Hop til indhold

Karsteng

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Karsteng

  1. Vicky er meget godt kendt,og hun er en ener i branchen. Absolut særklasse. Jeg var ikke kendt med at hun lavede sjov med Lena, men det lyder virkelig lækkert Du kneppede Vicky samtidigt som Lena slikkede hende?? Fantastiskt
  2. Normalt niveau. Men alt var extra. Dog fik du kneppe en slutty dame på en club på en beskidt madras De der foretrækker ts el.l. kan meget godt finde en sådan også.
  3. De pigerne som kommer til stedet er efter min opfatning random: De er kun gæster. Så altså meget vanskelig at si noget om hvor smukke de er. Men jeg vil sige at de 20-30 gange jeg har været på besøg har det alltid været et par som kunne kneppes....
  4. Men der er ingen Monkeys der forsøker at presse dig. Siger du høfligt "nej tak" så er det ingen flere problemer.
  5. Hej @MiAarhus, Jeg har besøkt Candy Club flere gange, sidst i '25. Min oplevelse er at CC ikke har ændret sig særligt de sidste årene. Her vil du finde vanlige piger der besørger stedet sammen med sine fuck friends eller kjærester, hookers / eskorter. Det er også piger og TS'er på CC. Så du finder noget for alle dine lyster. Det er at anbefale at du går til stedet lidt senere på aftenen. Særligt fredag og lørdag sen aften er der gang i stedet. Der er mange rum på stedet som rygerom, spillerom, rum med senger, bdsm rum, glory hole, porno kino etc. Jeg har selv valgt ud en pige og kneppet hende på et af romene med senger. Fungerende meget godt.
  6. Måske... https://www.eroguide.dk/forum/forum/48-anmeldelser-fra-det-øvrige-udland/ Eller søg... Lidt mer målrettet innsats vil kunne hjælpe dig...
  7. Karsteng skrev et svar til Fisken16's tråd i Generel debat
    Måske @Fisken16 burde placere sin pik op i @Pink Peach 's disse for at om muligt konstruere udgangspuntet for en index? Dersom @Fisken16 tænker at @PinkPeach sin disse er stram så har vi et slags nullpunkt for en index. Og så kan @Fisken16 give karakter til hendes fisses stramhed, og så bevege sig videre til næste gp og vurdere hendes fisse: Er den stram eller ikke...? Men for mig der er "noget" over gennemsnittet så er måske @PinkPeach umuligt at kneppe fordi hun er for stram... Vad gør vi da? Skal vi starte all over igen? Jeg har mødt en mengde gp'r og andre piger. Nogen er vide, andre meget stramme (som feks legendariske Nadia på Vestamager). En pige i Oslo som var min kollega i mange år var meget vid. Jeg elskede at møde og kneppe de begge. Og begge gav mig orgasme efter orgasme. Min nylige X var objektivt supersexet, hadde en krop til å dø for - men "she didn't do it for me". Så min pointe? Find den / de piger (gp'er eller andre) der tænder dig og nyd dem. Om de er vide eller stramme er på en måde uvæsentligt. Er de den rætte for dig så er deres fisse kun en detail. Da vil du nyde dem uansett. Good luck.
  8. Jeg ser at der er nogen piger på Nympho der tilbyder squirting. https://nympho.dk/search.php?s=Squirting Jeg har ikke forsøkt noen af de piger, men jeg havde et hotelbesøg i 4 timer af Sweet Julie. Hun kan jeg absolut anbefale, men kan ikke finde hendes annonce. Måske nogen andre ved noget om Julie p.t.? Fremdeles aktiv..?
  9. Sidst påske var jeg i Københavnstrup og besøgte Amira efter å læst mig op på mange (unisont) gode anmeldelser. Desværre var opplevelsen allerede da meget dårlig, noe som jeg bemærkede sidst i vedlagte tråd. Dog troede jeg at det var vår Kemi der var dårlig - men nu ser jeg at der også er andre av her der har den samme oplevelse som mig med Amira.
  10. Gutter, Jeg var for nylig i München. Ingen tur til Tyskland er fuldendt uden at tjekke FKK-mulighederne ud. Jeg besøgte FKK Fantasy med store forhåbninger. Det viste sig ikke at være en særlig succes, og jeg burde have brugt min tid bedre. Når jeg besøger klubber, burde der være en masse fine ting at "se". De steder, der prioriteres, er nudistklubber - hvor damerne skal være nøgne. Så har du mulighed for at vurdere damerne uden kjoler, der skjuler dårlige kroppe. I det mindste havde jeg opdaget, at FKK Fantasy var sådan en klub. Da jeg ankom til Landsbergerstr 216, cirka 15-20 minutter med tog / Voi fra hovedbanegården, blev jeg modtaget i receptionen, fik udleveret et par af de grimmeste plastiksandaler, man kan finde (findes sandsynligvis i alle saunaklubber i Tyskland), en morgenkåbe og en hængelås med nøgler til et frit valgt skab i garderoben. Jeg skiftede tøj og gik ind i det, der skulle være selve klubben: En lille bar med et lille tilhørende rum og et rygerum. Meget lille. Der sad 5-6 piger i baren og så tomme ud. De sagde et kort "hej", da jeg kom ind, og så var der stille. Der var ingen andre mend i lokalet. Af pigerne var der kun én, der fik en 8/10 - de andre piger var ikke rigtig kønne. De grimme sad med bare "saggy" bryster, men med trusser. Samtlige fra Moldovia. Den smukkeste af dem havde en top på, men var uden trusser. Jeg købte en pakke cigaretter og sad i rygerummet et stykke tid bare for at få tiden til at gå og se om der var andre piger der dukkede op. Jeg ryger normalt ikke, så det var ret specielt... Efter en cigaret gik jeg tilbage til baren, og der var det samme dårlige udvalg af piger. Valget faldt på den smukkeste af pigerne. 30 minutter kostede 100 euro med gummi ved bj. Hun ville have 50 euro mere for owo. Det blev ikke owo denne gangen. Vi gik til værelset: Et trist værelse med en beskidt seng. En tragisk oplevelse. Men pigen skulle kneppes, og det var mit job. Jeg fik hende ned på knæ for en kort bj, derefter ned på knæ i sengen, og så var det tid til at kneppe hende stående på gulvet, indtil jeg fik orgasme. Jeg gik tilbage til omklædningsrummet, tog et bad, tog tøj på og tog tilbage til toget og mit hotel. Bestemt ikke en oplevelse, jeg vil anbefale til nogen. Der er flere andre steder i München som måske kan anbefales: https://www.club1001nacht.com/ https://www.fkk-sunshine.de/home?lang=no
  11. Gutter, Jeg var for nylig i München og besøgte også nogle af de mere erotiske etablissementer i byen. For dem, der kender München, er Schillerstraße en gade med adskillige stripklubber. Det er ikke så interessant. Min research havde dog vist, at der var en klub lige rundt om hjørnet fra Schiller kaldet "Adel Club". Dette skulle være en såkaldt useriøs klub - og skulle selvfølgelig undersøges. Fredag aften omkring klokken 22 var jeg der og gik ind. Der var en "port", hvor man sandsynligvis blev vurderet (alder, alkoholniveau osv.) og skulle betale sine (for mig) 30 euro. Jeg gik indenfor og fik min første øl. Der var 2 bartendere: En mand og en smuk dame med runde former. De var begge usædvanligt flinke og blide. På stedet var der naturligvis en overvægt af mænd, men også et overraskende antal kvinder, der syntes at være der med en mandlig ven/kæreste/mand osv. Damerne sad f.eks. på en barstol og blev "ofre" for tydelig mandlig opmærksomhed. Flere af damerne blev berørt og befamlet af mændene, og det så ud som om, de nød det. Nogle af mændene havde taget deres pikke ud og onaneret, samtidig med at de berørte damerne. En ret mærkelig scene. I ny og næ hørte jeg, at det var en eller anden mand, der havde fået orgasme. Damerne smilede, og sæd blev tørret af damernes lår osv. Vær opmerksom på at damene nok ikke var escorter: Det ble ikke udvækslet penge i lokalet. Jeg gik længere ind i fredags, og bagerst i lokalet var der et lille område, hvor 2 par var helt nøgne og havde sex i en trekant osv. Ret underholdende, og disse damer var slanke og ret pæne. I samme område var der en pornobiograf, der viste film, der mest fokuserede på nærbilleder af pikke, der gled ind og ud af fisser. Jeg holdt min pik inde i mine jeans, men rundt omkring gik der fyre rundt med deres pikke ude af bukserne og onanerede. I ny og næ kom et grynt fra forskellige dele af lokalet, og en ny orgasme havde "set dagens lys". Toilet var et pissoir og et toilet uden vægge. Det var utiltalende og beskidt. Jeg tog også til den samme klub lørdag aften efter middag. Der var så mange mænd og så få kvinder, at jeg ikke havde lyst til at blive der. Det skal siges, at der var en kvindelig bartender, som var meget sexet og smuk. Men hun var på arbejde... https://www.adel-muenchen.de/
  12. Da har jeg kun ett bud: https://nympho.dk/n17324/6026/jenny-23-years-taastrup Se forøvrigt anmeldelser her i forumet.
  13. Mange tak, @½angel! Dette var meget god lesning. Jeg har selv været på FKK i München og i Düsseldorf (ret nord for Köln). Jeg kan virkelig lide FKK-klubberne, men foretrækker nudustklubberne der pigene er nøgne i fellesarealerne. Jeg skal selv til München før jul for at tjekke ud de klubberne som er der. Rapport følger - dog ik så velskrevet som din.
  14. Drænge, Er der noen der har oppdateret information om Münchens erotiske side...? Jeg er på vej til denne historiske by om et par uger, og vil meget gerne være oppdateret på FKKs (nudist-clubs) og kvinder der er verdt at besøge. Jeg har tidligere besøgt FKK Sunshine, men vil nu mere også besøge FKK Fantasy og andre om der kan komme en anbefaling. )
  15. Karsteng skrev et svar til Garak's tråd i Anmeldelser fra Tyskland
    For 3-4 år siden besøgte jeg FKK sunshine som jeg skrev en anmeldelse af her (https://www.eroguide.dk/forum/topic/94578-fkk-sunshine-in-m%C3%BCnchen/?tab=comments#comment-871479). Nu er jeg snart tilbage i denne historiske by, og da ved jeg at FKK Sunshine og FKK Fantasy er begge nudist-clubs. Det betyr at damerne er nøgne, men s vi stadgvæk kan benytte os af bath-robe eller noget. Du var ikke på nogen af de klubber..? Eller andre interessante steder...?
  16. Ja, det kan jeg absolut bekræfte! Hun er en absolut Star med en service der overgår de aller flæste. Og jeg skal definitivt ta turen for at besøge hende igjen. Jeg har selv besøgt hende ved nogle anledninger og skrevet reviews af hende.
  17. Absolut 2 år gml tråd, men blev dette 3some med Jenny noget af? fik i køret DP på den ultrasexige Jenny, @Danishman og @mike38? Jeg forsøger at gennemføre en DP på en eller anden pige i Københavnstrup / Storkøbenhavn, men without luck. Mange tak.
  18. Jeg spurgte efter et link. Beklager at jeg ikke registrerte i din post.
  19. Bruxelles har en hel del sexklubber og bordeller....
  20. Lissabon er absolut en fin by. Jeg har aldrig hatt sex der, men alikevel... Vil du sige noget om det er clubs bordeller, massage, eller escorts du har besøgt der...?
  21. Drænge! Jeg vil November/December tage en lang-weekend til en eller anden destination i Europa der virkeligt siger "sex". Jeg har følgende muligheder:: Berlin London Barcelona Rom Bruxelles Paris København Wien Eller noget andet? Er der nogen der har det virkeligt gode bud for the sex-city?
  22. Drenge, Er der nogen af her der har oppdatert information on FKK / Sauna-clubs i området Dusseldorf/ Køln? Jeg har forsøgt Oceans og Magnum og Acapulco i Düsseldorf-området, men vil meget gerne udvide min horizont.... Har set at FKK Club Mondial får blandede reviews.. men? De er 2-5 år gamle. Andet at skrive hjem om? K
  23. Et interessant bud ift mine cycle-tourer i området

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.