jeg skyder hende til at være midt i 50’erne. Konkurrence dygtige priser, og et super godt økoblow. Jeg fik nøjagtig hvad hvad kom efter. Næste gang skal hun have en rusketur.
  7. Er dette en anmeldelse?
  8. Et link gør det nemmere at hjælpe dig.
  9. https://escortguide.dk/P/mai-paa-frederiksberg-71128.html Er der mon nogen, der har en nyere oplevelse med Mai? De anmeldelser jeg kan finde, er af lidt ældre dato.
  10. Halløj Jeg søger en GP med mulighed for Glory Hole. Engang var der mange der tilbød denne service. Men jeg synes det tynder noget ud i udvalget. Og mange af dem er mænd eller transer. Nogen der kan hjælpe med kvindelige muligheder? -Kontant
  11. https://escortguide.dk/annonce/75248 Jeg har besøgt ovenstående. Hun er mindst 20 kg tungere, end på billederne. Der stank af billig parfume, så man næsten kunne smage det. Ikke noget for mig, så jeg gik igen. Jeg fatte er ikke dem, der sætter billeder i annoncen, der er SÅ langt fra virkeligheden. Det kan umuligt give mange kunder i biksen.
  12. Og hvad er det så du er uenig i?
  13. Jeg har også besøgt hende. Kan ikke huske under hvilket navn. Men at hun er en sur og utilgængelig kælling, kan jeg godt huske. Glædes Pige er hun i hvert fald ikke. Hellere lukke døren hårdt i min pik, end at bruge penge på hende igen.
  14. Det virker som om du bare trænger til opmærksomhed. Eller måske du bare keder dig……..
  15. https://escortguide.dk/annonce/67344 Ovenstående er besøgt, til en gang mega. Ifølge hendes annonce koster det 500 kr hvilket jeg gav hende, hvorefter hun gav mig 100 kr tilbage. Jeg påpegede at prisen var annonceret til 500 Men hun fastholdt at prisen var 400 Jeg testede hende med: sure? Det var hun. Så har man sgu prøvet det med. Jeg gav hende 100 i “drikkepenge” inden jeg gik. Fik sgu lidt ondt af hende Udemærket mundtøj hun har. Lidt små stønnen som jeg udemærket ved er skuespil. Alligevel var det lidt frækt, da det ikke var overdrevet. Der var lidt vel meget hånd med i udførelsen Jeg holdt hende lidt på hånden, og så stoppede hun med det. Fandme fedt. Meget sød og smilende. Hun har kæmpe “tusser” over det hele, men det skræmte nu ikke mig. Jeg kunne sagtens finde på at komme igen.
  16. Hun er rimelig fit af en ældre dame at være. En lille topmave, men det, er også det. Hendes figur bør ikke kunne skræmme dig væk. Og 700 for en halv time er absolut inden for skiven.
  17. Fordi der er andre jeg hellere vil besøge. Den samlede oplevelse, var ikke en gentagelse værd.
  18. Måske. Men det ville et link afsløre.
  19. https://escortguide.dk/annonce/66950 Jeg har besøgt ovenstående fruentimmer. Svær at komme i kontakt med. Wattsapp anbefales helt klart. Hun siger at hun er 55 år gammel. Det passer ikke helt, tænker jeg. Nok 10 år ældre. Mindst. Men det går nok. Ualmindelig bøvlede adgangsforhold, med en kode på et display med “usynlige” tal. Nå, men jeg kom da ind, men diskret er det ikke. Husk koden, for den skal også bruges når i skal ud igen Hun snakker som et vandfald, på spansk og engelsk, i en stor pærevælling. Men stadig meget hyggeligt, og hun er i hvert fald i godt humør. Sex agten var rimelig uden at være prangende. Men hun tager imod uden klynk. Øko blow er standard, men fås også med hætte. Hun er her 3-4 uger endnu. Jeg kommer ikke igen.
  20. Alene Hun er sød om lyttende. Hun er åben for ønsker, er mit klare indtryk. Spørg hende. Hun er nem at kommunikere med.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.