Hop til indhold

Tinas mand

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Tinas mand

  1. Enig. Jeg har besøgt Helle i Horsens og i Vejle. Hun er en ganske almindelig moden kvinde, og ligner en ganske almindelig kvinde/husmor hvor brysterne selvfølgelig ikke er helt så faste som en 20 årige, men jeg foretrækker bestemt en kvinde hvor brysterne hænger lidt og hvor hun har lidt mave og et par deller, ifht de unge piger hvor alt er perfekt men de egentlig ikke gider og helst skal ha det overstået hurtigst muligt. Helle er bestemt berøringsvenlig, og hun er altid frisk på det du spørger om. Jeg kan godt anbefale hende.
  2. Øhhh. Hun har ikke stedet, så du kan næppe komme forbi
  3. Freja er en fantastisk lækker kvinde
  4. Jeg tror det er fordi der ligger en skabsbøsse gemt i de mænd der efterspørger det. De har måske ikke helt taget springet endnu, men er på vej til det.
  5. Tinas mand skrev et svar til petitgiirl's tråd i Generel debat
    Det er jo heller ikke sikkert de selv opfatter sig selv som lækre.
  6. Tinas mand skrev et svar til Vale's tråd i Generel debat
    Fuldstændig enig. Men er nok nået en alder ( 56 ) hvor jeg ikke er mere lykkelig idag hvor jeg har knaldet, end igår, selvom jeg har ikke gjorde det.
  7. Tinas mand skrev et svar til Vale's tråd i Generel debat
    Nu gider jeg ikke besøge gp'er længere. Det gør også økonomien bedre
  8. Tinas mand skrev et svar til Vale's tråd i Generel debat
    I må undskylde mig, men jeg kan virkelig ikke se problemet. Man tar vel på gp besøg hvis man har lyst. Tænker de fleste herinde efterhånden har en alder hvor man ikke skal tænke over sin økonomi
  9. Tinas mand skrev et svar til Vale's tråd i Generel debat
    Næææ. Regningerne kommer da alligevel
  10. Jeg er interesseret, men kan ikke få datoerne til at passe med dagene. Den 29. og 30. december må altså være mandag og tirsdag
  11. Jeg har besøgt hende i Bording og i Skanderborg. Begge gange med fuld tilfredshed.
  12. Nogenlunde det samme, ihvertfald ikke mindre
  13. Problemet er vel ikke at du laver en negativ anmeldelse. Problemet er vel mere at du ikke gir nogen begrundelse for din negative anmeldelse
  14. Der er vel næppe nogen glædespiger som tilbyder uden kondom, som ikke er på prævention. Tænker de godt selv vil bestemme hvem der skal være far til deres børn
  15. Kommer da an på hvordan du er ansat. Hvis man er ansat til at ta arbejdet når der er brug for det, og lønnen er derefter, er det jo sådan det er. Længere er den ikke.
  16. Som selvstændig siden jeg var 25 år vil jeg sige at arbejde kommer før alt andet. Hvis jeg ringer til en ansat forventer jeg de tar telefonen, ellers skal de ikke være hos mig.
  17. Besøgte hende i vinters. En høj og særdeles attraktiv kvinde, som holder til i Horsens midtby. Små bryster, lige som jeg godt kan lide det. Alderen tror jeg passer meget godt, og billederne ligeså. Jeg tog en halv time, og fik gensidig fransk og dansk i flere stillinger. Har forsøgt at lave aftaler igen, men det er ikke lykkedes mig hvor vi begge havde tid. Kan kun anbefale hende.
  18. Eller også tror vi, at vi er klogere
  19. Kører ca 55000 km som selvstændig og kører altid bilen til syn som den er. Det koster så 400 kr og så får jeg en liste over hvad der skal laves inden den kan synes. Det plejer at kunne gøres til fornuftige penge. Da jeg ikke var klogere kørte jeg altid til mekaniker inden syn og bad ham gå bilen igennem. Det stak altid fuldstændig af. Der blev jo skiftet alting som det ikke var nogen grund til, og som måske nemt kunne køre et år til. Jeg kører altid biler som er max 6 år, og har altid kun fået lavet ting når der var noget galt. Jeg har prøvet at køre til faste serviceres, men det er alt for dyrt. Det er ihvertfald min mening.
  20. Har deltaget i gb med hende, og hun lever til fulde op til mine forventninger. Sød fræk og attraktiv kvinde, som ligner præcis som på billederne. Jeg er ikke I tvivl om at det er hendes egne billeder. Prisen er også fornuftig.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.